• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chyby barev u 4K streamu
#21
Ano, trocha som na tom pracoval a zistil som, ze jeden stream moze mat dolby vision aj hdr10+ a aj hdr10….je to v podstate blu-ray kopatibilita…ak mas blu-ray disk, tak nevies aky format zvladne tvoja telka, takze tam je “vsetko”. Player potom vyberie to, co podporuje on aj telka…
Streamingove sluzby presne vedia, co ktore zariadenie podporuje a preto posielaju len ten format ktory treba…usetria tak na trafficu…takze preto niektore streamy oznacene ako dolby vision fungovali a niektore nie…
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#22
Ahojte, v prvom rade chcem podakovat za celu SC ale hlavne za HDR a najnovie Dolby Vision sekciu, pretoze uprednostnim kvalitu. Mam tiez problem s prehratim DV filmov/zeleny obraz/. Prehravam na shielde pro, telku mam LG oled B8, nvidia aj tv podporuje DV na aplikacii Netflix ide bezproblemov, viem mi niekto poradit ako nastavit samotne kodi aby to fungovalo? Dakujem.
  Odpovědět
#23
@"Hakmar" problem je v KODI, ktore nepodporuje Dolby Vision a preto budes mat zle farby pri prehravani videa s Dolby Vision cez KODI. Odporucam stiahnut a prehrat rovno na telke, alebo pouzit plex, ktory podporuje Dolby Vison (mam odskusane). Potom je este fork KODI, ktore podporuje Dolby Vision, na nvidia shield, ale to som este neskusal, lebo nebol cas...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#24
Dakujem za odpoved, vyskusam, super.
  Odpovědět
#25
Ja používam Kodinerds 19.3. Dolby Vision ide famózne
  Odpovědět
#26
@"TrhacKund" mozes dat blizsie info pls? Bude to asi ten fork pre nvidia shield, nie? Pripadne kde si ho stiahol, na akom zariadeni ho mas atd...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)