• 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Trakt tv a knižnica
#1
Ospravedlňujem sa a vopred súhlasím ,že ak to tu je už 100krát ,tak tento príspevok a tému prosím kľudne zmazať ...

Vie mi niekto vysvetliť na čo je dobrý Trakt tv ? ja som bol registrovaný a nič iné som si nevšimol ako len vyhodenie hlášky po filme aby som ho ohodnotil ...inak neviem na čo je .... ak mi niekto hodí link ,alebo vysvetlí budem veľmi vďačný ...

Knižnica ? - neviem čo s tým ani na čo je to dobré ...ja si hodím do obľúbených ak mám o niečo záujem si pozrieť ,ale o čom je knižnica -to neviem ..
Díky moc za každé info ... už som tu strávil veľa času nad čítaním všelijakých príspevkov ,no málo je info no nenašiel som ...

Ospravedlňujem sa ak je to pre niekoho banalita a stokrát popísané ....
  Odpovědět
#2
Trakt:
Vytvoříš si účet na Trakt.tv a ten si spáruješ se Stream Cinema. Pak si v něm můžeš vytvářet seznamy filmů a seriálů, případně si zkopírovat cizí už vytvořené seznamy - například filmy Marvel Universe. Tyhle seznamy můžeš spravovat jak na stránkách trakt, tak i ve Stream Cinema. V podstatě ti jednak nahradí složku "Oblíbené" (místo do ní přidáš film do seznamu Traktu) s tím rozdílem, že si můžeš ukládat zvlášť třeba filmy, seriály, nebo např. dokumenty a máš větší přehled. Navíc se ti v daném seznamu ukazují i všechny informace k filmu, což v oblíbených nevidíš. Filmy/seriály také můžeš do seznamů přidávat přímo ze stránek traktu - můžeš tam třeba nalézt novinku, která ještě v SC není, přidat si ji do "Seznamu ke shlédnutí", a ve chvíli, kdy bude přidaný stream do SC, objeví se ti i v příslušném seznamu v KODI. Další výhodou je, že ti zůstává historie zhlédnutých pořadů i po té, co třeba přeinstaluješ SC, a zároveň ji můžeš vidět i na všech svých zařízeních, které si spáruješ se svým účtem na Trakt.tv.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#3
Ahojte chcem aby v trakt tv vlastné zoznamy ukazovalo mojich hercov nielen filmy.
  Odpovědět
#4
@"chobotmilan" hercov zial nemame naparovanych na trakt.tv ... skusim o tom porozmyslat, ako by som to tam mohol dostat...rychlo mi napadlo len to, ze by som to posielal na vyhladavanie, ale v zozname by to bolo asi bez fotky...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
@BBaron opýtam sa prečo chybuj položky Populárne a Obľúbene v Matrixe v trakte v 18ke v Leii tam nechýbajú
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#6
@BBaron

chcem sa ta spytat, preco nie je trakt tv v matrixe plnohodnotne? Svoje zložky vidim aj filmy v nich, ale neviem pridavat ani odoberať polozky. Skratka ak chcem nejaky film pridat, v kontextovej ponuke nevidím trakt tv.
  Odpovědět
#7
@"marko65" jednoducho som na tuto moznost zabudol ... Big Grin stava sa ... pisem si do zoznamu na pridanie.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#8
@Bbaron:

dik za info, verim ze si na to niekedy nájdeš cas😀
  Odpovědět
#9
(27.09.2021, 10:16)BBaron Napsal(a): @"marko65" jednoducho som na tuto moznost zabudol ... Big Grin stava sa ... pisem si do zoznamu na pridanie.

také se přimlouvám, Trakt mi dost chybí, v K18 byl plně funkční a super.
Teď používám ukládání do oblíbených, ale to je taková nouzovka. Nebo jak to řešíte jinak bez Traktu - nějakou vlastní knihovnou apod?
  Odpovědět
#10
Zdravím, dřív byla možnost si přímo v pluginu přidat film nebo seriál na watchlist a nebo do seznamu, který mám vytvořený na traktu. Bude v budoucnu opět tahle možnost? Nebo stačí někde něco nastavit? Díky za odpověď.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)