• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
trakt.tv
#1
Zdravím vás
V kodi 18.9 mi zobrazuje trakt.tv na dvoch zariadeniach Zoznam na pozretie, v kodi 19 na iných dvoch zariadeniach mi trakt.tv Zoznam na pozretie neukazuje.
Nejaké riešenie? Ďakujem
  Odpovědět
#2
@"miles2" na KODI19 to zatial nieje dostupne v plugine.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
Trochu ma to prekvapuje, lebo mnou vytvorené zoznamy sa mi zobrazujú
  Odpovědět
#4
watchlist je "specialny" list, takze preto sa tam zatial nezobrazuje. v testovanej verzii ho uz mam, tento tyzden to pojde von....treba pockat
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
Ďakujem. Robíš dobre to čo robíš!
  Odpovědět
#6
Ahoj BBaron otázka ohľadom trakt.tv
Na seriáloch mi po otvorení seriálu ukáže že danú časť som pozrel ale pri listovani seriálmi mi neukáže že daný seriál mám pozrety cely tak ako to bolo pred metrixom dokonca keď dám listu kde si zvolim aby mi ukázalo iba seriály ktoré som nevidel ukáže všetky a keď dám aby mi ukázalo tie ktoré sú pozrete neukáže žiaden ale keď viem že ten seriál som pozrel a otvorím ho tak tam tie fajocky sú pri každej časti. Čiže chcel by som vedieť či sa ide aj toto riešiť s trakt.tv a bude to ako v staršej verzi slebo to ostane uz takto ??? Všetko je urobene super len s týmto jedným mám furt nervy nakoľko sa viac krát musím preklikať aby som vedel či som ten seriál uz videl alebo nie a v staršej verzii to bolo veľmi dobre urobene jednoduchá fajka pri seriály ktorý bol cely pozrety tak dúfam že som to dobre vysvetlil a chápeme sa čo som chcel povedať ďakujem za odpoved
  Odpovědět
#7
@"Srogy" som z toho tvojho popisu uplne mimo ... dokazes to popisat lepsie? pripadne natoc video hod ho na youtube a posli link Big Grin ... chcem hlavne vidiet, kde ocakavat tu "fajku" na seriali .... trocha nieco tusim, ale pre istotu, aby sme riesili to iste ... z tvojho popisu neviem, ci ide o serial v kniznici, alebo o serial v plugine SC.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#8
Skúsim vysvetlit takto s podrobným postupom xD a keď sa nepochopíme urobím video nakoľko sledujem cez tv a niesom momentálne doma čiže
1/ zapnem kodi a prejdem na doplnok SC
2/ kukam hlavne anime tak otvorím priečinok anime a zvolim zložku seriál
3/ v predchádzajúcej verzi keď som sa dostal takto k k anime tak pri každom anime je pred názvom štvorček ktorý sa po vzhliadnuti celého seriálu zmenilo na ✔️ Čiže som vedel že to anime mám pozrete celé
Problém je v tom že terazm na najnovšej verzii mi tu ✔️ Ukáže iba na danej časti toho anime ale už to neukáže pri názve ako predtým a ostane tam stále ten stvorcek 😃 tak som chcel iba vedieť či sa aj toto doladí na trakt.tv alebo je chyba u mna 😃 lepšie to už vysvetlit neviem tak ak sa nechápeme tak po návrate domov by som urobil video ale myslím si ze už je to moc podrobne 😃
  Odpovědět
#9
@"Srogy" dobre si to vysvetlil ... skusim sa na to pozriet.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#10
Ešte by som sa chcel opýtať aj keď to nesúvisí s trakt.tv ale s titulkami. Treba titulky nejako nastavovať alebo sú predvolene titulky automaticky pri pridávaní časti seriálov ?? Jedna sa o to že niekedy keď pozerám tak z 13 časti sa stane že jedna alebo dve časti sú s anglickými titulkami tak by som chcel vedieť či si to musím ešte ja nejako nastaviť v kodi alebo sa stala chyba pri pridávaní danej časti na SC
  Odpovědět
#11
to je mozne, ze niesu titulky k kdispozicii. Ak tam mas EN+tit a spustaju sa ti EN titulky, tak by mali byt k dispozicii aj CZ titulky, ale treba si ich cez kodi vybrat.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#12
Vďaka BBaron za pridanie watchlistu do Traktu v novej verzii Kodi. Poprosím ešte o umožnenie pridania filmu či seriálu do Trakt.tv. Zatiaľ to musíme robiť cez Trakt.tv. Ocenil by som, aby pri trakte boli možnosti ako vo verzii pre Kodi 18.9. Vďaka.
  Odpovědět
#13
(31.05.2021, 11:17)BBaron Napsal(a): to je mozne, ze niesu titulky k kdispozicii. Ak tam mas EN+tit a spustaju sa ti EN titulky, tak by mali byt k dispozicii aj CZ titulky, ale treba si ich cez kodi vybrat.
Diky za info upravil som si v nastaveniach kodi titulky a teraz sú cz titulky aj tam kde neboli 👏🏻 Ďakujem
  Odpovědět
#14
Ahojte, chcel by som sa spýtať, ako je to prosím Vás s vlastnými - vytvorenými watchlistami. Keď si otvorím trakt.tv, zobrazia sa mi všetky watchlisty, ktoré som si vytvoril, ale otvoriť mi ide len ten jeden základný defaultný. Keď kliknem na tie ostatné, nestane sa nič. Je to pls chyba, či sa na tom ešte pracuje? Ďakujem 😊
  Odpovědět
#15
Mě to funguje správně, Nahlaš zde - Hlásenie chýb,a nezapomeň přiložit log.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#16
Ešte som asi zabudol dodať, že to je kodi 19.0 Matrix a na android tv Sony Bravia. Na. Druhej TV, kde mam android box a kodi 18 leia to ide v pohode.
  Odpovědět
#17
@"Ju-ro" posli link na tie tvoje zoznamy, pripadne ich prepni na verejne a ja sa na to pozriem. Ono je mozne, ze nic z toho zoznamu nemame v plugine a preto ti to pise chybu, lebo aj ked je prazny zoznam, tak doplnok napise chybu, ze je zoznam prazdny.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#18
Ahoj @BBaron, mozem ich zverejniť, na trakt.tv som ako ju-ro a zverejnil som napr warchlist comedy, ale urcite je to v plugine, lebo na kodi18, co mam v android boxe mi vsetky watchlisty otvara, len kupil som novu tv s androidom, kde bolo uz len kodi19 a zrazu mi ich neotvara.
  Odpovědět
#19
@"Ju-ro" tak som si skopcil ten tvoj zoznam a pekne mi ho natiahlo v plugine. Idealne by bolo, keby si poslal kodi.log so zapnutym debugom. to by mi pomohlo odhalit problem.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#20
Posielam log. Dakujem za pomoc 😊
https://drive.google.com/file/d/1KGsQg8Z...p=drivesdk
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)