• 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK
#21
čo to táraš zase je tam prelease verzia takže v štádiu rozpracovania
radšej 1 aktualizácia raz za 2 mesiace ako to má lepiť každý týžden !!!
naštuduj si github ,žaludok nemá ale na tie blbosti na AB , ináč je v pohode  Big Grin
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
#22
Komu sa nepáči može si aktualizovať ten starý zlepenec od misanou naviazaný na webshare
jednoznačne ale cesta je Krask z podporou BBarona kodi a M270 linux a nesekne s tým nemaj obavy , nudil by sa  Big Grin
a zarába čo to 1 eury za online up ? , no to riadny biznis , robí to pre zábavu som si istý na 1000%  Shy
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
#23
Verim , ze to bude robit dalej .. Na nejake priblble forum by som sa na jeho mieste vysral ..
#24
(23.05.2020, 18:21)Pytkin Napsal(a): Verim , ze to bude robit dalej .. Na nejake priblble forum by som sa na jeho mieste vysral ..
Chlapi  nic zlom ale  mam preplatene na kra na 3 mesiace skusobne,mam este zaplatene na webshare asi na pol roka a este  mam zaplatit aj na archiv czsk plugin to uz asi nie ,nie som lakomí ale toto asi vypustim odinstalujem a zabudnem ze som tam mal .Verim  tomu ze nie som sám .
#25
Asi budeš sám Webshare na rok Krask na rok Sosač na rok 02TV si tahá mesačne samo z učtu
aktualizácie na archiv premium pay paypal a k tomu karty do oscamu a nezrujnuje ma to
hýb sa makaj v robote a prestan tu plakať ,odinštaluj a rob si čo chceš a šup nazad na AB forum tam je vás takých ako ty viac  Big Grin
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
#26
Zdravím,
z jiného soudku než kdo co má zaplaceno. Pročítal jsem snad vše, ale nikde nenašel. Po aktualizaci Kodi na 18.7 všechno špatně. Kodi se začalo vypínat. Vymazání paměti, vše znovu nahrané - nepomohlo. Odinstalace celého Kodi, znovu instalace z obchodu, znovu nahrání SC z Kra - nepomohlo stále padá. Má někdo taky obdobný problém?

Dík
Android TV 8, Thomson
#27
s 18.7 zatial nemam skusenosti ... na siehlde sa mi neupdatlo kodi a na notase som si ho zatial neupdatol
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#28
Big Grin 
(24.05.2020, 16:38)BBaron Napsal(a): s 18.7 zatial nemam skusenosti ... na siehlde sa mi neupdatlo kodi a na notase som si ho zatial neupdatol

Já to znovu všechno vymaza a zrestartnul a ejhle z GP se mi stahla verze 18.6, přitom tam byla 18.7. Tak teď vše nastavuju znovu a uvidím. Smile
#29
Zdravím,
tak jsem na tom stejně i s 18.6, která šlapala v pohodě. Úplně čista instalace Kodi z GP, verze 18.6, Kodi mi nabídlo 18.7 ale neaktualizoval jsem. Když se pohybuji v prostředí Kodi vše ok, ale jak kliknu na SC, tak se Kodi tak do půl minuty vypne. Kodi je úplně prázdný jen doplněk SC .. ? Do TV se nic neinstalovalo ani firmware se neaktualizoval. Smile Tak nevím
#30
@"batep" skus zmazat aj "userdata" folder ... najdi si na wiki.kodi.tv kde ho najdes a zmaz ho. Potom to skus znova....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#31
(23.05.2020, 18:58)Ramzess Napsal(a): Chlapi  nic zlom ale  mam preplatene na kra na 3 mesiace skusobne,mam este zaplatene na webshare asi na pol roka a este  mam zaplatit aj na archiv czsk plugin to uz asi nie ,nie som lakomí ale toto asi vypustim odinstalujem a zabudnem ze som tam mal .Verim  tomu ze nie som sám .

Archiv CZSK je super aplikacia .. Kym nastartujem KODI , v nom SC plugim a zacnem vyberat film , tak v ARCHIVE uz davno film bezi spusteny .. Nehovoriac o tom , ze Arhiv na pozadi stahuje filmy (co pouzivam stale) .. Ja rad mtesterovi 1.2 eur zaplatim za jeho pracu .. Ono nemusis updatovat na kazdu verziu , ak nova verzia neriesi veci , ktore potrebujes ..
#32
Pytkin / Pytkin
Archiv premium v linuxe je o 50% rýchlejší ako kodi a nie je to aplikácia ale plugin Big Grin
a poplatok za online update je 1eury / tých 20 centou si stiahne paypal za transakciu
len aby si mal v tom jasno   Rolleyes a necituj prosím príspevky už je to fakt trápne dakujem
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
#33
18.7. kodi je tak trochu nestabilní. Viz ofic. fóra kodi. Některým ale funguje dobře. Asi záleží na železe na kterém to kdo provozuje. 18.6. bez problémů
#34
@"BBaron" tak jsem do tv stahl soubor manažera a udělal podle tvé rady. Kodi a SC fungují, ale nesmím použít "vyhledat". Když vyhledám najdu a chci spustit tak spadne. Když spouštím film z jakékoli složky - filmy, seriály, novinky tak přehraje bez problémů.
#35
(25.05.2020, 17:07)Han Solo Napsal(a): Pytkin / Pytkin
Archiv premium v linuxe je o 50% rýchlejší ako kodi a nie je to aplikácia ale plugin Big Grin
a poplatok za online update je 1eury / tých 20 centou si stiahne paypal za transakciu
len aby si mal v tom jasno   Rolleyes a necituj prosím príspevky už je to fakt trápne dakujem

Mne je to uplne jedno, ci je to plugin alebo aplikacia .. Ale je to paradna vec .. A vdaka Mtesterovi sa nu .. Vsetko ostatne som uz napisal ..
#36
(25.05.2020, 17:12)JL1 Napsal(a): @"Pytkin" setobox z e2 cpu broadcom je dobre mat archiv czsk ale nie z cpu hisilicon tam ide kodi ako tv boxoch alebo sbc aky mas setobox

Mam VU+ Uno se 4K ..
#37
subssupport 1.5.7 a archiv premium v6
a nemáš problém zo žiadnymi titulkami či už vnorene alebo čo si natiahne do /tmp  pušta ich automaticky
tak si to naštuduj kým zase vypustíš do sveta nejaku tu svoju hmlu  Big Grin
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
#38
JL1 : KODI mi tam funguje .. Ale je to strasne otravne kym sa to nacita .. ARHIV ide hned .. Inak mne sa mam pocit forced titulky zobrazuju ..
#39
Potvrdzujem , forced titulky  plne funkčné v archíve  ( subssupport 1.5.8  ,  VU+ Uno se 4K )  aj pri bad boys 3 .

edit : samozrejme Han Solo má pravdu je to 1.5.7 .


Přiložené soubory Miniatury
   
VU+ UNO 4K SE , OpenATV 6.2 Antik 100Mbit/s KODI 17.6 + Archív Premium V7 , TV LG 55SK8500P.
#40
subssupport 1.5.8 neexistuje
je to patch 1.5.7 na ktorej niekdo len prepísal xml a vydal ako vraj svoju novu verziu na AB ,dobre ma to pobavilo
ale po install to vidíš v linuxe ako 1.5.7 ,no ved i pozri do boxu ak vieš kam máš pozrieť  Big Grin

   
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)