• 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.2.09 - KODI 19 (Matrix)
@"pohlad" ono sa ta hlaska objavi, ak sa pluginu nepodari overit prihlasenie. To moze byt sposobene aj vypadkom internetu na boxe, alebo na routeri. Hladal by som chybu niekde inde.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
BBaron hmm to je síce pravda ale zvláštne je aspoň u mňa že keď vypnem tú hlášku tak SC funguje úplne normálne. Možno problém u operátora na routeri v boxe ako píšeš neviem.
No preto som napísal že u mňa by bohate stačilo keby sa v plugine SC dala pridať funkcia vypnutia upozornení.Nie som programátor takže ani neviem či je to vôbec možné.
  Odpovědět
@"pohlad" nejde to vypnut....ak by sa ti len nezobrazila ta hlaska, tak sa ti zasa neprehra video a nevedel by si preco ... skus si prosim zapnut debug a zalogovat tu chybu a potom mi posli kodi.log, aby som videl co sa tam ako deje ... ked to budem vidiet, tak sa to pokusim opravit. Zatial si jediny, kto sa na nieco taketo stazuje ... tym ale nehovorim, ze tam nieje problem v plugine ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
vysla nova verzia doplnku, kde je celkom dost vela zmien, ktore boli ziadane viacerymi uzivatelmi, pripadne nahlasene chyby. Dufam, ze sa kazdemu bude pacit...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Super.
Ešte Trakt.tv ako vo verzii 18.7 a budem úplne spokojný.
  Odpovědět
Ako vlastne funguje ta zalozka "Nedopozerane" pri serialoch? Lebo aj tie serialy, kde mam všetky diely pozrete, tak tam stale su. Nedala by sa dorobit moznost do kontextovej ponuky, nech cely serial naraz oznaci ako pozrety, alebo aspo po celych seriach? Teraz je tam len moznost po jednej epizode.
Takto to niekedy fungovalo pre serialy v kniznici. A tato moznost ako vidim stale nebola pridana. Uz neni ani na plane?
  Odpovědět
@"smajlovk" ak mas cely serial pozrety a spustis napriklad S02E03, tak sa ti interne serial "resetne" na tuto epizodu a zacne sa ti znova zobrazovat v "Nedopozeranych". Najjedoduchsie je prehrat poslednu epizodu zo serialu az do konca a serial by mal nasledne zmiznut z ponuky....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Super, diky za radu. Stare serialy som uz odtial dostal.
  Odpovědět
Ako prvé BBaron ďakujem za tvoju robotu!

Úprimne ľutujem prechod na Kodi19, ale nechce sa mi riešiť downgrade. Posledné týždne mi Kodi začína viac blbnúť a neviem s čím to priamo súvisí. Mám RP4 4gb, libreelec posledná verzia, skin: Titan mod.
Problémy:
- Non-stop vyskakuje hláška "Systém - chyba pri pripojení". Medzitým som aj zmenil router a rovnaká chyba. Hľadal som aj tu. Dátum a čas mám správny.
- Minimálne raz kým zapnem, čo chcem pozerať, ale občas aj počas pozeranie mi vyskočí okno, v ktorom si vyberám zdroj (to okno kde sú všetky súbory - tj. rôzne formáty,
veľkosti, verzie s dabingom,...). Otvára to náhodné už pozreté seriály (najčastejšie 1.diel).
- Keď som zapol automatické otváranie "posledného dielu", otváram cez kategóriu "Nedopozerané", odvtedy mi kodi celkom často mrzne a reštartuje sa. Už som to vypol ale stále mrzne. Najčastejšie, po kliknutí na nejaký seriál/film.
- Už to tu písali viacerí. V kategórii "Nedopozerané" mám plno už dopozeraných seriálov. Aj keď pozriem posledný diel, nezmiznú.

Ak by ste mali radu, na akýkoľvek uvedený problém, budem veľmi vďačný. Preinštaláciu nechávam ako krajné riešenie.

PS: chýba mi veľmi knižnica, kde som si vedel nastaviť, aby mi priamo ukazovalo, ktorý diel mám posledný pozretý.
  Odpovědět
@"Gego" podla uz samotny vyber RPi je zla volba. Niesom fanusik androidu, ale proste androidtv je fakt super a je to jedine zariadenie u mna v domacnosti s androidom (som iOvca ale tv nemam .... viem, hambim sa, ale to je jedno). Chce to poriadny box a nie krabicku typu RPi ... RPi pritom doma pouzivam vo velkom, ale na uplne ine veci ako domace kino.
No a co sa tyka tvojich problemov, tak by bolo fajn kazdy jeden zvlast zalogovat a poslat kodi.log aj popisom co sa stalo podla teba zle.
Ohladne "Nedopozeranych", tak tam to po case moze zacat blbnut, co som spozoravl u seba na boxe. Nahodou som raz dostal error a uz to neviem viac reprodukovat, ked sa do DB nepodari zapisat posledna videna epizoda. Budem musiet asi spravit "manazovanie" tychto serialov, aby sa s tym lepsie pracovalo...
Kniznica ... tu mam rozpracovanu, ale niesom uplne presvedceny o tom, ze to zapracujem do KODI 19 ... pre neskusenych to moze znamenat znacne problemi a dokonca som mal problemi aj ja sam s nvidia shield pro Big Grin kde mi uplne prestal shield reagovat, potom, co som nahodil komplet kniznicu SC do zlosky "Movies" na androide. Ak som to spravil ja, tak to orcite spravi aj niekto dalsi a so slabsim HW to je proste "konecna" a ak bude aj ten uzivatel neskuseny, co je tak 70% pouzivatelov SC, tak to je fakt pruser...
Neviem, ci si sa dozvedel, to, co si chcel ... ale mam este vypnuty mozog, trocha som soferoval a v noci som toho moc nenaspal...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
@"BBaron" RP4 mám 2 roky a zvláda to celkom v pohode. Skôr je problém v Kodi. Pozeral som na tom aj 50-60gb filmy a bez problémov.

Mám kodi.log aj kodi_crash.log. Nešlo mi to uploadnúť, lebo "není povoleným typem souboru". Ani v rar to nejde. Ako text to nevložím, je to veľa riadkov. Ako to poslať? 
  Odpovědět
Zdravím

Mám problém s instalací SKINU: Arctic: Zephyr - Reloaded SC mod

Při instalaci skinu KODI hlásí, že instalace selhlala. Při instalaci "Arctic: Zephyr - Reloaded" co nabízí přímo vnitřně KODI, instalace proběhne v pořádku. Když se pak pokusím nainstalovat "Arctic: Zephyr - Reloaded SC mod" , tak KODI píše že chybějí ve skinu soubory......máte někdo podobný problém?
  Odpovědět
@"RobotCZ" posli kodi.log so zapnutym debugom a instalaciou skinu ....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
@"RobotCZ" treba kodi.log so zapnutym debugom a pokusom o instalaciu
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Bbaron...ahoj posilam log

https://paste.kodi.tv/erikulemej


Přiložené soubory Miniatury
   
  Odpovědět
@"RobotCZ" dik, opravene. Chod cez nastavenie stream cinema, nastroje a tam daj aktualizovat doplnky, to ti natiahne nanovo data z repozitaru a nasledne budes moct nainstalovat novu verziu SKINu.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
(14.03.2022, 22:31)BBaron Napsal(a): @"RobotCZ" dik, opravene. Chod cez nastavenie stream cinema, nastroje a tam daj aktualizovat doplnky, to ti natiahne nanovo data z repozitaru a nasledne budes moct nainstalovat novu verziu SKINu.

BBaron...Ahoj, díky také za info a rychlou opravu. Vše funguje velmi dobře, celkově velmi dobře podařený skin, vytváření widgetů atd. vše úplně OK....díky moc
  Odpovědět
BBaron........chtěl jsem se tě zeptat, jestli nemáš v plánu vytvořit nějaký typ lokální knihovny pro Filmy/seriály v Kodi 19? Tak nějak se mi nechce prostě používat moc trakt.tv.....
  Odpovědět
@"RobotCZ" co si predstavujes pod lokalnou knihovnou pro filmy/serialy? lebo trakt.tv nema nic spolocne s knihovnou v KODI. co by si chcel, aby fungovalo? Lebo ak nieco pozries v SC, tak sa to lokalne do KODI zapise, ale uz sa to nedostane na ine tvoje zariadenie. Ak by si to chcel "syncovat" medzi ziariadeniami, tak by som musel spravit nieco ako trakt ... ale to potom naco by som robil nieco, co uz existuje....aj ked teda nie vsetko je na trakte, ze? Big Grin
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Knihovna v KODI se mi automaticky synchronizuje s traktem.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)