• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4K/HDR filmy - direct download option
#1
@"BBaron" 
Ahoj, bolo by prosim Ta mozne, pridat do nastaveni - konfiguracie SC (napriklad niekde pri automatickom vybere streamu) moznost aby pri vybere 4K/HDR obsahu, alebo suborov  vacsich ako  XX GB, ponukal doplnok priamo download suboru po aktivacii takejto moznosti?

patrim tiez medzi tych co preferuju kvalitny obsah, a aj ked sa kra.sk zlepsuje co sa rychlosti tyka, ale je mi jasne ze to nebude zo dna na den.

robim to aj teraz ale manualne, priama moznost by to dost zjednodusila aj pre ostatnych

dakujem
r.
  Odpovědět
#2
(19.05.2020, 11:04)RoboSK Napsal(a): @"BBaron" 
Ahoj, bolo by prosim Ta mozne, pridat do nastaveni - konfiguracie SC (napriklad niekde pri automatickom vybere streamu) moznost aby pri vybere 4K/HDR obsahu, alebo suborov  vacsich ako  XX GB, ponukal doplnok priamo download suboru po aktivacii takejto moznosti?

patrim tiez medzi tych co preferuju kvalitny obsah, a aj ked sa kra.sk zlepsuje co sa rychlosti tyka, ale je mi jasne ze to nebude zo dna na den.

robim to aj teraz ale manualne, priama moznost by to dost zjednodusila aj pre ostatnych

dakujem
r.
myslim ze zbytocnost, spravis o jeden klik viac a mas to...
  Odpovědět
#3
Download v plugine ide ... takze to stahuj cez kontextove menu v plugine. Ako na to, najdes tu na fore, bolo to uz vel krat spominane....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#4
dakujem za odpoved, cez kont.menu to viem stahovat
  Odpovědět
#5
Jediný problém downloadu přes doplněk je rychlost stahování. To, co z WS při mé rychlosti připojení stáhnu za 2 hodiny, přes doplněk mi to trvá 18 hodin.
Acer Iconia Tab A10 Android 6.0 - Kodi 18.6 / 2x Evolveo M4 Android 7.1.2 - Kodi 18.6 / PC Win 10 64bit - Kodi 18.6
  Odpovědět
#6
Není, stahování přes doplněk bylo vždy pomalejší, i před přechodem na krasku. BBaron to vysvětloval, ale už si to nepamatuju a je to smazané.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)