• 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.2.09 - KODI 19 (Matrix)
A ty teď děláš co ty kktko 😂? Buď nereaguj a nebo aspoň nepiš co dělám když to děláš taky 😂 Logic lvl 1000 🤦🏻‍♂️
  Odpovědět
Stream Cinema problém - hláška:
"Chyba
Problém při stahování odkazu k souboru"
Objevilo se mi poprvé včera - koukal jsem na film, ten jsem pauznul a poté jsem odešel ze Stream Cinema, přepnul na TV, aniž bych film ukončil. Potom jsem znovu spustil Stream Cinema a chtěl se podívat na jiný film - všechny seznamy filmy, seriály, apod vidím, ale jakmile vyberu film a zmačknu enter - objeví se mi tahle hláška. Nepomohla přeinstalace Stream Cinema, dokonce jsem odinstaloval také Kodi, pak jsem vše znovu nainstaloval (vše poslední verze, podle vašeho návodu k instalaci), ale hláška se objevila znovu. 
Kde je chyba? Co s tím? Prosím o radu. Dík
  Odpovědět
Thumbs Up 
Zdraví všetkých, v prvom rade veľké dík @BBaron za kopec roboty a času ktorý tomu venuješ. Mal by som jednu otázku. Vo Filmoch,  záložke "Novinky" a "Novinky Dabované", mám rovnaký zoznam filmov. Teda v Dabovaných sú aj nedabované a naopak. Poradíte niekto čo s tým? Ďakujem
  Odpovědět
@"DannyRed" posledne sledovane tam su ale iba ak nejake mas ... ak si nic nepozeral, tak tam nic nemas ... Ak chces mat rychlo dostupne filtrovanie podla zanrov, tak si to mozes "vytiahnut" na uvodnu stranku pluginu, aby si sa nemusel tolko preklikavat....da sa to teda prisposobit podla toho, ako to ty potrebujes. Vseobecne som "schoval" polozky, ktore boli malo vyuzivane ... prakticky sa nepouzivali a to boli prave tieto polozky zanre, roky atd...je mozne, ze to nejaky jednotlivci vyuzivali vo velkom, ale to boli promile z celkoveho poctu ... zbytocne tam teda zavadzali. Novinky a Novinky dabovane tam su tiez ... ale ak si nastavis plugin tak, aby ti zobrazoval iba dabovane polozky, tak je ti fakt zbytcne mat Novinky a Novinky dabovane, lebo by mali rovnaky obsah a tym padom sa ti zobrazuje iba polozka Novinky. Ale ano ... rozmyslam nad tym, ze pridam do nastavenia prepinac, ktory bude zobrazovat "staru" ponuku tak, ako to je v "starom" doplnku. Tu mas priklad toto, ako si vytiahnut filter podla krajny na uvodnu obrazovku:
   

@"zala" dnes som nieco upravoval ... tak to skus teraz, ci to uz pojde 

@"Luboss" pozeral som to u seba a mam rozdielny obsah v tych polozkach. Prikladam aj obrazky. Ako mas nastaveny plugin? pripadne posli kodi.log so zapnutym debugom, kde prezeras obe polozky
Novinky dabovane:
   
Novinky:
   
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Zdravim ,akurát ( znova ako každý deň ) listujem stream cinema . A narazil som na problém ,pri synchronizácii s trakt.tv. ako fanúšik klasických filmov je niekedy problém ich nájsť na stream cinema prostredníctvom trakt.tv ,pridal som film cez trakt do svojho playlistu, otvoril SC,film tam nebol . Otvorím manuálne hľadanie ,zadal názov filmu ,film našlo. Podotýkam ,názov filmu je napísaný inak na SC ako na trakt.tv , režisér je rovnaký. Tak ma napadlo ,ako predist týmto problémom je, pridať do vyhľadávania sekciu "podľa režiséra" , možno by to pomohlo napríklad pre fanúšikov ,ktorý majú radi určitých režisérov ,skôr ako len hercov . Ako napríklad, ja som veľký fanúšik filmov od Akira Kurosawa ,ale hercov neviem ,dokonca ani názov dakedy nesedí. Možno by to stálo za zamyslenie @Bbaron ,pridať aj takúto sekciu do vyhľadávania ,určite by som to ocenil a možno je takých ľudí aj viac ,komu sa páči špecifický rezisersky rukopis.
  Odpovědět
Thumbs Up 
(23.05.2021, 20:23)BBaron Napsal(a): @"DannyRed" posledne sledovane tam su ale iba ak nejake mas ... ak si nic nepozeral, tak tam nic nemas ... Ak chces mat rychlo dostupne filtrovanie podla zanrov, tak si to mozes "vytiahnut" na uvodnu stranku pluginu, aby si sa nemusel tolko preklikavat....da sa to teda prisposobit podla toho, ako to ty potrebujes. Vseobecne som "schoval" polozky, ktore boli malo vyuzivane ... prakticky sa nepouzivali a to boli prave tieto polozky zanre, roky atd...je mozne, ze to nejaky jednotlivci vyuzivali vo velkom, ale to boli promile z celkoveho poctu ... zbytocne tam teda zavadzali. Novinky a Novinky dabovane tam su tiez ... ale ak si nastavis plugin tak, aby ti zobrazoval iba dabovane polozky, tak je ti fakt zbytcne mat Novinky a Novinky dabovane, lebo by mali rovnaky obsah a tym padom sa ti zobrazuje iba polozka Novinky. Ale ano ... rozmyslam nad tym, ze pridam do nastavenia prepinac, ktory bude zobrazovat "staru" ponuku tak, ako to je v "starom" doplnku. Tu mas priklad toto, ako si vytiahnut filter podla krajny na uvodnu obrazovku:


@"zala" dnes som nieco upravoval ... tak to skus teraz, ci to uz pojde - @"BBaron" Už to  běží, dík

@"Luboss" pozeral som to u seba a mam rozdielny obsah v tych polozkach. Prikladam aj obrazky. Ako mas nastaveny plugin? pripadne posli kodi.log so zapnutym debugom, kde prezeras obe polozky
Novinky dabovane:

Novinky:
  Odpovědět
Proboha, co to má být?? To si to po sobě nemůžeš zkontrolovat? Nepoužívej citace, když to neumíš.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
@"DonRicardoBoss" problem je s novym dizajnom csfd. Uz to riesim ... bude to lepsie, len treba dat tomu par dni....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
spravil som zopar rychlich bugfixov na prihlasovanie do kra.sk a aj problemi pri vyprsanom predplatnom. Ak mal user vyprsane predplatne, tak mu to zobrazovalo zlu hlasku a user netusil co sa deje. Teraz mu uz davam jasne vediet, ze nema aktivne predplatne a preto mu nejde prehravanie. Po spusteni kodi to tiez pri vyprsanom predplatnom pisalo, ze su zle zadane prihlasovacie udaje, co nebola pravda ... user len nemal aktivne predplatne. Uz to zobrazuje spravne hlasky.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Zdravím, mám nový TV box X96 Max+ zadal jsem zdroj cder.sk a dám instalovat ze zip souboru. objeví se mi tam 4 položky. První last - to by měla být poslední verze, ale po kliknutí se nic neděje. Dále jsou položky staré verze 1.0.2. až 1.0.4. když nainstaluji 1.0.4. tak ji stejně nespustím, co s tím kde je problém KODI Matrix rc2
X96 MAX+ + CoreElec + Kodi Matrix 19.4 + Onkyo TX-NR555
  Odpovědět
Problém je, že si pleteš repozitář s doplňkem.
Postupuj přesně podle návodu zde - https://stream-cinema.online/install
a všechno proběhne korektně.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
Tohle jsem instaloval nesčetně krát, ale teď jsem bohužel zapomněl na tu instalaci z repozitáře. Nainstaloval jsem to jen ze zipu. Holt někdy se stane chyba, no. Big Grin Díky
X96 MAX+ + CoreElec + Kodi Matrix 19.4 + Onkyo TX-NR555
  Odpovědět
Video 
Po inštalácii Matrixu som stratil možnosť pozrieť si najskôr trailer k filmu, neviete to niekto vyriešiť ? Wink
  Odpovědět
@"vigo" je mozne, ze tie trailery vypadli z dat po redizajne CSFD. Pozriem sa na to.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
@"vigo" tak som sa na to pozrel a jednoducho to v KODI19 vyhodili z kontextoveho menu. Ak si pozries informacie o filme, tak tam je polozka "uputavka" odkial sa da pozriet. Neviem, ci to nieje problem len skinu, budem to musiet podrobnejsie pozriet.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
V Kodi 19.1 s poslední verzi doplňku mi nenačítá seznam z TRAKT.TV. V nastavení je vidět přihlášení a v nabídce je položka TRAKT.TV, ale když na ní najedu tak se seznam nenačte. Dělá to ještě někomu?
  Odpovědět
Dělá, pomohlo mi odhlášení a znovu přihlášení k traktu v nastavení doplňku.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
(20.08.2021, 12:21)PetrM Napsal(a): Dělá, pomohlo mi odhlášení a znovu přihlášení k traktu v nastavení doplňku.
Mne nenačíta TRAKT.TV ani pri odhlásení a znovu prihlásení. Neviete kde môže byť problém? Keď kliknem na watchlist, len to preblikne a nič. Ďakujem.
  Odpovědět
@"monusak" a mas nieco v tom watchliste? Ak tam aj nejake polozky mas, tak nemusi byt v dostupne v plugine a tym padom sa nemusi nic zobrazit. Aku verziu doplnku mas? Pripadne si precitaj tento prispevok a postupuj podla neho: https://forum.cder.sk/thread-1-post-1.html#pid1
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
(31.08.2021, 16:58)BBaron Napsal(a): @"monusak" a mas nieco v tom watchliste? Ak tam aj nejake polozky mas, tak nemusi byt v dostupne v plugine a tym padom sa nemusi nic zobrazit. Aku verziu doplnku mas? Pripadne si precitaj tento prispevok a postupuj podla neho: https://forum.cder.sk/thread-1-post-1.html#pid1
Už to funguje. Po prvom prihlásení a odhlásení mi to nešlo, až po druhom aj to po dlhšom čase. Ja používam trakt.tv aj v stb v Enigme2, a tom to nikdy nebol problém. Niekedy si pridávam filmy aj priamo cez stránku trakt.tv.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)