• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stahovanie suborov cez stream cinema
#1
Zdravym kedy si bola moznost stahovat subory z stream cinema teraz mi to nejde je chyba u mna ci ?
  Odpovědět
#2
skontroluj si nastavenie. Mne download funguje.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
@BBaron Funguje už aj sťahovanie na externý disk cez kodi?
  Odpovědět
#4
Prečo by nemalo? Mne to stiahne tam kde zadám cestu. Ale ty budeš mať asi Android, viem že to bol problém Androidu že sa nemohlo ukladať súbory na externý disk. Takže to nie je problém Kodi ale Androidu. Momentálne používam Coreelec a tam to ide, takisto ani na Libreelec som nemal problém.
  Odpovědět
#5
Hej, cez andriod to blblo, aj dokonca na xboxe to nechce uložiť.
  Odpovědět
#6
Ako linux tak aj kodi musia mať možnosť kam stream download nasypať takže pohrabať sa v nastavení a uložiť
všetko šlape ako má žiadne problémy všetko je to medzi pohovkou a TV , jednoducho nastaviť krabicu  Shy

   
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#7
Otvoril som vsetky foldre aj sub foldre a nic ,aj som hdd formatoval ,ale tu cestu k nemu neviem najst .
  Odpovědět
#8
To nie je nastavením ale od Androidu verzie 5. čosi neumožňuje ukladať súbory na externý disk. Jediné riešenie je root alebo stiahnuť do boxu a potom prekopírovať. Alebo si daj na SD kartu Libreelec alebo Coreelec a budeš mať bez problémov. Linux a samotné Kodi to samozrejme podporuje, ale on má Android a nájde mu cestu len na vnútorné úložisko. Cestu na externé úložisko mu nenájde lebo to Android nepodporuje. Aspoň teda vo verziách 5..,6..7.. u novších neviem ale asi tam tiež nie.
  Odpovědět
#9
Nejako som to našiel, len disk bol pod iným menom. Download sa zdá, že funguje, % pridáva, len keď otvorím downloaded files, sťahovany súbor tam není. uvidím keď bude 100% stiahnuté ci sa to zobrazí.
  Odpovědět
#10
Interesantné
dám download stream napr ako včera večer
https://www.csfd.cz/film/253641-home/prehled/ 10GB

1 minutka a už možem pozerať priamo z hdd v box
a krask si medzitým doplna dáta ale to je linux bazmek android neviem ako na tom je Dodgy
HDD 500gb formát na NTFS  uvidíš ked ti dotiahne či uvidiš či neuvidíš
ale je to hluposť musí ťi to  pustiť aj priebežne ináč máš niečo zle nastavené
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#11
Ja mám 1TB, ale niekde to sťahuje predsa Smile ale na disku to neukazuje Big Grin weird
  Odpovědět
#12
1TB je ti na prd ked vlastne taháš taháš ale na hdd nič nič
premýšlaj makaj prideš na to som si istý  Big Grin
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#13
Nič, cely deň sa stým j*bem a aj tak to nejde. Hlavne, že si kodi počíta % Big Grin skúšal som aj či nie sú tie súbory náhodou skryté na HDD ale nič som nenašiel... Vždy zvolím tej jediný path ku download foldru a aj tak súbor neulozi. Môže to byť aj tým, že nemá android povolenie zapísať súbor na disk?

Teraz už viem, čo tým mysleli ľudia, že android operačný systém není určený pre používateľov Big Grin lebo ak chce človek niečo viac, ako prepnúť jednu appku za druhú tak to jednoducho nejde Big Grin Big Grin
  Odpovědět
#14
Vitaj v realnom svete Smile
  Odpovědět
#15
DonRicardoBoss Veď ti to píšem celý čas 😁. Maximálne môžeš kopírovať ale ukladať priamo na externý disk ti nepôjde. Pomôže ti jedine root alebo si hoď na SD kartu Libreelec alebo Coreelec a keď budeš chcieť sťahovať tak box spustíš s LE/CE a keď nie tak Sd kartu vysunieš a spustíš s Androidom.
  Odpovědět
#16
Práveže to chcem spojazdniť na android tv sony xg9505, tak mi neostáva nič iné, len sťahovať veľké súbory z PC na disk. Škoda a tak by som dal za to plusový bodík navyše tomu androidovi, ale teraz ho môžem s prepáčením j*bať Big Grin Big Grin
  Odpovědět
#17
Ja som svoj Android box kúpil keď ešte bola verzia 4.. a všetko bolo v pohode. No po aktualizácii na 5... už sa sťahovať na externý disk nedalo. Mal som ho v záruke a root som nechcel. Našťastie výrobca ponúkal možnosť nahradiť Android Libreelecom. Na Android telke s tým nič neurobíš, zamrzí ale zas viem že Android na TV Sony šlapú vynikajúco, ak samozrejme máš aj dobrý net.
  Odpovědět
#18
Najlepšie je mať NAS a všetko poprepájať cez LAN. Potom v TV nastaviť sieťový priečinok pre sťahovanie. Mohlo by to takto fungovať. Mne to funguje v android boxe Formuler Z7+. (cez Sambu)
  Odpovědět
#19
" Práveže to chcem spojazdniť na android tv sony xg9505 "

aplikačky v TV su dobre na 2veci na prd a na riť
TV použivať len ako zobrazovač a kupiť si kvalitný externý box či už na báze linux či android
prepojiť hdmi vstup do telky
pichnuť HDD do box a hotovo , lenže vás masiruju v predajniach a kupite každu hovadinu a predavač je vyškerený 
že zas pekne dakoho odrbkal Big Grin
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#20
No počkať? Ty si myslíš, že ja som si kúpil tv pre operačný systém? Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin alebo kvôli kodi? Naaah až taký samovrah niesom Smile ale je pekné vidieť, že sa snažíš ma presvedčiť o opaku Big Grin Big Grin
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)