• 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Donate
#1
Zdravím,

Budeš zas přijímat krypto?

Díky, 
Rád bych Ti něco prispěl.
  Odpovědět
#2
Navrhoval by som aspoň neaky účet sem napísať aby sme ti mohli poďakovať aspoň malou odmenou za to čo pre nas robíš, nech je ocenený aj čas ktorý nad tým stravis!!
  Odpovědět
#3
Tiez by som rada prispela, nezvazujete napr. patreon?
  Odpovědět
#4
IMHO by úplně stačil link paypal ... už jsem "podobnou službu" takto platil, a bylo vše v pohodě Dá se nastavit i opakující se platba - dokážu si představit třeba 1 euro měsíčně - to nikoho nezruinuje a i kdyby to udělal každý stý uživatel CSCZSK, byla by to příjemná satisfakce za tu práci pro nás Smile

Jen se přimlouvám za to, aby běžel webshare, dokud to půjde - už to asi padlo na více místech, všichni asi máme známé (i rodiče / prarodiče), kteří pluginu využívají a mají zaplacený webshare na dlouho dopředu - a sami ho bez doplňku nebudou schopni vůbec využít.
  Odpovědět
#5
@Muf: když pošleš 1 euro, tak si z toho paypal ukrojí takový podíl, že příjemci pak přijde velké kulové :-) To radši 2x do roku, rozumnější částku.
  Odpovědět
#6
Dobře, možná ty pravidelný platby něco stojí... každopádně když jsem posílal známému 500, odečetlo se mi 500 a jemu na PP došlo 500 Smile
Můj cíl byl takový, že menší částku pravidelně pošle spíš víc lidí, než jednou za čas větší částku Smile
Vero 4K+
2x RPi 3
  Odpovědět
#7
Tak uvidíme jak se k tomu vyjádří @Bbaron. Na starém fúoru měl myslím PayPal učet, takře ho dá i sem :-)
  Odpovědět
#8
Nebojte za chvilu sa za doplnok bude tvrdo platit. 😉
  Odpovědět
#9
Spíše se obávám toho, že se přejde úplně na kra.sk... zrovna když jsem prodloužil webshare na 18 měsíců
  Odpovědět
#10
To ví jen Bbaron, nicméně vyjádřil se tak, že pokud ho WebShare neodstřihne, zůstane v doplňku.
Vero 4K+
2x RPi 3
  Odpovědět
#11
Dobré ráno,

též se přidávám s žádostí kam zaslat příspěvek

rád přispěji za tvou práci.

S pozdravem
  Odpovědět
#12
A toto by aj mna zaujmalo , preferujem bránu paypal jednoduché rýchle bez problémou .............
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#13
podpora na starom fora iba ako "experiment", ktory nezafungoval a nasilu tahat z ludi peniaze nechcem. plugin bude bezplatny aj nadalej a platit sa bude za uloziska.
  Odpovědět
#14
Kdo si má pametať všetky tie account ? experiment na akomsi down fore nikoho z nás už nezaujma
aké nasilu ? nerozumiem ?, ak chceme prispieť tak dáme a radi , a máš tu prosím duplicitné téma
a rieši sa to tu i tam https://forum.cder.sk/thread-5.html  , pohoda,klid,tabáček  Rolleyes
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#15
Jsem klidně pro Paypal Smile
  Odpovědět
#16
Ono od zaciatku roka nebol takmer ani “tuk” teraz pri update atd to bolo ine, preto som pisal ze “nasilu”
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#17
Nedivim se ti bbarone, lidi v cz neznaji moc termin Donate. myslim ze polovina by mela pocit ze si te predplatila a ze chteji vip sluzby a podporu.
Obdivuji, ze to zvladas a drzim palce.
65xf9005, NASA PC
  Odpovědět
#18
pohoda .... pri kazdom update je podobny zmatok ...
  Odpovědět
#19
(27.04.2020, 20:22)sismon Napsal(a): Nedivim se ti bbarone, lidi v cz neznaji moc termin Donate. myslim ze polovina by mela pocit ze si te predplatila a ze chteji vip sluzby a podporu.
Obdivuji, ze to zvladas a drzim palce.
jak rikas, vsichni si totiz mysli, ze kdyz plati ws nebo kra, tak to jde vse bbaronovi do kapsy, kdyby tu byl nejaky paypal, taky rad prispeju, tady ty zmatky z posledni doby jen ukazaly, jak jsme na tom pluginu vsichni zavisli Smile
  Odpovědět
#20
Zrovna prijmat nejakou tu kryptomenu je easy a transakcni poplatky uz jsou dnes minimalni. (Jsem kryptofanda, tak to preferuju Wink ale jak chces, resp nechcesSmile
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)