• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Info o SC
#1
Ahoj BBaron. Prosím ta nie som moc technicky typ ale mohol by si vysvetlit výhody SC. O SC som sa dopočul od známeho. Že sú tu filmy, seriály min slovenské alebo české titulky. Zaplatené mám KRA od januára a veľmi málo nových veci je tu ináč ako po anglicky. Preto má zaujíma v čom je výhoda Stream Cinemy? Tie filmy ktoré sú tu na SC po anglicky sú na Netflixe , HBO , alebo iných médiách s titulkami. Ja vidím výhodu v tom že sú všetky filmy a seriály po kope. Ak ta to neobťažuje alebo niekto iný mohol by ma poučiť.
Vopred dakujem za odpoved.
  Odpovědět
#2
@"IhaMa" píšeš že je veľmi málo nových veci je tu ináč ako po anglicky keby boli na dabovane tak tu budú ale ked nie su tak je to len ang. a netflix toho ma daleko menej ako SC dabovanych, pouzivam i Netflix viem porovnat tak isto mam i HBO a co sa tituliek týka i tie sú, som sa nestretol ze na netflixe su a na SC nie hod sem priklad pozriem sa na to
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#3
No jednu výhodu už jsi sám zmínil, co se týče obsahu, je SC prostě nejlepší. Na co bys jinak musel mít několik aplikací s několika konty, máš zde na jednom místě s jednou registrací. S tím samozřejmě souvisí i druhá podstatná výhoda, kterou je zlomková cena v porovnání s jinými streamovacími službami.
Co se lokalizovaného obsahu týče, tak u drtivé většiny z těch desetitisíců filmů a seriálů v SC je k dispozici stream s českou/slovenskou zvukovou stopou nebo českými/slovenskými titulky. Pokud už se mi "podaří" narazit na něco bez lokalizace, tak se mi nestalo, pokud tedy nejde o úplné novinky, pro které titulky prostě ještě nejsou vytvořeny, že by se mi nepodařilo dotáhnout české/slovenské titulky pomocí doplňků pro titulky.com nebo opensubtitles.org. Je to sice pár kliknutí navíc, takže to není tak pohodlné jako tebou uvedené služby, ale zase to není nijak složité, aby to BFU nezvládl.  Wink

Nicméně samozřejmě chápu, že SC nemusí vyhovovat každému, kolik lidí, tolik chutí, takže tě nikdo a nic nenutí ho používat, pokud ti nevyhovuje. 

Jinak je mi BBarona v tomhle trochu líto, i když je jasné, že není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem, tak co se týče titulků, bylo jeden čas pravidlo, že bez dabingu nebo titulků se film/seriál do doplňku nepřidává, ale našla se část uživatelů, kterým to nevyhovovalo, a požadovali i tituly bez lokalizace. A teď když jim BBaron vyhověl, tak je tu zase jiná skupina, které vyhovoval předchozí stav a tituly bez lokalizace v doplňku nechtějí.  Rolleyes
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#4
Ďakujem za odpovede. Len som chcel vediet z čím tu mám počítať. Keď sa neopýtam - neviem.

@"JL1"  išlo mi o https://www.csfd.cz/film/683822-hip-hop-...d/prehled/  7.3 som to sem vložil z otázkou kedy budú titulky  a teraz pozerám že už sú. 

Ak sa ti chce pozrieš sa na Nevyšetřeno / Unsolved (TV seriál) (2018) | ČSFD.cz (csfd.cz)[url=https://www.csfd.cz/film/516099-nevysetreno/prehled/][/url]


@"PetrM"  som spokojný z SC len som chcel vediet to čo ste mi popísali. 
 Nevadi mi pár klikov navyše aby som si našiel titulky ale to asi hovoríme o compe. Ja pozerám cez android box.
  Odpovědět
#5
@"IhaMa"  tak som pozrel a titulky sú ako ii na titulky com ci opensuptitle a je jedno ci máš PC alebo Android box


Přiložené soubory Miniatury
       
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#6
@JL1 vyzerá to sľubne ale asi ešte musím sa stym naučiť robiť. Ako dostanem tam stránku na vyhľadávanie titulkou? Mne to neukazuje.
  Odpovědět
#7
@"IhaMa" - Tu tabulku vyvoláš při spuštěném filmu v Nastavení - Nastavení titulků. Musíš mít nainstalovaný patřičný doplněk - Titulky.com, nebo Opensubtitles.com a zadané přihlašovací údaje. U Opensubtitles stačí registrace na jejich stránce, Titulky vyžadují k fungování placený účet. Jak přidat a nastavit OS do KODI třeba tady:

https://jp-geek.com/adna-kategorie/jak-p...roce-2020/
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#8
@beepee- ďakujem. Návod ako pre mna. Do detailu vysvetlené. Všetko funguje. Perfektné. Veľká spokojnosť.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)