Dolby VIsion a Dolby Atmos
#1
Ahoj všem, rád bych vyvolal debatu, popřípadě slyšel názor autora. 
V současné době jsou většinou již novinky dostupné ve kvalitě obrazu Dolby Vision a zvuku Dolby Atmos, ale na Stream Cinema je převážně max. kvalita HDR10+ probile b a zvuk Dolby audio 5.1.  Je nějaká možnost zjistit, zda se plánuje nahrávat v obsah v lepší kvalitě? 
Moc děkuji
  Odpovědět
#2
A na akom zariadeni ides? Co viem tak kodi Dolby Vision ma zatial Nvidia Shield je to sice doplnok skopírovaný od NS i pre ine android boxy z ATV ale som to nerozchodil a Dolby Atmos toho je ako maku ale najviac v ang. jazyku su aj v CZ jazyku ako Zaklinac, WandaVision ale to to vsetko zalezi od tvorcov filmu. SC nema stym nic spolocne ak vyjde nejaky stream i takej kvalite urcite sa objavy i na SC.
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#3
(07.05.2021, 16:21)JL1 Napsal(a): A na akom zariadeni ides? Co viem tak kodi Dolby Vision ma zatial Nvidia Shield je to sice doplnok skopírovaný od NS i pre ine android boxy z ATV ale som to nerozchodil a Dolby Atmos toho je ako maku ale najviac v ang. jazyku su aj v CZ jazyku ako Zaklinac, WandaVision ale to to vsetko zalezi od tvorcov filmu. SC nema stym nic spolocne ak vyjde nejaky stream i takej kvalite urcite sa objavy i na SC.

Díky za info, vím, že přímo s SC to nesouvisí, ale tak to nalinkování na danou kvalitu, pokud se vyskytuje a je nahrána na serveru, tak lze ovlivnit. Kodi a Dolby Vision myslíš, že je problém v kodi a kompatibilitou zařízení? Mám Chormecast with google tv a pak Philips PUS8505 a u obojího mi přes kodi běží Dolby Vision i Atmos krásně. Práve daleko líp než obyč HDR. Proto jsem psal, že bych rád měl. Např skoro vše z Netflixu je dostupných v těchto kvalitách ale při uploadu z nejakého důvodu to tam nedávají
  Odpovědět
#4
@"Ethandar" zalezi na ripoch, ake sa dostanu do "obehu". SC s tym fakt nic nespravi. Zobrazuje len to, co niekto iny grabne a uploadne.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)