• 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sekani filmu neustale enigma
#1
Cago, mam nejnovejsi update, optiku 100/100 a sekaji se posledni tyden vsechny filmy i na malou velikost.
Mam vu+uno 4k enigma 2 vti. Kazdy napise res si to na enigma foru a me by zajimalo kde? Undecided
Na ab foru http://www.ab-forum.info/viewtopic.php?f=468&t=74033
Je zablokovane
A kdyz nekdo napise na https://github.com/mtester270/archivczsk.../README.md
Tak foff na vsechny.
Hlavne zaplatit a neremcat.
  Odpovědět
#2
Cau, jsou 2 varianty. Bud aktualizuj archiv odtud https://github.com/mx3L/archivczsk/releases

nebo prehraj image VTi imagem E2 od OATV. Nevim jestli mas uno4k nebo SE ale tady mas na vyber http://images.mynonpublic.com/openatv/6....en=vuuno4k az budes met nahranu Enigmu vcetne pluginu KODIv18.7 muzes nahrat klidne tuhle zalohu KODI https://www.edisk.cz/stahni/20359/kodiza...53MB.html/ a spoustet prehravani filmu v KODI pres GstPlayer. Vsechno slape v pohode a bez problemu....
VU+UNO4KSE, VU+Duo4K, XBOX-X s KODIv18.8. Všechno OK Big Grin Cool 
Moje funkční záloha KODI v18.8 je TADY
  Odpovědět
#3
A pouzivas kodi ? alebo Archiv CZSK ?
  Odpovědět
#4
Pouzivam archiv premium, na Kodi to slape, ale pohodlnejsi pro nas je pouzivat archiv. Jinak díky za prispevky
  Odpovědět
#5
Nikto ti nebráni si urobiť svoj doplnok a vyvíjať ho ďalej zdarma. To že to nejde tebe a ďalším 1000 ľudí to ide tak problém je u teba. Ako písali vyššie. Pre inštalovať image daného sat.prijímača (samozrejme najskôr zaloha archiv cz/sk premium). Potom skúsiť znova spustiť aj zo zálohou.
Ja mam oveľa slabší stroj ako ty (Formuler F4 Turbo - OpenPli image ) a nemám absolútne žiadny problém. Môže to spôsobovať u teba hocičo. Používam poslednú verziu daného doplnku.
X96 Max+ (4/64) - Dual Boot *** CoreElec 20.5 Nexus / ATV SlimBox *** Kodi 20.5 Nexus
  Odpovědět
#6
(21.07.2020, 01:24)Pytkin Napsal(a): A pouzivas kodi ? alebo Archiv CZSK ?
Pouzivam KODI. Ma podstatne vic moznostni nez archiv, ten me vydrzel na boxu 10 minut
VU+UNO4KSE, VU+Duo4K, XBOX-X s KODIv18.8. Všechno OK Big Grin Cool 
Moje funkční záloha KODI v18.8 je TADY
  Odpovědět
#7
(21.07.2020, 09:37)GrgoPitic Napsal(a): Nikto ti nebráni si urobiť svoj doplnok a vyvíjať ho ďalej zdarma. To že to nejde tebe a ďalším 1000 ľudí to ide tak problém je u teba. Ako písali vyššie. Pre inštalovať image daného sat.prijímača (samozrejme najskôr zaloha archiv cz/sk premium). Potom skúsiť znova spustiť aj zo zálohou.
Ja mam oveľa slabší stroj ako ty (Formuler F4 Turbo - OpenPli image ) a nemám absolútne žiadny problém. Môže to spôsobovať u teba hocičo. Používam poslednú verziu daného doplnku.

Forum slouzi k pomahani a diskuzi, tak si nech tyhle poznamky. Doplnek zdarma na E2 neni. Jinak diky, kdo mi napsal co bych mohl zkusit. Vse uz je Ok, byla chyba u poskytovatele internetu, ale nechapu proc mi to na Kodi slapalo :-D.
  Odpovědět
#8
(21.07.2020, 12:53)L0th4r Napsal(a):
(21.07.2020, 09:37)GrgoPitic Napsal(a): Nikto ti nebráni si urobiť svoj doplnok a vyvíjať ho ďalej zdarma. To že to nejde tebe a ďalším 1000 ľudí to ide tak problém je u teba. Ako písali vyššie. Pre inštalovať image daného sat.prijímača (samozrejme najskôr zaloha archiv cz/sk premium). Potom skúsiť znova spustiť aj zo zálohou.
Ja mam oveľa slabší stroj ako ty (Formuler F4 Turbo - OpenPli image ) a nemám absolútne žiadny problém. Môže to spôsobovať u teba hocičo. Používam poslednú verziu daného doplnku.

Forum slouzi k pomahani a diskuzi, tak si nech tyhle poznamky. Doplnek zdarma na E2 neni. Jinak diky, kdo mi napsal co bych mohl zkusit. Vse uz je Ok, byla chyba u poskytovatele internetu, ale nechapu proc mi to na Kodi slapalo :-D.
Som rád že si prišiel na chybu ale prečo som tak začal? Ty si začal mať poznámky na autora doplnku. Ja si jeho prácu Vážim, ktorú odvádza. Pošlem mu aj viac koľko krát nakoľko je to super doplnok ako sa povie na nezaplatenie. Hawk peace :-)
X96 Max+ (4/64) - Dual Boot *** CoreElec 20.5 Nexus / ATV SlimBox *** Kodi 20.5 Nexus
  Odpovědět
#9
(21.07.2020, 09:27)L0th4r Napsal(a): Pouzivam archiv premium, na Kodi to slape, ale pohodlnejsi pro nas je pouzivat archiv. Jinak díky za prispevky

To je divne .. Ja pouzivam ARCHIV tiez .. dnes som mal problem pri prehravani posledne pridaneho koncertu Depeche mode .. potom som si pustil Green Day a ten siel bez problemov .. Podla toho co pises , tak ti to trha len v ARCHIVE ? Ten isty film ti ide v KODI ok ? potom to neni problem s rychlostou netu alebo s kraskou , ale s nejakym nastavenim boxu ..
  Odpovědět
#10
(21.07.2020, 10:31)JIKARU Napsal(a):
(21.07.2020, 01:24)Pytkin Napsal(a): A pouzivas kodi ? alebo Archiv CZSK ?
Pouzivam KODI. Ma podstatne vic moznostni nez archiv, ten me vydrzel na boxu 10 minut

U mna slo zase kodi za 10 minut prec .. Kym nastartuje KODI a vyberiem film , tak v Archive uz mam uvodne titulky davno za sebou .. Archiv ma bavi omnoho viac .. Tak isto download bezi na pozadi boxu .. v KODI som si neni isty , ci ked ho vypnem , tak bude downloadovat .. atd atd ..
  Odpovědět
#11
(22.07.2020, 02:50)Pytkin Napsal(a):
(21.07.2020, 10:31)JIKARU Napsal(a):
(21.07.2020, 01:24)Pytkin Napsal(a): A pouzivas kodi ? alebo Archiv CZSK ?
Pouzivam KODI. Ma podstatne vic moznostni nez archiv, ten me vydrzel na boxu 10 minut

U mna slo zase kodi za 10 minut prec .. Kym nastartuje KODI a vyberiem film , tak v Archive uz mam uvodne titulky davno za sebou .. Archiv ma bavi omnoho viac .. Tak isto download bezi na pozadi boxu .. v KODI som si neni isty , ci ked ho vypnem , tak bude downloadovat .. atd atd ..
Kazdy podle sveho gusta. Pres KODI filmy nestahuju, mam jine zdroje a hlavne kvalitni release filmy nestavnes na KODI Wink. proto sleduju jen to co chci a stahuju jen kvalitni soubory, ne shity 8-)
VU+UNO4KSE, VU+Duo4K, XBOX-X s KODIv18.8. Všechno OK Big Grin Cool 
Moje funkční záloha KODI v18.8 je TADY
  Odpovědět
#12
Ja to robim tak , ze ked vidim nejaky zaujimavy film , dam si ho stiahnut na disk .. a ked je cas na filmy , tak si vyberiem z toho co mam stiahnute .. vzdy tam mam aspon 20 filmov pripravenych .. Takze ARCHIV mi vyhovuje viac ako KODI .. Kodi je otravny moloch .. kym sa nastartuje .. debilne ovladanie .. atd .. suhlasim , ze kazdy si vyberie to , co vyhovuje jemu ..
  Odpovědět
#13
(22.07.2020, 02:49)Pytkin Napsal(a):
(21.07.2020, 09:27)L0th4r Napsal(a): Pouzivam archiv premium, na Kodi to slape, ale pohodlnejsi pro nas je pouzivat archiv. Jinak díky za prispevky

To je divne .. Ja pouzivam ARCHIV tiez .. dnes som mal problem pri prehravani posledne pridaneho koncertu Depeche mode .. potom som si pustil Green Day a ten siel bez problemov .. Podla toho co pises , tak ti to trha len v ARCHIVE ? Ten isty film ti ide v KODI ok ? potom to neni problem s rychlostou netu alebo s kraskou , ale s nejakym nastavenim boxu ..
Pyti to bude u teba asi preto (rychlost internetu) ze ten depeche mode posledny ma 41Gb.
VU+ DUO 4k, TV4, Amazon FireStick 4k, RPi4 - LibreElec
  Odpovědět
#14
A čo takto pán stehan
Black Celebration 1986 totálka  pre fans ako biblia album dufam že maš doma LP
alebo hm Polamaný Rám / 1982 alebo aj A Broken Frame  Big Grin
odkedy odišiel Alan Wilder a tak akosi neviem dá sa to počuvať ale už to nie je ono 
ešte sa tam motal aj Vince Clarke a toto boly staré dobré časy 
takže ak si v komunite tvdrých fans poviem ti len jedno My secret garden  Shy DM forewer ..............
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#15
(23.07.2020, 18:07)stehan Napsal(a):
(22.07.2020, 02:49)Pytkin Napsal(a):
(21.07.2020, 09:27)L0th4r Napsal(a): Pouzivam archiv premium, na Kodi to slape, ale pohodlnejsi pro nas je pouzivat archiv. Jinak díky za prispevky

To je divne .. Ja pouzivam ARCHIV tiez .. dnes som mal problem pri prehravani posledne pridaneho koncertu Depeche mode .. potom som si pustil Green Day a ten siel bez problemov .. Podla toho co pises , tak ti to trha len v ARCHIVE ? Ten isty film ti ide v KODI ok ? potom to neni problem s rychlostou netu alebo s kraskou , ale s nejakym nastavenim boxu ..
Pyti to bude u teba asi preto (rychlost internetu) ze ten depeche mode posledny ma 41Gb.
Ale prva polka slahala bez problemov .. az tak od 17:00 , ked som bol v polke koncertu to zacalo trhat .. Ja mam download cca 60mbps , co by na to mohlo stacit .. Ale v kazdom pripade to je dost dobry koncert ! [Obrázek: smile.png]
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)