• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xbox one x
#1
Ahoj,
Mam problém že vždy pro zapnutí Kodi hodí chybu jeden modul. Tuším že plugin cache. Nebo tak něco (musel bych se podívat). Jinak se Kodi choval normálně (až na občasné zapomínání rozkoukaneho filmu). Ale poslední cca týden se při spuštění filmu/seriálu zasekne obraz i zvuk. Časomíra ukazuje dal, jako by film běžel. Jediné co pomáhá je restart Xboxu, nebo dát Xko hamburger menu na Kodi a dát quit. Znovu zapnout Kodi. Tím se problém na poprvé, podruhé odstraní. Netušíte či s tím? Telefon android, tablet android a android box bez problémů
  Odpovědět
#2
Ahoj,

Ten problém s obrazom a zvukom mám aj ja na xbox one x netuším prečo, ale ako si písal pomôže len reštart alebo vypnúť kodi. Tú chybu čo ti hlási som opravil, že som nastavil port na "0".

Kroky píšem v prostredí (Estuary).
Doplnky->Moje doplnky->Služby->Common plugin cache->Na ovládači stlač "X"->Nastavenia-> Listen on Port (Windows only) nastav na "0" a "OK".

Od vtedy mi už chybu nehlási.
  Odpovědět
#3
(17.06.2020, 16:31)doncelis007 Napsal(a): Ahoj,

Ten problém s obrazom a zvukom mám aj ja na xbox one x netuším prečo, ale ako si písal pomôže len reštart alebo vypnúť kodi.  Tú chybu čo ti hlási som opravil, že som nastavil port na "0".

Kroky píšem v prostredí (Estuary).
Doplnky->Moje doplnky->Služby->Common plugin cache->Na ovládači stlač "X"->Nastavenia-> Listen on Port (Windows only) nastav na "0" a "OK".

Od vtedy mi už chybu nehlási.

Super tohle pomohlo...
VU+UNO4KSE, VU+Duo4K, XBOX-X s KODIv18.8. Všechno OK Big Grin Cool 
Moje funkční záloha KODI v18.8 je TADY
  Odpovědět
#4
Děkuji, zatím vypadá, že pomohlo. Super:-) co ta změna znamená?
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)