• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
rating
#1
Ľudia, prosím vás pomôžte...Neviem ci je to chyba u mňa ale ani na pc ani na shielde v kodi (SC) mi neukazuje rating filmov.... Neviete čo by to mohlo byt? ci mi náhodou nechyba nejaky doplnok...Dakujem
#2
ono to zalezi na pouzitom skine a verzii KODI.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#3
(02.11.2021, 14:22)BBaron Napsal(a): ono to zalezi na pouzitom skine a verzii KODI.
Mam Arctic Zephyr Reload a 19.3 Kodi.... Neviem ani za boha dojst co tam chyba... Skusal som aj na inych skinov a inej verzii kodi stale nic...
#4
data sa tam posielaju, takze ak to skin podporuje, tak sa to bude zobrazovat. v default skine si to musis zapnut, aby sa zobrazovalo hodnotenie a musis si aj nastavit, ktore hodnotenie sa ma zobrazovat, lebo moze byt tvoje hodnotenie alebo s kniznice/pluginu.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#5
(02.11.2021, 14:48)BBaron Napsal(a): data sa tam posielaju, takze ak to skin podporuje, tak sa to bude zobrazovat. v default skine si to musis zapnut, aby sa zobrazovalo hodnotenie a musis si aj nastavit, ktore hodnotenie sa ma zobrazovat, lebo moze byt tvoje hodnotenie alebo s kniznice/pluginu.
To mam, ale zaujmave ze pri serialoch mi ukazuje hodnotenia a pri filmoch nic.... 

https://kra.sk/folder/Cq5bpusUHRrb
#6
Bbaron urcite to nieje chyba v doplnku? Lebo v stream cinema community to ide... Teraz nechcem naznacovat ze je lepsia, ale len ze tam to ide.... diky
#7
Pripájam sa, včera som si tiež všimol, že mi filmy nezobrazuju hodnotenie, iba seriály a pritom sme sa podľa toho často riadil, takže to muselo ešte nedávno fungovať. Používam skin Estuary Stream Cinema MOD.
#8
dajte mi vediet, pri ktorom filme to nieje ... zkontrolujem to
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#9
(08.11.2021, 19:16)BBaron Napsal(a): dajte mi vediet, pri ktorom filme to nieje ... zkontrolujem to
Pri ziadnom filme, ukazuje len pri serialoch
#10
skuste to teraz pozriet...mohlo by to fungovat pri filmoch aj pri serialoch ... ak tam tie data teda su k dispozicii u nas v DB.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#11
Bbaron, je to opäť funkčné. Ďakujeme


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)