• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spôsob vyhľadávania
#1
Zdravím
je možnosť urobiť "vyhľadávanie hlasom" u filmov, seriálov? napr. Android TV, alebo niektoré android boxy majú možnosť využiť diaľkový ovládač ako mikrofón.
  Odpovědět
#2
@"poma" ono zalezi ze kde chces takto vyhladavat. Ja to pouzivam, ale zial na KODI 19 mi spadne KODI, takze to tam nepouzivam. ale ake su tvoje moznosti s androidtv:
1) do vyhladavnia v SC podrzis dlho "OK" tlacitko a potom nadiktujes, co chces vyhladavat. prepise ti to ako text do vyhladavania, potom uz len staci potvrdit vyhladavanie ak ti spravne prepisal text, ktory si povedal.
2) ak mas kniznicu filmov/serialov v KODI, tak na uvodnej obrazovke v androidtv, mozes na dialkovom ovladaci povedat nazov filmu a android ho najde v KODI a ponukne ti ho (musis mat spravne nastavene vzdialene ovladanie KODI, aby toto fungovalo).
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
Zdravím, videl som tu už vlákno o download error. Už sa to vyriešilo? Dikes
  Odpovědět
#4
@"DonRicardoBoss" snad ano, treba otestovat (upravoval som data na serveri) ... ja mam u seba vyvojarsku verziu pluginu a tam to ide (ale aj to tam islo)....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
@Bbaron stále to nejde. Skúšam niekoľko súborov a nič. Zaujimave co sa stalo
  Odpovědět
#6
chyba nazov suboru pre download ... budem musiet vecer vyhodit novu verziu pluginu, aby to znova fungovalo
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#7
(08.03.2021, 16:36)BBaron Napsal(a): @"poma" ono zalezi ze kde chces takto vyhladavat. Ja to pouzivam, ale zial na KODI 19 mi spadne KODI, takze to tam nepouzivam. ale ake su tvoje moznosti s androidtv:
1) do vyhladavnia v SC podrzis dlho "OK" tlacitko a potom nadiktujes, co chces vyhladavat. prepise ti to ako text do vyhladavania, potom uz len staci potvrdit vyhladavanie ak ti spravne prepisal text, ktory si povedal.
2) ak mas kniznicu filmov/serialov v KODI, tak na uvodnej obrazovke v androidtv, mozes na dialkovom ovladaci povedat nazov filmu a android ho najde v KODI a ponukne ti ho (musis mat spravne nastavene vzdialene ovladanie KODI, aby toto fungovalo).

... dakujem za info, skúsil som variant 1 (knižnicu nemám), funguje to, matrix nepadol , (TV PHILIPS)
  Odpovědět
#8
@"poma" tak to mas super ... mne matrix spadne na dvoch boxich s hlasovym vyhladavanim....

@all download by mal znova fungovat
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#9
Ďakujem za info o možnosti hlasového vyhľadávania, funguje perfektne - Sony Android TV.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)