• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI 19
#21
(23.02.2021, 09:12)BBaron Napsal(a): @"Fivestar" ten plugin, ktory si zakazal je len na notifikaciu v KODI, ze je nova verzia. Nezabrani to aktualizacii. Aktualizaciu riesi system.
Toho som sa obával, ale je to tak. Našiel som ale užitočnejší link: https://koditips.com/stop-kodi-updating/
  Odpovědět
#22
@Fivestar nie je to az od verzie android 10 tato moznost v android 9 tu moznost nevidim
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#23
Pokud nechcete aktualizovat KODI, tak si prostě v Google storu vypněte automatické aktualizace.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#24
@Fivestar  mozem oci vyocit ja to tam nemam mozes hodit screen zakazat aktualizaciu kodi a nie sem capat odkazy
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#25
Zdravím, najdu někde v kodi matrix SC? Nebo odkud si to mám teď nainstalovat? Teď mám že: doplňky-instalovat z repozitáře-kodi CZ & SK doplňky-doplňky videí- skylink a Tipsport...
  Odpovědět
#26
@"Denczs" takto si to sprav -  https://www.youtube.com/watch?v=jXeaRmA0...el=coolmip   plati i pre matrix19
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#27
(24.02.2021, 21:28)JL1 Napsal(a): @"Denczs" takto si to sprav -  https://www.youtube.com/watch?v=jXeaRmA0...el=coolmip   plati i pre matrix19

Děkuju mnohokrát 🙏
  Odpovědět
#28
@all ako instalovat SC je aj na webe https://stream-cinema.online/install myslim, ze to je dopodrobna popisane....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#29
Ahojte.
Mám otázku,
Co je lepšie pre nvidia shield 2019 inštalovať kodi 18.9 alebo kodi 19 pre stream cinema.
Dakujem za pomoc,.😃
  Odpovědět
#30
@"ali07"  ostan ak mas moznost pri 18.9, matrix ten bude mozna tak do pol rok odladeny teraz to testuju na ludoch nie je kam sa ponahlat
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#31
(27.02.2021, 22:52)JL1 Napsal(a): @"ali07"  ostan ak mas moznost pri 18.9, matrix ten bude mozna tak do pol rok odladeny teraz to testuju na ludoch nie je kam sa ponahlat
Dakujem za odpoved, pravé som mal kodi 18.9 ale v nvidia shield som mal auto update tak už mám kodi 19.
Tak už som myslel že ja mám problem s kodi, tak som odinštaloval kodi 19.
Teraz už viem je to všeobecne problém s kodi 19.
No už idem inštalovať kodi 18.9,,, 
Ešte raz dakujem vám pekne
  Odpovědět
#32
riešite kraviny hlavná vec že to ide a to je to hlavne, nech to vlasti kto chce čo vás je potom
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#33
Ahojte. K TV mám pripojený Android box. Nainštalovala sa mi aktualizácia KODI 19.0 a nefunguje mi Stream Cinema CZ/SK. Dovtedy som používal KODI 18.9. Resetol som Android box, ale stále sa mi inštaluje verzia KODI 19.0. Neponúka mi možnosť inštalácie predchádzajúcej 18.9. Tým pádom z repozitára cder.sk sa nedá stiahnuť Stream Cinema CZ/SK. Vôbec sa tam nenachádza. Prepáčte mi môj slovník, ale ohľadom týchto postupov som laik. Ak by sa našiel človek čo mi vie poradiť, tak prosím opis v čo najjednoduchšom slovníku. Ďakujem.
  Odpovědět
#34
odinstauj repozitar cder restartni zariadenie a nanovo nainstaluj cder.sk a malo by ti to ist
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#35
(20.03.2021, 12:12)JL1 Napsal(a): odinstauj repozitar cder restartni zariadenie a nanovo nainstaluj cder.sk a malo by ti to ist
Bohuzial nie. Doteraz som pouzival KODI 18.9. V android boxe sa mi ale KODI aktualizovalo na verziu 19.0. Cely android box som resetol na fabricke nastavenia a zacal od zaciatku, ako ked som ho zakupil. V istom kroku sa mi objavila ikona KODI-systemom "ber, alebo neber"- ziadna moznost vyberu. Po kliknuti sa mi automaticky opat nainstalovala verzia 19.0. v dalsich krokoch som zadal cder.sk (skusal som aj stream-cinema.online), ale nic mi nejde.V kroku Instalovat doplnky zo zip archivu mi vypise, ze doplnky sa nebudu automaticky aktualizovat, ale musim to urobit manualne. problem je ale ten, ze android box mi nikde neponuka tuto moznost. Presiel som cele jeho menu, ale nikde som to nenasiel. Tiez stream cinema cz/sk  som v dalsej ponuke nikde nenasiel.
  Odpovědět
#36
Postupuj přesně podle návodu zde - Ako nainštalovať Stream Cinema - Stream-Cinema.Online (stream-cinema.online)
A musí to jít.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#37
(20.03.2021, 20:34)PetrM Napsal(a): Postupuj přesně podle návodu zde - Ako nainštalovať Stream Cinema - Stream-Cinema.Online (stream-cinema.online)
A musí to jít.
Podla toho postupu som to teraz, ale aj v minulosti robil X-krat. S tym rozdielom, ze s verziou 18.9 mi to vzdy prebehlo OK, akurat s verziou 19.0 sa to neda nainstalovat. U mna je problem tiez v tom, ze cele to mam v android boxe, ktory je pripojeny cez modem a cez HDMI kabel priamo do TV (cize nie v PC, ani v mobile) a tento box mi nedava ziadne moznosti na experimentovanie. Cize neumoznuje mi napr. dodatocne preinstalovat verziu 19.0 na verziu 18.9.
  Odpovědět
#38
Zaprvé, necituj předcházející příspěvek, je to zbytečné a proti pravidlům.

Zadruhé, pokud instaluješ z Google Play, tak se ti samozřejmě vždy nainstaluje nejnovější verze. Pokud chceš instalovat jinou, stáhni si ze stránek http://mirrors.kodi.tv/releases/ starší verzi, a instaluj ručně. Nezapomeň následně zakázat u Kodi automatickou aktualizaci.

Zatřetí, uvedený postup funguje správně i na Kodi 19 na Android boxu, pokud u tebe ne, tak něco děláš špatně, nebo máš nějaký lokální problém, který ale bez přesného popisu postupu a problému, nebo ještě lépe dodání debug logu, těžko odhalíme. Zkus prohledat fórum, hlavně https://forum.cder.sk/thread-1.html, něco podobného se řešilo i zde - https://forum.cder.sk/thread-485.html, ale bohužel nevíme, jak to dopadlo, protože autor neuznal za vhodné se s námi o výsledek podělit.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#39
Sad 
Na jedné rodinné instalaci bohužel došlo k upgradu na KODI 19 (pod Android TV, FlixTV Box). Add-on se vzápětí správně reinstaloval na verzi "Lite", chtěl nové zadání přihlašovacích údajů. Funkční.

Ale, jdou spustit "Filmy", "Koncerty" atd., ale cokoliv k "Seriálům" je prázdné (!). 
Nevyhledá žádné, různé seznamy seriálů (Novinky, Nově přidané apod.) je všechno prázdné ... Sad

Netuší někdo ?

Add-on jsem odinstaloval, z repozitáře cder.sk nainstaloval znovu a stále stejný výsledek... Huh
  Odpovědět
#40
Filtr zobrazení, viz FAQ Stream Cinema, bod 6
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)