• 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.2.09 - KODI 19 (Matrix)
#61
@"petrpetrk" teď jsem to zkoušel, všechny co jsi vypsal, Troja, Mumie... Všechny kde je SK, CZ, EN mi audio v češtině funguje.
  Odpovědět
#62
(25.02.2021, 19:32)luvadcz Napsal(a): @"petrpetrk" teď jsem to zkoušel, všechny co jsi vypsal, Troja, Mumie... Všechny kde je SK, CZ, EN mi audio v češtině funguje.
a nevíš kde by teda mohla být chyba, jestli někde u mě? Zkoušel jsem na 2 televizích a nejde.. v nastavení zvuku po spuštění filmu je prostě jen angličtina a slovenština.
  Odpovědět
#63
@"petrpetrk" automat ti vybral stream, ktory ma len tieto audiostopy. Ak das rucne vybrat stream (pravy klik na na mysli, alebo dlho podrzis OK tlacitko na ovladaci tak sa ti zobrazi contextove menu) tak si mozes zvolit subor s CZ audio stopov. Ten automaticky vyber este musim upravit....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#64
(25.02.2021, 19:56)BBaron Napsal(a): @"petrpetrk" automat ti vybral stream, ktory ma len tieto audiostopy. Ak das rucne vybrat stream (pravy klik na na mysli, alebo dlho podrzis OK tlacitko na ovladaci tak sa ti zobrazi contextove menu) tak si mozes zvolit subor s CZ audio stopov. Ten automaticky vyber este musim upravit....
dlouze podržet ok funguje, moc děkuji za radu
  Odpovědět
#65
Ahoj, omlouvám se, že otravuji ale už jsem zkoušel všechno co jsem tu našel a nejsem schopen to rozchodit. 

Postupoval jsem dle rady, tedy všechno odebrat, aplikaci vypnout (provedl jsem i komplet reset TV) a poté nainstalovat.

Bohužel instalace se stále nedaří (chyba v pythonu) a zároveň nejsou dostupné doplňek jako trakt. 

Takže ačkoliv jsem se snažil si přečíst všechny příspěvky na tomto fóru tak s tím nejsem schopen hnout dál. Můžete mi někdo zkusit prosím poradit co s tím dělat? 

Díky moc za Váš čas pánové.
  Odpovědět
#66
Zdravim a v prvom rade chcem podakovat za tento plugin ! Aktualizaciu na android TV som musel spravit manualne, ale vsetko funguje, otazka ale je, ci sa planuje casom opat pridat polozka "naposledy sledovane" kedze to bola "funkcia" ktoru som pouzival denne ( pri serialoch ). Ak mam len nieco zle nastavene, tak sa ospravedlnujem za zbytocnu otazku Smile
Vdaka!
Edit: myslim, ze som odpoved na moju otazku prehliadol v komentaroch, ale uz som to snad pochopil.. Big Grin
  Odpovědět
#67
Chápu dobře, že nové verzi pro K19 zmizel Trakt? Mám tam spousty seznamů. Bude zase?
Edit: sry za spam, moje chyba, už jsem se dočetl že bude.
  Odpovědět
#68
@"Nazaret" ak mas KODI 19 tak postupuj podla tohoto navovu: https://stream-cinema.online/install snad ti to pojde.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#69
Ahoj BBaron, najskôr ti chcem poďakovať za skvelú prácu. Používam skin Aeon Nox:Silvo. Zistil som chybičku, pokiaľ prehľadávam filmy a chcem si pozrieť film 4K, tak nezobrazuje, ktorý film je uložený aj 4K. Neviem podľa čoho doťakuje dáta, ale nefunguje to, aj keď daný film je uložený aj v 4K. Prikladám súbor.


Přiložené soubory Miniatury
       
  Odpovědět
#70
Vedel by mi prosím niekto pomôcť s aktualizáciou Stream CZ-SK addonu? Ja nevidím verziu 2.0.5 ani v jednom repozitári. Vidím tam len 2.0.4+k19.
  Odpovědět
#71
@"RogiF" opravene

@"Hatedia" mozes nainstalovat aj 2.0.4 a ked ti repozitar bude vidiet novsiu verziu, tak ti ju updatne ... pripadne skus odinstalovat a znova nainstalovat repozitar cder.sk
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#72
Ďakujem, ale nepomohlo nič. Musel som odinštalovať celé Kodi, všetko odznova a už mi to funguje.
  Odpovědět
#73
Ahoj BBaron vidím že si v tomto období populárnejši ako Plačková na Instagrame.

Chcel by som sa opýtať či do budúcna môžme rátať aj s motívom SC tak ako to bolo na predchádzajúcej verzií že si to človek vie všetko vyhľadať rovno v hlavnom menu v sekciách filmy seriály rozprávky atď.

Prípadne databázu na načítanie do tých sekcií alebo ako sa to robí
  Odpovědět
#74
(23.02.2021, 03:47)BBaron Napsal(a): @all download som vam zrobeu ... tak ked sa bude dat, tak updatnite plugin, snad to pojde. Opravil som chybu, kde ludom, ktory maju menej ako 14 dni konca predplatneho neslo nic spustit Big Grin mal som chybu v notifikacii o bliziacom sa konci predplatneho. Na serveri boli tiez odstranene nejake dalsie chyby, tak snad uz to je trocha lepsie.

@"haktac" aj tu mozes vliezt do lubovolneho zanru a prehladavat, ale teraz to najdes pod polozkou vyhladavanie. Dostanes sa tam dvoma sposobmi
1) Vyhladavanie -> filmy -> podle zanru -> zaner
2) Filmy -> vyhledavani -> podle zanru -> zaner
ano je to o jeden klik viac, ale tieto polozky sa moc nepouzivali, tak som ich "schoval"
PS: podstrkovanie toho, co si mas spustit uz funguje ;-) len to nieje zatial v ziadnom menu. musim este doladit nejake chyby a doladit model

Ufff....tak to mi spadl kámen ze srdce. Každopádně jsem se vrátil ke starší verzi, ta je parádní, protože mi vyhledávání nefungovalo, hodilo mi to error.

Mimochodem některé díly seriálu Slunečné mají chybu: Video is not available, takže jsem nucen poslouchat řeči....kdy to půjde, už to je, proč to nepustíš. :-D
  Odpovědět
#75
Předně díky za rychlé vyřešení po přechodu Kodi na 19. Na nový menu si zvykám, na trakt počkám. Poprosil bych ještě o automatické spouštění dalšího dílu při sledování seriálu. Pokud to tam je a nenašel jsem to v nastavení, jsem jantar a prosím o radu. Ještě jednou díky !
  Odpovědět
#76
Zdravím, mne nefunguje to nastavenie cache, aj keď ho znením a vrátim sa k jeho nastaveniu stále tam je 80, čo znamená, že mi streamovanie zoberie skoro všetku pamäť z aj tak mizerného množstva môjho zariadenia a už po dvoch minútach prestane prehrávať.
  Odpovědět
#77
(27.02.2021, 11:28)schalkanek Napsal(a): Předně díky za rychlé vyřešení po přechodu Kodi na 19. Na nový menu si zvykám, na trakt počkám. Poprosil bych ještě o automatické spouštění dalšího dílu při sledování seriálu. Pokud to tam je a nenašel jsem to v nastavení, jsem jantar a prosím o radu. Ještě jednou díky !

Ozubené koliesko → Prehrávač → Videá → Automaticky prehrať nasledujúce video

Tam si vyberieš čo potrebuješ.
  Odpovědět
#78
(27.02.2021, 16:54)doncelis007 Napsal(a):
(27.02.2021, 11:28)schalkanek Napsal(a): Předně díky za rychlé vyřešení po přechodu Kodi na 19. Na nový menu si zvykám, na trakt počkám. Poprosil bych ještě o automatické spouštění dalšího dílu při sledování seriálu. Pokud to tam je a nenašel jsem to v nastavení, jsem jantar a prosím o radu. Ještě jednou díky !

Ozubené koliesko → Prehrávač → Videá → Automaticky prehrať nasledujúce video

Tam si vyberieš čo potrebuješ.

Díky...člověk se pořád učí. Já vůl to hledal v nastavení doplňku.

EDIT:
Nápad dobrej, ale nefachá to.
  Odpovědět
#79
@"schalkanek"  Musíš si vybrať možnosti Seriály, Epizódy, Filmy. Mne to funguje dobre hneď po skončení epizódy mi prepne na ďalšiu.
  Odpovědět
#80
Zdravím, měl bych dotaz, jestli někdo neplánuje upravit i skin Estuary stream -cinema pro Kodi 19?
Beelink GT-King 4 GB DDR4 SDRAM + 64GB ROM
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)