• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hodnotenie
#1
Bbaron
dajú sa nastaviť hodnotenia tak , že užívateľ musí mať najmenej 8-12 príspevkov ?
všimol som si nové registrácie , duplicitné samozrejme . len čo sa zaregistruje a strávi tu na fóre par minut už má hansolo od každého urazeného -5 .nie je to férové . od posledného banu tu ešte nič nenapísal , ale mínusy mu idú ako na bežiacom páse .
ja budem tiež dávať minusy každý deň , len tak , aby im tam nesvietila nula.
♕♕♕♕
#2
hodnotenie treba zrušiť . bude tu menej provokatérov aj registrácii.
♕♕♕♕
#3
(12.11.2020, 18:07)duo4k Napsal(a): hodnotenie treba zrušiť . bude tu menej provokatérov aj  registrácii.
Normálně tě nechápu. Nikdo nepoužívá hodnocení tak často jako ty.Han Solo má od tebe od tebe cca 150 plusových hodnocení. Proč? A za svoji vulgaritu si mínusy zaslouží.
#4
ale no . nikto nie je dokonalý . to , že sa správa vulgárne  . ste si už mohli zvyknuť z xbmc .  a ja  to z časti aj uznávam .  aj vám  pomohol ?  ano , svojím spôsobom .  nie ste toleratný voči darebákom  vo vyjadrovaní sa . kopa tu má duplicitné registrácie  , len preto aby mu mohli natrepať mínusy  a popri tom    nenapísali  ani jeden riadok .    takéto názory  v dnešnej dobe  sú  na dve veci .  a čierne ovce sú na každom fóre .  keby . . .  no ste sa neodbavovali na mínusoch  , nedával by som mu plusy . no a niekto zbiera  plusy a niekto mínusy .  to je bežná vec  v živote .  každý má svojho koníčka .
tak mi nič iné nezostáva len sledovať jeho hodnotenie  a kto mu dá mínusy  tomu dám aj ja .  bude to spravodlivé .
a...  dantes  , robby    registrácia  pred 20 minutami  a  hansolo  od každého -5 .  je to férové ?  za ten čas si  nestačili  prečítať ani príspevky , išli rovno na hodnotenie . no a rozdiel medzi registráciami  , asi  25 minút .  náhoda , alebo účel.

Predátor2 , citovanie príspevkov  je  dobré ak odpovedáš na  príspevok  čo je na predchádzajúcej strane . vtedy to má  nejaký účel .
takto to je ako  provokácia . treba za to dávať mínusy . aspoň sa to naučíte .
a ako mi je dobre známe , od teba ich mal okolo 64 .
♕♕♕♕
#5
No když jsou plusy a mínusy tvoje hobby, tak klidně pokračuj.
#6
duo4k :
To snad ani není možný, takovýhle uvažování !
#7
tu sú vaše hodnotenia
ja som od neho nič také nenašiel .


Přiložené soubory Miniatury
   
♕♕♕♕
#8
Tak si přečti, co psal třeba mě.
#9
čítal som aj tie tvoje a aj tie jeho . ale ty si začal prvý .
♕♕♕♕
#10
Jen malá ukazka.
Han Solo ( -29 ) - Nejnovější aktualizace 07.10.2020, 21:56
Negativní (-1): pal do piče čechun posraty nazdar
#11
no dobre , nadal ti ,ale sa ti aj pozdravil . ty jemu nie . tak bude mať o jedno iq viac .
♕♕♕♕
#12
Nemá smysl tady něco s duo4k řešit. Vždyť je to hansolo. Jedinej kdo slušně odpoví a poradí je Bbaron.
#13
príspevok  som písal pre Bbarona a nie pre  vás ,  dotknutých  .
neboztik keď je Bbaron jediný , prečo nedávaš mínusy aj ostatným .
♕♕♕♕
#14
Predátor2
je vás tu viac podrazákov ?    máš málo mínusov  a tak vyrábaš problémy .


Přiložené soubory Miniatury
   
♕♕♕♕
#15
duo4k Už jsi opravdu hodně klesl, když nevíš co je soukromá zpráva, že se nevytahuje na forum. Mám od tebe taky jednu, kde popisuješ svůj vztah k Han Solovi. Mám ji tu hodit?
#16
samozrejme že ano . to bude aspoň dôkaz , že nie som hansolo.
♕♕♕♕
#17

Na tuto zprávu jste odpověděli 20.06.2020, 14:16
[Obrázek: avatar_1252.jpg?dateline=1590325913]
duo4k
Junior
[Obrázek: star.png][Obrázek: star.png]

Registrován od: Apr 2020
Příspěvků: 37
Hodnocení: 18

20.06.2020, 13:07
Komu: Tygr

napíšem ti to od srdca .
príde čas , keď mu zruším všetky plusové hodnotenia .
to je jeho maslo , aby Bbaron zrušil webshare . roky som ho mal na skype a jeho komunikáciu a riťolezectvo poznám . aj palozanota je preč . tak to pravdepodobne za neho robí han solo , alias kadečo iné. ešte je na http://forum.czsk.tv/ ako moderátor fanwader . tam som prestal totálne chodiť , lebo mi mazal príspevky . používal som výlučne jeden nick na všetkých fórach . všetko som musel porušiť . už len na ab fore som . vyzná sa v IT , len moc pije . na xbmc kodi skočil aj do mňa . od vtedy je medzi nami koniec . podľa ip adresy a môjho vyjadrovania , bude vedieť kto som .
stačí si prečítať , aké má myslenie https://ulozto.cz/file/7t3uQ2FxusVx/kodi-zip

♕♕♕♕

Na tvé přáni jsem to tu hodil.
#18
tak a teraz sa mi môžu vrtáci ospravedlniť .
♕♕♕♕
#19
No, já jsem tě duo4k nikdy nepodezříval z toho, že jsi Han Solo.
#20
jL1 , dexter13 a podobne duplicity alias warder . len on sa vie takto správať . tak mu dávajte plusové body . na parabola cz povyhadzoval čo sa mu chcelo .
to že s ním nekomunikujem , neznamená že , kde sa zaregistrujem , budem na neho kydať ako vy . čo bolo to bolo . a to , že han solo je taký , je vaša vina . o nič iné vám ani nejde .
♕♕♕♕


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)