• 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.2.09 - KODI 19 (Matrix)
Prosim ta dal som.si novy Kodi Matrix+pligin a dost casto vypadne, ze chyba pri pripojeni. A ked dam aj filmy s dabingom a titulkami tak v polozke filmy len novinky s dabingom su tie iste filmy ako v novinkach. Ako.na to?
  Odpovědět
@"GarfieldM" ak mas matrix tak tam to je
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
Vo verzii lite, nemôžem nastaviť priečinok na sťahovanie na domáci Nas. V nastavení nie je prehliadač Zeroconf, ktorý vo verzii 18.9 bol a cez nemu som v sambe nemal problém sťahovať na Nas.
V tejto verzii sieť windows (SMB) vidím, no nič neotvorí. Myslím, že keby bol Zeroconf bolo by to ok. Dúfam, že som to popísal dosť zrozumiteľne.
  Odpovědět
@"igorsk" Zeroconf je a funguje, Samba je i funguje, a SC lite ide nastavit priecinok na stahovanie kde len chces a funguje
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
Ďakujem, tak musím ďalej pátrať. No neviem kde. U konkurencii nie je v tomto problém.
  Odpovědět
@"igorsk"  pozri sem ze to ide https://photos.app.goo.gl/Lau5d4ycHFXxigRw5 konkurencia nema stym nic spolocne ale tvoje schopnosti
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
Nfs je SMB?
  Odpovědět
NFS nie je Samba ale ide jedno i druhe
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
@"JL1" podla mna je tam bug v KODI, lebo ak je v settings.xml pre plugin povoleny zapis, tak sa zeroconf nezobrazi. Ak ale ten zapis vyhodim, tak sa ten zeroconf zobrazuje. Vyhodim update, kde bude vypnuty ten zapis a objavi sa to rovno z nastavenie pluginu.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
@"BBaron"  ja mam iny problem ked dam vyhladat manualne podla nazvu, a postupne sa zobrazuje co pisem v tej rychlo napovede tak ked tam kliknem aby to hned vyhladalo tak to zamrzne robi to ale len na coreelecu matrix pod androidom to ide vid obrazok ak treba tak ti to zalogujem, tak som to zalogoval robi to len na stream cineme http://ix.io/2TSv   ine streami nemaju problem


Přiložené soubory Miniatury
   
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
@“BBaron” ďakujem predom za update
  Odpovědět
@"JL1" tak ono to mas asi nejaky plugin pre autocomplet ... co som pozeral, tak to nejako divne skoncilo. Videl som tam len tolko, ze si nieco pisal a potom to skoncilo s dialogom a potom uz len dmesg z linuxu atd...do SC to ani neprislo. v kazdom pripade som sa to snazil pozriet, ale nic som z toho nevycital....z dmesg som tiez toho moc nevycital, lebo tam len bolo ze si prehraval zvuk (to asi ako si pisal na klavesnici a koniec...) Co som si ale vsimol bolo, ze sa ti tam toho dialo podla mma az priliz moc vela veci. updatovalo sa ti EPG, updatovalo sa ti pocasie a do toho si zacal pisat, co spustalo na pozadi dalsie thready ... mam pocit, ze si proste zahltil CPU a uz to viac proste nedal ten boxik.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
@BBaron je mozne ze na zaciatku su este procesy co sa spustaju ale na veci to nic nemeni lebo to iste sa deje ked je vsetko spustene proste po napisani casti nazvu kliknem na atomaticky vygenerovany nazov a cele to zamrzne trva to cca 1 minutu pokial sa sam vzhlad nerestartuje
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
@BBaron Na kdy vidis dodelani TRAK.TV do nové verze doplňku? To jediné mi brání přechod na Kodi 19. Jinak kodi 18.9 jede bez problémů
  Odpovědět
Dobry den
Ako v matrixe prepnem zvukovu stopu do slovenciny?
Pozeram tam serial Mentalistu a ide uz len v češtine a predtym šiel aj slovensky
Velka vdaka za navod ako na to
Marek
  Odpovědět
@"JL1" skusal som sa s tym viac "pohrat" a chyba je niekde v KODI. U mna sa to nahodne deje v roznych krokoch. Myslel som, ze je problem v doplnku autocomplet, ale ten da zda, ze funguje spravne. Niekedy totiz KODI spadne skor, ako sa spusti doplnok na vlozenie textu z autocompletu.

@"Daven" trakt.tv mam spravene zatial len na 50% - synchronizacia KODI -> trakt a trakt -> KODI, oznacovanie za videne atd... nemam spravene ziadne menu pre trakt. Mozno tento tyzden vyhodim tuto verziu pluginu von. Uz s nou zacinam byt spokojny...Nasledne zacnem riesit polozky v trakte atd...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
@"BBaron" autocomplet podla mna ide dobre lebo v inych slubach ide nejde len v sc, tam ked kliknem na ten automaticky vygenerovany nazov v tu ranu to zamrzne, skusal som cistu instalaciu len z sc bez akych kolvek doplnkov a robi to iste 
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
no, len ono to so SC nema nic spolocne, tam sa nic nespusta. Ja poslem KODI, ze sa ma zobrazit input a vsetko ostatne riesi skin a KODI. aj ked terez som skusal autocomplet pri vyhladavani pluginov a nespadlo mi pri tom KODI .... mozno v tom predsa len nieco bude.....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
v kodi to nerobi v androide pokial viem ty mas nvidiu najnovsie i mecool, ale ja idem cisto cez coreelec a len tam to robi, mozno je to tym matrixom pod coreelecom
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
ja som to testoval na macbooku s matrixom a v inych doplnkoch mi to nespadlo, len v SC....je to zahada
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)