• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ziadost o funkcionalitu
#1
nazdar BBaron

pouzivam SC plugin roky rokuce a som velky fanusik.

Mal by som navrh na feature. Neviem nakolko uzivatelia pouzivaju stahovanie obsahu, ale pre mna tato fukcia znamena
ze si mozem zobrat obsah na cesty a pozerat ho offline. Zaroven to dava moznost ako konzumovat obsah na iOS a iPadOS.

Pre filmy je to idealne tak ako to je dnes, ale pre serialy stahovat subor po subore uz to take idealne nie je. Rozmiem ze 
kazda featura stoji pracu ale mozno by sa to dalo vyriesit nejako elegantne pre sezonu pripadne pre seriu.

tesim sa na tvoj feedback
  Odpovědět
#2
Dobrý napad
  Odpovědět
#3
Dá sa stiahnuť na disk film kde je v názve špeciálny znak, napríklad otáznik? Používam kodi na windows a nejako sa mi to nedarí. Veci kde nie sú špeciálne znaky v názve sa stiahnuť dajú.
  Odpovědět
#4
môžete byť radi že to ide po jednom a že ta možnosť tam je na stiahnutie SC nie je downloader, zoberte si netflix tiež nejde stiahnuť naraz sériu a hbo už vôbec nemá možnosť stiahnutia, už sa to mnoho kráť navrhovalo od iných užívateľov naraz stiahnuť ale zatial je to nepriestrelne a asi ani nebude
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#5
je to tak ako pise JL1 ... verim, ze chcete pozerat aj na cestach atd... ale ak date stahovat jednu epizodu, tak vas to vyzve na vyber streamu. No a teraz si predstavte, ze by ste dali stahovat "Slnecna S01" ktora ma 118 casti ... vyhadzovalo by vam to 118 okien, aby ste vybrali stream. Dalo by sa spravit, aby si zapamatal pri prvej volbe kvalitu, ale potom aj z tej kvality je tam viac moznosti ... nasledne stahovat naraz 118 suborov, to by bola smrt pre vacsinu zariadeni a musela by sa spravit fronta ak k nej by bolo treba spravit "managera" atd... raz som dostal od jedneho zakaznika poziadavku na pridanie buttonu na web. Ked som mu vycislil, kolko to ho bude stat, tak skoro odpadol, lebo ved chcel pridat "len" jedno tlacitko. Lenze za tym tlacitkom sa skrivalo strasne vela veci, ktore on nevidel a ked som mu to vysvetlil, preco je to jedno tlacidlo take drahe, tak to pochopil a zrusil teda tu svoju nepremyslenu poziadavku ;-) tym nechcem ale napisat, ze toto je nepremyslene ;-) len vravim, ze je tam vela prace pre malo ludi. download aktualne pouziva strasne malo ludi. Su tu ine funkcionality, ktore treba doriesit, ktore pouziva viac ludi. Ked bude toto vsetko spravene, tak je sanca, ze sa pozriem aj na toto...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#6
@"BBaron" navrch na zlepsenie sc pridanie funkcionality, ked mam seriu pozretu komplet, tak je odfajknuta ako pozreta,  otazka znie ci by v contex menu neslo dorobit polozku, oznacit ako nepozrete pre celu seriu nie len pre jednu cast , uz sa mi zacina stavat dost casto, co som pozrel par rokov do zadu a chcem si to pozriet na novo tak je vsetko ako pozrete a odklikavat po jednom diely je o hubu
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#7
@"JL1" ak pouzivas KOSI 19, tak tam mas polozku Nedopozerane a ak si zapnes v nastaveni "Streamy" -> "Automaticky spustit dalsiu epizodu pri otvoreni serialu", tak si nemusis pamatat, ktoru epizodu si naposledy pozeral. Staci vojst do serialu a tam sa s pusti ta epizoda, ktora bola naposledy pozerana, ale je nedopozerana, pripadne nasledujuca epizoda. Ak mas cely serial pozrety, tak sa nic nespusti (nemal by sa serial ani zobrazovat v "Nedopozerane". Ak ale zacnes takyto serial pozerat odznova, tak sa ti tento "counter" vyresetuje na poslednu sledovanu epizodu a od nej potom dalej pokracujes. V kombinacii s pluginom upNext (default zapnuty) je toto potom jedna basen! Pouzivam to pri detoch, kde netusia, ze rozpravky maju nejake epizody (teda ta 2rocna urcite nie). Funguje to pritom paradne....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#8
@"BBaron

Ahoj BBaron, mam jeden navrh na drobne vylepsienie (ako kazdy ze? Smile).

Velmi by sa mi pacilo, keby sa kdesi pri vybere streamu nachadzala aj informacia o pomere stran videa. Ono pise sice 4k alebo 1080p co je super, ale realne je video len napr 800 riadkove a zvysok su cierne pasy. Niektore filmy ripnute z netflixu sa pekne zobrazuju na celu obrazovku (takmer).
Streamov byva vela a je to tazko rozlisit...

Dala by sa tato informacia niekde umiestnit?

Dakujem Smile
Kodi 19, Chromecast with Google TV
  Odpovědět
#9
@"Ghost" mas to mat ... updatni si doplnok na verziu 2.1.13 a budes to tam mat ... urcite to tam najdes ;-) snad som dobre identifikoval vsetky opmery stran ;-)
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#10
BBaron si pan Big Grin Uz aj toto pomoze Smile

Kazdopadne mojim cielom bolo zistit, ci ma film cierne pasy na FHD (alebo 4K telke) co vsetci pozerame. Vacsina ma 800riadkov pri FHD alebo 1608 (+-) riadkov pri 4k. Niektore mozu byt plne (cize blizsie ku 1080/2160 - napr taky Venom novy). Cize informacia o realnom pocte riadkov videa mna prave zaujima.

BTW: Cinema je aky? 21:9?

Kazdopoadne dakujem
Kodi 19, Chromecast with Google TV
  Odpovědět
#11
Nie je mozne urobit nastavenia pre kazdy serial zvlast a nie globalne? t.j priatelov chcem mat vkuse v sk, good doctor v en + titulky, dr. house v cestine
  Odpovědět
#12
@"Patresko" teoreticky by toto islo spravit....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#13
Zdravim, pripajam dalsiu ziadost:

Filmy a serialy pozerame vyhradne v originalnom zneni, teda najma v anglictine - nedabovane, s anglickymi titulkami.

Bolo by mozne:
- pridat takuto moznost do nastavenia -> zobrazovat iba orig., orig.+tit? (teraz je tam iba opacna moznost - zobrazovat iba dabovane)
- pridat moznost zobrazit nazvy filmov a serialov v originalnom zneni (t.j. Prison Break, nie Utek z vezeni, Game of Thrones, nie Hra o truny, atd.)? mam pocit, ze aktualne je to mix...nieco je tak, nieco tak
- pridat moznost nastavit prioritu na zvoleny jazyk titulkov (v mojom pripade EN), podobne ako je moznost pri Autoselect stream zvolit primarny a sekundarny jazyk pre audio

a este otazka: predpokladam, ze trakt.tv funkcionalita by mala aj automaticky scrobblovat - teda oznacit v Kodi prave dopozeranu epizodu / film ako pozretu na trakt.tv. Avsak toto mi nefunguje (Kodi 19.3, SC verzia 2.1.14), pricom prihlaseny som - svoj trakt.tv watchlist vidim. Je to bug?
- vyriesene nainstalovanim trakt.tv addonu

Vdaka za kus dobrej roboty! Smile
  Odpovědět
#14
@"asfan" ak si nastavis EN jazyk v KODI, tak ti bude davat EN nazvy, to je tak ako to pozadujes. No a zobrazovat len orig/orig+tit .... no co ti poviem ... mozem to tak hodit, ale budes prekvapeny, ako malo obsahu tam je ... sme predsa len zamerany na CZ/SK ... ale ak na to nezabudnem, tak to tam skusit hodit...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#15
Suhlas, tiez by som ocenil niekde zapnutie na EN + titulky. Dakujeme
Kodi 19, Chromecast with Google TV
  Odpovědět
#16
BBaron - Dik za featuru na vyber jazyka pre film / serial. Mohol by si sa ale pozriet na NCIS, ten serial uplne ignoruje preferovanu volbu SK. EN, CZ funguje ale pri SK volbe mi to stale spusta v EN. Inak ma napadlo, neslo by globalne nastavenia trochu rozsirit, ze preferovany jazyk 1,2 pre filmy, preferovany jazyk 1,2 pre serialy?
  Odpovědět
#17
@"Patresko" ono to ignoruje preferovany jazyk nieje ziadny stream s danym jazykom, lebo ak mas 10 streamov v CZ/EN a ale ani jeden v SK, tak co ti ma zvolit? Ma ti napisat, ze sa neda prehrat, lebo nema preferovany jazyk? Potom je tu este dalsia moznost, ze tam je sice SK audio stopa, ale nieje oznacena ako slovenska a tym padom ju tiez nevie vybrat - toto je tiez dost casta vec...
No a k tomu vyberu pre serial/film je to trocha komplikovane, lebo v case, ked sa vybera stream, tak plugin asi nevie, ci ide o film/serial Big Grin  takze by aktualne nevedel podla coho ma vyberat. On dostane proste zoznam streamov a z nich potom vybera....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#18
@BBaron, keď otvorím epizódu cez vybrať stream manualne tak je v označení audio: SK a popis je tiež SK - SD... Do pythonu sa nevyznám tak nemám šajnu ako je backend riešený
  Odpovědět
#19
@"Patresko" zaloguj to a posli kodi.log ... pozriem sa na to
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#20
Dala by sa funkcia TV program nejako implementovať aj priamo do epg? V kodi pozeram aj tv z tvheadendu a aby keď sa daný film nachadza aj v stream cinema aby sa dal spustiť priamo odtiaľ. Alebo aby v menu tv program bola aj položka prave teraz v tv a tam by ma hodilo na aktuálny deň a cca čas.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)