• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI 19
#1
Exclamation 
Vysla verzia KODI 19. Aktualne nemame dokoncenu verziu pre KODI 19 a popravde som ani necakal, ze by takto skoro vysla "stable" verzia pre KODI 19, nakolko maju celkom pekne dlhy zoznam bugov, ktore niesu vyriesene. Asi to chu testovat na useroch rovnako ako to bolo s KODI 18. Ak mozete/viete, tak spravte downgrade na KODI 18. Ak to neviete, tak mi dajte aspon par hodin, pokym "upracem" doplnok pre KODI 19, ktory sa nasledne ukaze v repozitari cder.sk a mal by sa vam plugin updatnut.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#2
(20.02.2021, 12:55)BBaron Napsal(a): Vysla verzia KODI 19. Aktualne nemame dokoncenu verziu pre KODI 19 a popravde som ani necakal, ze by takto skoro vysla "stable" verzia pre KODI 19, nakolko maju celkom pekne dlhy zoznam bugov, ktore niesu vyriesene. Asi to chu testovat na useroch rovnako ako to bolo s KODI 18. Ak mozete/viete, tak spravte downgrade na KODI 18. Ak to neviete, tak mi dajte aspon par hodin, pokym "upracem" doplnok pre KODI 19, ktory sa nasledne ukaze v repozitari cder.sk a mal by sa vam plugin updatnut.

Diky za vyjadrenie :-) 

Chcel som sa spytat ci sa budu upravovat aj dalsie Video doplnky? Pre Joj, Markiza, iVysilani atd...
  Odpovědět
#3
@sisulo to sa treba pytat tvorcov tych doplnkov nie BBarona on ich nerobi ani neudrzuje on ich ma len v svojom repe ako bonus, keby chcel tak tam bude len sc a nic ine, toje jeho dobra vola ze tam dal i ine, nie jeho doplnky
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#4
(20.02.2021, 13:34)JL1 Napsal(a): @sisulo to sa treba pytat tvorcov tych doplnkov nie BBarona on ich nerobi ani neudrzuje on ich ma len v svojom repe ako bonus, keby chcel tak tam bude len sc a nic ine, toje jeho dobra vola ze tam dal i ine, nie jeho doplnky

Dik za odpoved. Ked to bolo prave v repe, kde je SC, tak som len chcel vediet, ci nejakym sposobom participuje aj na tychto dalsich doplnkoch, alebo ako pises su tam lebo ich tam len vystavuje.
  Odpovědět
#5
@"sisulo" tie dalsie doplnky su tam len "vystavene" aby si nemusel mat kopec dalsich repozitarov.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#6
(20.02.2021, 12:55)BBaron Napsal(a): Vysla verzia KODI 19. Aktualne nemame dokoncenu verziu pre KODI 19 a popravde som ani necakal, ze by takto skoro vysla "stable" verzia pre KODI 19, nakolko maju celkom pekne dlhy zoznam bugov, ktore niesu vyriesene. Asi to chu testovat na useroch rovnako ako to bolo s KODI 18. Ak mozete/viete, tak spravte downgrade na KODI 18. Ak to neviete, tak mi dajte aspon par hodin, pokym "upracem" doplnok pre KODI 19, ktory sa nasledne ukaze v repozitari cder.sk a mal by sa vam plugin updatnut.
Prosím ako downgradovat na Leila na zariadení Xaomi Mi.bez straty nastavení alebo treba znova nainštalovať?ďakujem za odpoveď
  Odpovědět
#7
(20.02.2021, 12:55)BBaron Napsal(a): Vysla verzia KODI 19. Aktualne nemame dokoncenu verziu pre KODI 19 a popravde som ani necakal, ze by takto skoro vysla "stable" verzia pre KODI 19, nakolko maju celkom pekne dlhy zoznam bugov, ktore niesu vyriesene. Asi to chu testovat na useroch rovnako ako to bolo s KODI 18. Ak mozete/viete, tak spravte downgrade na KODI 18. Ak to neviete, tak mi dajte aspon par hodin, pokym "upracem" doplnok pre KODI 19, ktory sa nasledne ukaze v repozitari cder.sk a mal by sa vam plugin updatnut.
Prosím ako downgradovat na Leila na zariadení Xaomi Mi.bez straty nastavení alebo treba znova nainštalovať?ďakujem za odpoveď
  Odpovědět
#8
(21.02.2021, 14:12)Razor1966 Napsal(a):
(20.02.2021, 12:55)BBaron Napsal(a): Vysla verzia KODI 19. Aktualne nemame dokoncenu verziu pre KODI 19 a popravde som ani necakal, ze by takto skoro vysla "stable" verzia pre KODI 19, nakolko maju celkom pekne dlhy zoznam bugov, ktore niesu vyriesene. Asi to chu testovat na useroch rovnako ako to bolo s KODI 18. Ak mozete/viete, tak spravte downgrade na KODI 18. Ak to neviete, tak mi dajte aspon par hodin, pokym "upracem" doplnok pre KODI 19, ktory sa nasledne ukaze v repozitari cder.sk a mal by sa vam plugin updatnut.
Prosím ako downgradovat na Leila na zariadení Xaomi Mi.bez straty nastavení alebo treba znova nainštalovať?ďakujem za odpoveď

Bohuzial "downgrade" znamena stratu nastaveni takze treba nastavit vsetko odznova. staci odinstalovat aktualnu verziu kodi a mimo googplay stiahnut/nainstalovat starsiu verziu. instalacny subor KODI 18.9 najdes napr tu...
Subor otvoris/nainstalujes cez nejaky "file explorer" priamo v androide. ja som pouzil File Commander
Potom uz len staci postupovat klasicky teda instalacia plugin-u atd...
  Odpovědět
#9
Od včera mi nejde KODI a nezobrazujú sa žiadne filmy
  Odpovědět
#10
(21.02.2021, 15:37)ferinnoo Napsal(a):
(21.02.2021, 14:12)Razor1966 Napsal(a):
(20.02.2021, 12:55)BBaron Napsal(a): Vysla verzia KODI 19. Aktualne nemame dokoncenu verziu pre KODI 19 a popravde som ani necakal, ze by takto skoro vysla "stable" verzia pre KODI 19, nakolko maju celkom pekne dlhy zoznam bugov, ktore niesu vyriesene. Asi to chu testovat na useroch rovnako ako to bolo s KODI 18. Ak mozete/viete, tak spravte downgrade na KODI 18. Ak to neviete, tak mi dajte aspon par hodin, pokym "upracem" doplnok pre KODI 19, ktory sa nasledne ukaze v repozitari cder.sk a mal by sa vam plugin updatnut.
Prosím ako downgradovat na Leila na zariadení Xaomi Mi.bez straty nastavení alebo treba znova nainštalovať?ďakujem za odpoveď

Bohuzial "downgrade" znamena stratu nastaveni takze treba nastavit vsetko odznova. staci odinstalovat aktualnu verziu kodi a mimo googplay stiahnut/nainstalovat starsiu verziu. instalacny subor KODI 18.9 najdes napr tu...
Subor otvoris/nainstalujes cez nejaky "file explorer" priamo v androide. ja som pouzil File Commander
Potom uz len staci postupovat klasicky teda instalacia plugin-u atd...
Asi počkám kým to pôjde lebo neviem dostať nejaké staršie APK do Mi boxu
  Odpovědět
#11
(20.02.2021, 12:55)BBaron Napsal(a): Vysla verzia KODI 19. Aktualne nemame dokoncenu verziu pre KODI 19 a popravde som ani necakal, ze by takto skoro vysla "stable" verzia pre KODI 19, nakolko maju celkom pekne dlhy zoznam bugov, ktore niesu vyriesene. Asi to chu testovat na useroch rovnako ako to bolo s KODI 18. Ak mozete/viete, tak spravte downgrade na KODI 18. Ak to neviete, tak mi dajte aspon par hodin, pokym "upracem" doplnok pre KODI 19, ktory sa nasledne ukaze v repozitari cder.sk a mal by sa vam plugin updatnut.
Ako zakážem aktualizovanie kodi na novú verziu neviem to nikde nájsť,dík za radu.
  Odpovědět
#12
(20.02.2021, 12:55)BBaron Napsal(a): Vysla verzia KODI 19. Aktualne nemame dokoncenu verziu pre KODI 19 a popravde som ani necakal, ze by takto skoro vysla "stable" verzia pre KODI 19, nakolko maju celkom pekne dlhy zoznam bugov, ktore niesu vyriesene. Asi to chu testovat na useroch rovnako ako to bolo s KODI 18. Ak mozete/viete, tak spravte downgrade na KODI 18. Ak to neviete, tak mi dajte aspon par hodin, pokym "upracem" doplnok pre KODI 19, ktory sa nasledne ukaze v repozitari cder.sk a mal by sa vam plugin updatnut.


Nazdar..srry ze sem pisem mozno sa to vela z Vas bude zdat ako ze som debil..ale ja tak trochu som debil hlavne do tkaychto veci..Ako mam vysvetlit 60rocnemu clovekovi co ma robit ked sam neviem co sa s tym stream cinema furt deje..ze co teda musime urobit alebo ako vysvetlit otcovi a rodien co maju robit?? vsak ja neviem stale je nejaky problem a ja uz sam neviem kde hladat odpoved .....mam to kodi cele odinstalovat a nanovo nainstalovat plug in strem cinema alebo skuste to prosim niekto vysvetlit ako debilovi a nie ako svojrovnemu kolegovi....Dakujem
  Odpovědět
#13
(21.02.2021, 20:44)Luiss Napsal(a):
(20.02.2021, 12:55)BBaron Napsal(a): Vysla verzia KODI 19. Aktualne nemame dokoncenu verziu pre KODI 19 a popravde som ani necakal, ze by takto skoro vysla "stable" verzia pre KODI 19, nakolko maju celkom pekne dlhy zoznam bugov, ktore niesu vyriesene. Asi to chu testovat na useroch rovnako ako to bolo s KODI 18. Ak mozete/viete, tak spravte downgrade na KODI 18. Ak to neviete, tak mi dajte aspon par hodin, pokym "upracem" doplnok pre KODI 19, ktory sa nasledne ukaze v repozitari cder.sk a mal by sa vam plugin updatnut.


Nazdar..srry ze sem pisem mozno sa to vela z Vas bude zdat ako ze som debil..ale ja tak trochu som debil hlavne do tkaychto veci..Ako mam vysvetlit 60rocnemu clovekovi co ma robit ked sam neviem co sa s tym stream cinema furt deje..ze co teda musime urobit alebo ako vysvetlit otcovi a rodien co maju robit?? vsak ja neviem stale je nejaky problem a ja uz sam neviem kde hladat odpoved .....mam to kodi cele odinstalovat a nanovo nainstalovat plug in strem cinema alebo skuste to prosim niekto vysvetlit ako debilovi a nie ako svojrovnemu kolegovi....Dakujem
Jednoducho, zlyháva podpora zo strany poskytovateľa ...  a informácie ktoré poskytujú  niesu pravdivé ani aktualizované. ( verzia na kodi 19 mala byt podla informácii spustená ešte včera ... a však daná verzia nevyšla. A ani nebola aktualizována informácia prečo sa to nestihlo ani nový termín.
  Odpovědět
#14
A uvědomuješ si ty chytráku, že ten "poskytovatel" všechno okolo SC dělá sám, dobrovolně a zadarmo ve svém volném čase, který by mohl věnovat rodině, přátelům a koníčkům? Ty ani nikdo jiný nemá žádný nárok od něj cokoli požadovat! Takže až to bude, tak to bude, čumění na televizi snad není nezbytná životní potřeba.
Jestli chceš službu s profesionální podporou, zaplať si Netflix nebo HBO GO.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#15
(21.02.2021, 22:00)PetrM Napsal(a): A uvědomuješ si ty chytráku, že ten "poskytovatel" všechno okolo SC dělá sám, dobrovolně a zadarmo ve svém volném čase, který by mohl věnovat rodině, přátelům a koníčkům? Ty ani nikdo jiný nemá žádný nárok od něj cokoli požadovat! Takže až to bude, tak to bude, čumění na televizi snad není nezbytná životní potřeba.
Jestli chceš službu s profesionální podporou, zaplať si Netflix nebo HBO GO.


Viem ze tvoja odpoved nebola premna...ale ....Premna to nieje az taky obrovsky problem..skor ide napriklad o rodicov a starych rodicov..ktorym som nastastie nejako vysvetlil ako sa pohybovat v SC ale u netflixu co sa tyka jazyka atd tak to by bolo dost extrem...preto ma to zaujima kedy...a ci vobec sa to da nejako naspat dokopy alebo co treba robit aby to fungovalo..ja osobne to mam na haku...len pre tych ktory su momentalne doma je to dost na hovno no...preto skusam ci niekto nieco vie viac a nejako pomoct ale ano chapem aj tvoju odpoved...a nikoho neobvinujem ani nic ...len skusam nejak zistit what happend a ako to dat doporiadku kedze ani ja niesom ziadny ITckar
  Odpovědět
#16
Že ešte nie je doplnok na kodi 19 hotový ešte sa svet ne zrúti,netreba tu hneď niekoho obviňovať že nie je dobrá podpora , tvorca pluginu má aj svoj život a že vo voľnom čase píše doplnok je jeho dobrá vôľa za ktorú som ja aj ostatný vďačný že nám dá BBaron možnosť kukať filmy grátis . Komu sa nepáči tak je tu možnosť ako píše kolega HBO a Netflix. Ja som spokojný a ďakujem za túto prácu
  Odpovědět
#17
(21.02.2021, 21:33)axel.m Napsal(a): Jednoducho, zlyháva podpora zo strany poskytovateľa ...  a informácie ktoré poskytujú  niesu pravdivé ani aktualizované. ( verzia na kodi 19 mala byt podla informácii spustená ešte včera ... a však daná verzia nevyšla. A ani nebola aktualizována informácia prečo sa to nestihlo ani nový termín.
trulko, kolko si uz zaplatil za podporu poskytovatelovi? vsimol si si, ze samotny doplnok streamcinema je zadarmo?
BBaron si borec. vdaka.
  Odpovědět
#18
Dobrý večer, může mi někdo poradit kde si zase nainstaluju SC? Při přechodu na kodi matrix jsem si ho odinstalovala, ale teď v doplňcích videí není.. procházela jsem fórum, ale nemůžu návod najít.. a ještě prosím.. Matrix mám teď v mobilu, v TV ještě ne. Mám kodi v TV nechat na 18.9?
  Odpovědět
#19
(21.02.2021, 19:11)Razor1966 Napsal(a):
(20.02.2021, 12:55)BBaron Napsal(a): Vysla verzia KODI 19. Aktualne nemame dokoncenu verziu pre KODI 19 a popravde som ani necakal, ze by takto skoro vysla "stable" verzia pre KODI 19, nakolko maju celkom pekne dlhy zoznam bugov, ktore niesu vyriesene. Asi to chu testovat na useroch rovnako ako to bolo s KODI 18. Ak mozete/viete, tak spravte downgrade na KODI 18. Ak to neviete, tak mi dajte aspon par hodin, pokym "upracem" doplnok pre KODI 19, ktory sa nasledne ukaze v repozitari cder.sk a mal by sa vam plugin updatnut.
Ako zakážem aktualizovanie kodi na novú verziu neviem to nikde nájsť,dík za radu.
V nastaveniach Kodi zrušíš "Version Check", ale možno to nezabráni autoupdatu. Mne to pomohlo.
https://kod1help.com/disable-version-check-on-kodi
   
  Odpovědět
#20
@"Fivestar" ten plugin, ktory si zakazal je len na notifikaciu v KODI, ze je nova verzia. Nezabrani to aktualizacii. Aktualizaciu riesi system.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)