• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Webshare vs kra
#1
Ahojte,
Prosím Vás viete mi povedať ako zmením v stream cinema comunity doplnku zdroj z webshare na kra ?
  Odpovědět
#2
Nijak, jde o dva různé doplňky, každý má svůj zdroj dat.
Pokud chceš využívat Webshare, musíš používat Stream Cinema Community.
Pokud kra.sk, musíš používat Stream Cinema CZ/SK

Více info např. zde - KODI Stream Cinema (wz.cz)
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#3
Používam obidva pluginy v androidboxe a idú bez problémov.
Sťahovanie z webshare je jasné.
Len neviem odkiaľ sa dá stiahnúť film, ktorý beží v SC CZ/SK (kra.sk)
Potrebujem to na chatu kde nemám internet.
Díky za info.
  Odpovědět
#4
nastavis adresar pre stahovanie a nasledne budes mat novu polozku v contextovom menu na stahovanie....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
Tak neviem.
Nastavil som v Menu/Priečinky adresar pre sťahovnie /storage/emulated/0/Download  na SD karte.
V menu mi pribudla položka STIAHNUTÉ ale aj keď pozerám film tak je prázdna. Vidím to cez FTP server ktorý mi beží v boxe na pozadí.
Čo robím zle?

https://mediadisk.cz/image/ADXwl
https://mediadisk.cz/image/ADdYH

Podotýkam, že sa mi jedná o plugin kra.sk a nie webshare. Tam je to jasné.
  Odpovědět
#6
Musíš vyvolat u konkrétního filmu/dílu seriálu kontextové menu, a tam budeš mít volbu stáhnout,
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#7
Ahoj, chci se zeptat, jak je možné, že přes Kodi film v pohodě vidím, jde přehrát, má na výběr několik streamů, ale když hledám pod stejným názvem přímo na webu webshare, nenajdu nic?
  Odpovědět
#8
Doplněk Stream Cinema nemá s Webshare nic společného.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#9
A odkud se teda filmy "přehrávají"?
  Odpovědět
#10
z kra, ale tam nehladaj ako na webshre na kra nenjdes nic, kra je ulozisko pre tvoje súbory tie tam najdes ak si ich tam uplodnes, ale co ma v databaze sc tie tam neuvidis
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#11
Já si ale platím webshare a mám Stream Cinema Community (ne Stream Cinema CZSK). Pokud to nejede z webshare, proč ho platím?
  Odpovědět
#12
Tady jsi ale na fóru Stream Cinema CZ/SK, pokud pozíváš Stream Cinema Community, musíš se ptát jinde.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)