• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nastavenie stahovania Kodi 19 +
#1
Ahojte niekedy keď mam problém prezerať filmy pri pomalej rýchlosti tak si jednoducho stiahnem. Lenže problém je v tom ze keď sťahujem tak v kodi 19 + nevyskakuje kolko percent je stiahnuté pri 18 cke to normálne fungovalo ale tu v nastaveniach to neviem nájsť viete mi poradiť kde to presne nájdem v nastaveniach lebo uz fakt asi zle vidím.
  Odpovědět
#2
19ka to nema
TV OLED 55 + Kodi - Soundbar HW-Q990B - Box Homatics 4K plus + CoreELEC  
  Odpovědět
#3
No tak to nie je pekne heh veľa veci sa mi nepáči v tej 19ke keď odinštalujem a nainštalujem 18.9 zase stream cinema v tej verzii je plne podporovaná?
  Odpovědět
#4
Mám verzi KODI 19.4 (poslední) a při stahování se mi v pravém horním rohu zobrazuje název stahovaného souboru, kolik je staženo (v procentech) a rychlost stahování.
  Odpovědět
#5
No môže byť že by to pridali 19.4 nemám vyskúšané keď áno tak by bolo super.
  Odpovědět
#6
19.4 to nieje ... zalezi podla mna od skinu, ktory je pouzity kde a ako sa zobrazuje stav na "pozadi". Plugin si vytvori taketo stavove okno na pozadi a potom je na skine, aby taketo okno zobrazil ....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#7
Vyskúšam môže byť pohľadám skiny na moju verziu. Som zvedavý.
  Odpovědět
#8
tak som si to skusil a zistil som, ze problem je v trakte. Ten si "zoberie" ten dialog, ktory bezi na pozati a zatvori ho...ked vypnes trakt a restartnes kodi, tak potom ti bude zobrazovat ten status. Je to teda moja chyba a skusim to opravit....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#9
(01.05.2022, 19:41)BBaron Napsal(a): tak som si to skusil a zistil som, ze problem je v trakte. Ten si "zoberie" ten dialog, ktory bezi na pozati a zatvori ho...ked vypnes trakt a restartnes kodi, tak potom ti bude zobrazovat ten status. Je to teda moja chyba a skusim to opravit....
Super keď budeš mat čas tak skús vopred ďakujem.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)