• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiznuté seriály/filmy
#1
Video 
Ahojte.

Taký menší dotaz/problém.

Má tu tiež niekto problém, že mu zmizli filmy a seriály?
Napríklad Dr. House, SpongeBob, Krteček, dokumentárne seriály, a filmy/seriály, ako celok sú buď úplne, alebo čiastočne preč.

Alebo, tam daný film/seriál je, ale po prezretí sa automaticky vymažú/odstránia. Dokonca, ani keď ho hľadám cez search, tak mi ho síce nájde, ale je prázdny

Používam KRA (StreamCinema CZ/SK).


Doteraz sa mi to nestalo. Pozeral som si aj FAQ bod. 6, ale podľa popisu tam nič také nie je, pretože po stlačení šípky je tam len filter a pár položiek menu. V nastavení repozitára a KODI, ako celok nie je nič o tom, že by niekde boli/neboli skryté súbory.

Ďakujem za prípadne rady, alebo riešenia.
  Odpovědět
#2
Pravděpodobně to bude ten bod 6, tedy filtr zobrazení. pod tou položkou Filtr bys měl mít Všechna videa, viz https://forum.cder.sk/thread-482-post-8376.html#pid8376
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#3
(21.08.2021, 12:23)PetrM Napsal(a): Pravděpodobně to bude ten bod 6, tedy filtr zobrazení. pod tou položkou Filtr bys měl mít Všechna videa, viz https://forum.cder.sk/thread-482-post-8376.html#pid8376
Ahoj Peťo. Moc ďakujem za pomoc. Ono to tam bolo dosť nejasne napísane, ale už som na to prišiel. Ono sa musí človek nastaviť priamo na zložku a v tedy sa mu tam zobrazia tieto možnosti. Ja som si myslel, že to má KODI/SC nejak globálne v nastaveniach, ale....zrejme sa to musí robiť na každú položku zvlásť.

Ešte raz moc ďkaujem Smile))
  Odpovědět
#4
Ahojte, mám rovnaký problém, zmizli mi všetky seriály, lenže ja pod filtrom takú možnosť ako v screene nemám a keď otvorím filter, zobrazí sa mi výzva, že mám zadať hodnotu
  Odpovědět
#5
@"timi"   ale mas no nahod screen
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#6
zdravim vas
mozete prosim niekto vyhladat ci vam najde v serialoch: The Wire / po cesky: spina baltimoru https://www.csfd.cz/film/70594-the-wire-...u/prehled/
dakujem
  Odpovědět
#7
Ahoj,
Mně dnes zmizeli třeba Simpsonovi, měl jsem je daný v oblíbených. Když dnes prokliknu, tak text něco jako prázdný seznam, to přece není žádným filtrem?
Na vyhledání Prci prci prcičky nabízí jen 2 díly, taky divný.
  Odpovědět
#8
Dobrý večer, mám stejný problém a filtrem to není, zmizeli nějaké seriál. Například seriál Dark. Ještě včera jsem koukal na treti sérii dnes tam není. Nejdříve tam byla, po spuštění napsal program another list a něco něco 😆teď tam seriál vůbec není. Nevíte čím by to mohlo být?
  Odpovědět
#9
(12.09.2023, 21:35)Tomáš Kratochvíl Napsal(a): Dobrý večer, mám stejný problém a filtrem to není, zmizeli nějaké seriál. Například seriál Dark. Ještě včera jsem koukal na treti sérii dnes tam není. Nejdříve tam byla, po spuštění napsal program another list a něco něco 😆teď tam seriál vůbec není. Nevíte čím by to mohlo být?

Ahoj, taky mám podobný problém, Nebe s.r.o je fuč, Expanze, ovečka Shaun...všecko pryč a filtr je nastaven na vše
  Odpovědět
#10
niekto nieco dojebal. alebo schvalne vymazal. anyway tieto zmeny by nemal robit v primetime. 😄 som uz tak lenivy ze to nejdem ani stahovat na torrenty.
  Odpovědět
#11
Víte někdo něco o tom vím a nebo proč to tak je?
  Odpovědět
#12
(12.09.2023, 21:42)Tomáš Kratochvíl Napsal(a): Víte někdo něco o tom vím a nebo proč to tak je?
řekl bych že se něco pokazilo Smile) ale to je pouze muj technicko expertní názor Smile dočkej času
  Odpovědět
#13
my v praci na tieto otazky preco to nejde? zvykneme hovorit. lebo je to pokazene 😄
  Odpovědět
#14
Tiež dnes neviem nájsť anime Mushoku Tensei. Ešte v nedeľu tu bolo. Taktiež nevidím veľké anime, ktoré tu určite boli (One Piece, Naruto).
  Odpovědět
#15
The Rookie tiež preč
  Odpovědět
#16
Asi sa tu čoskoro začne spamovať xddd spadol server alebo dačo?
  Odpovědět
#17
Už znova nabehli zmiznuté veci Smile Aspoň u mňa
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)