• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nic nefunguje
#1
Ďakujem. Nefunguje absolútne nič. Pri spustení hocijakeho filmu ma to vyhodí do základnej obrazovky. Paráda
  Odpovědět
#2
NZ, tak to máš blbý.  Smůla

Hlásenie chýb
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#3
Uz zhruba 3. den mi nefunguje plynule prehravanie ces SC. Predtym mi prehravanie fungovalo da sa povedat bez problemov. Teraz mi po spusteni suboru (je jedno ako velkeho) bud ho nezacne prehravat vobec alebo sa cast prehra a potom sa sekne. Niekedy sa pochvili na par sekuntd opat spusti a potom sa opaet sekne.V internete problem nebude (433Mb/s , 5GHz,kvalita velmi dobra) zariadenie Venztech V12 ULTRA Streaming TV box Kodi 17.6. Je divne ze na WS a aj poprechode na Kra to fungovalo bez problemov.
  Odpovědět
#4
(11.05.2020, 23:17)paloj Napsal(a): Uz zhruba 3. den mi nefunguje plynule prehravanie ces SC. Predtym mi prehravanie fungovalo da sa povedat bez problemov. Teraz mi po spusteni suboru (je jedno ako velkeho) bud ho nezacne prehravat vobec alebo sa cast prehra a potom sa sekne. Niekedy sa pochvili na par sekuntd opat spusti a potom sa opaet sekne.V internete problem nebude (433Mb/s , 5GHz,kvalita velmi dobra) zariadenie Venztech V12 ULTRA Streaming TV box Kodi 17.6. Je divne ze na WS a aj poprechode na Kra to fungovalo bez problemov.
Pravdepodobne preťažená pomalá linka kra.sk. Aj mne to robí v prime time, hlavne u fullHD/4k videách. Máme vydržať.
  Odpovědět
#5
To iste u mna, docela frustrujuce..
  Odpovědět
#6
Sak zatial filmy stiahnite a pozerajte z disku ..
  Odpovědět
#7
Ahoj, mám dotaz. Od posledních aktualizací se vyskytlo pár problému. Po složitém vyhledávání návodu atd. se mi podařilo aktualizovat stream cinema czsk ale problém nastal při pokusu něco spustit. Mám předplacený účet na webshare a zbývá mi 223 dní ale nepustilo mně to do žádné nabídky filmu ani seriálu a psalo mi to chybu že nejsem přihlášen na kra.sk vytvořil jsem si tedy registraci tam a už s částečnou nedůvěrou k cizímu serveru jsem si zaplatil pouze jeden měsíc takže mám aktivní momentálně učet na kra.sk i webshare.cz a ve stream cinema czsk se už dostanu na výběr filmu i seriálu ale když už vyberu kvalitu tak mi to napíše chybu a to že stream cinema szsk - nemáte aktivné předplatné. To znamená že jsem si zaplatil oba servery ale nefunguje. Někteří psali že se bude před videi ukazovat W nebo K podle toho z jakého serveru se video přehrává. To se mi ale neukazuje. Ale předpokládám že to by problém být neměl když mám zaplaceno obojí. Nevíte někdo co s tím prosím? Už si nevím rady nikde jsem se o tomto problému nic nedočetl. Děkuji
  Odpovědět
#8
(12.05.2020, 09:44)daastudio Napsal(a): Někteří psali že se bude před videi ukazovat W nebo K podle toho z jakého serveru se video přehrává. To se mi ale neukazuje. 

Toto v najnovsej verzii pluginu Stream Cinema uz neni .. Uz je podporovana len kraska ..
  Odpovědět
#9
(12.05.2020, 10:12)JL1 Napsal(a): @"daastudio"  a to to si spravil ako je na obrazku
 moc děkuji
, chybička se vloudila a já to neaktivoval, myslel jsem že stačí zakoupit.  a nešlo mi do hlavy proč to je poukaz na aktivaci Smile
  Odpovědět
#10
Tak co pánové .. pořád ta rychlost na KRA stojí za vyližprdel ?
  Odpovědět
#11
Nekro : Vacsina pise , ze im to chodi jak vino ..
  Odpovědět
#12
Tak rýchlosť sa o hodne zlepšila ale stále to nie je vončo. Treba nechať čas. Tak isto keď začínalo Webshare to nebolo med lízať. Bola to tá istá situácia ako s kra.
X96 Max+ (4/64) - Dual Boot *** CoreElec 20.5 Nexus / ATV SlimBox *** Kodi 20.5 Nexus
  Odpovědět
#13
Rychlost je udesna bez ohledu na zvoleny stream SD kvalita se seka stejne jako FullHD. Brzy rano a dopoledne je to lepsi. Kra.sk proste nestiha. Servery poistaveny pro static web nazvladaji fungovat jako proxy. Je to dohledatelne pomoci websharku ty resety spojeni jsou jak kdyz se pripojuju na neci modem.
  Odpovědět
#14
Mne to na amiku A4K chodí v pohode, akurát mi vadí , že tam nevidím vlákna z webshare aj napriek aktívnemu účtu.
  Odpovědět
#15
Rýchlosť ma aktuálne absolutne nezaujma ako povedal BB master
treba počkať , tak počkáme a hotovo , to čo ma tu serie je  stádo oviec
už mi svieti -24  Big Grin  Big Grin / vieme hm hm niektory sa sem natrepali z AB alebo xbmc 
vykrádači sledovači atd , len vám pripomeniem ako dopadol Befun alebo Sosáč smerom pay streamuj tv
a čo ? skončilo nejde , spoplatnilo sa niečo nové ide ----------- dajte tomu čas -------------
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#16
Han Solo presne ako pišeš treba vydržat ale stažovatelov tu bude aj tak vela lebo niektory tomu stale nerozumeju.VYDRZAT.
  Odpovědět
#17
(13.05.2020, 14:45)GrgoPitic Napsal(a): Tak rýchlosť sa o hodne zlepšila ale stále to nie je vončo. Treba nechať čas. Tak isto keď začínalo Webshare to nebolo med lízať. Bola to tá istá situácia ako s kra.
Ja som mal s WS problemy vzdy .. 10G+ subory mi nesli hrat nikdy live .. Vzdy som si to radsej dal stiahnut na disk .. Alebo som si vybral 2-3GB subory .. Tie vacsinou sli zahrat live ..
  Odpovědět
#18
No nemohl jsem si nevšimnout že tu poměrně hodně mažou přízpěvky adminem ...proto jsem se znovu ptal.. SC mi žíly netrhá upc/netflix/hbo go doma mám, takže je to jen takovej doplněk když chci něco co jinde už neni .. každopádně nejsem netrpělivej jen nepoužívám věci co nefungují jak si představuji (rychlost sledování ve 4K) . Z odpovědi tedy chápu že  problém z rychlostí je pořád. Díky za info Smile
  Odpovědět
#19
Za mna je to hroza a des. pozeral som 25 minut serialu a vyhodilo ma asi 8x, pritom HEVC verziu mi ani len nespusti...
  Odpovědět
#20
Tak si ho zatial stiahni doplnkom  na hdd ak vieš čo to je , stačí ti  1TB alebo aj 500GB
neviem ako to tie vaše čínské kodi krabice daju ale linux dokáže pustiť stream
asi po 1 minutke ked dám download už priamo z hdd a popri tom si ešte stále ťahá dáta z krask  Rolleyes
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)