• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Automaticke prehravanie
#1
Zdravim chcem sa spytat ci by sa do doplnku nedalo pridat automaticke prehravanie zvlast na filmy a zvlast na serialy
  Odpovědět
#2
co je podla teba automaticke prehravanie? Je to asi automaticky vyber streamov. vzdy sa da vybrat stream rucne, ked sa vyvola kontextove menu. Uprava by v podstate nemala byt komplikovana. Mozem sa na to skusit pozriet.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#3
Myslim to tak ze ked dam automaticky vyber streamu a nastavim si preferovany jazyk sk a full hd kvalitu napr tak sa to nastavi na vsetko ze ci by sa to nedalo rozdelit zvlast na filmy a zvlast na serialy lebo filmy pozeram prevazne v 4k v original zvuku a na serial zasa len fullhd a ako kedy sk abo cz stopu a pri 20min castiach je otravne stale klikat na vyber streamu ked to niekedy kuknem aj 5 hodin a potom ked chcem pozriet film musim zasa vypnut automaticke prehravanie inak mi to neviem preco ale seka obraz
  Odpovědět
#4
a co pre teba znamena, ze seka obrazk? na com to pozeras? pozeras to na TV, alebo na nejakom PC? niektore "sekanie" sposobuje rozdielna frekvencia videa a obrazovky. vacsina PC ide v dnesnej dobe na 60Hz na monitore ale filmy su v 23.99fps takze 60/23.99 ti nevide bezozvisku, takze to je vo vysledku ako keby ti obraz "sekal". Ak to pozeras cez telku a mas to spravne nastavene, tak potom by si mal spravne nastavit KODI, aby sa ti zmenila frekvencia TV podla prehravaneho zdroja - tu ale zalezi cez ake zariadenie to prehravas. Ak mas v TV android, tak je otazne, ze ci dokaze menit frekvenciu obrazovky atd...proste problem frekvencia zdroja/zobrazovacej jednotky.
Druhe sekanie je, ked mas pomaly net a mas tam "buffering" a natahuje ti video po slabej/nestabilnej linke. Tu sa da nastavit buffer, ktory sa ma dopredu stiahnut a potom sa podla toho prehrava. Tu celkom zalezi aj na zdroji odkial subor pochadza. Ak je zdroj streamovacia sluzba, tak toto video je optimalizovane aj na streamovanie cez pomaly internet. Ak je ale zdroj BD, tak tu ide o plnu kvalitu/rychlost z BD a na to potrebujes viac ako 100Mbps pripojenie. Ak ale mas aj viac ako 100Mbps, tak musis mat aj na zariadeni cez ktore prehravas 1Gbps kabel, alebo dobry signal na wifi s 5Ghz sietou. Ono to je proste cele veda ... skus si precitat https://stream-cinema.online/install hlavne cast o nastavovani KODI atd... nastavenie buffera pre KODI je pre laika tiez celkom veda, ale da sa to nastavit cez nastavenie SC - len musis vediet, co robis....skus najst tu na fore o tom viac ;-)
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#5
Nastavene to mam hadam dobre linka 90/10 na zvysenie bufferu mam nahodeny open wizard to sekanie robi vyslovene len niekedy a vzdy na rovnakom streame tam problem nebude zariadenia su android boxy h96 x96 android tv a robi to na vsetkych presne to iste raz ten stream ide pekne raz ide trhano zvacsa pri serialoch ale ja len ze ci by sa to nedalo hodit zvlast no ked nie tak nie len ma napadlo ze by to bolo ulahcenie pristupu co sa tyka doplnku
  Odpovědět
#6
to maco12323 : žiadne čiarky, bodky, mäkčene, kto to má čítať a vyznať sa v tom...   Huh Huh Huh
  Odpovědět
#7
keď sme pri automatickom prehrávaní a výbere streamu...mám nastavený predvolený jazyk CZ, sekundárny SK...poslednú dobu keď pustím seriál, tak prvá epizóda ide normálne v nastavenom jazyku a každú ďalšiu mi prepne do ANG...neviete mi niekto poradiť, ako to fixnúť?
  Odpovědět
#8
@"Vechto" je dost mozne, ze je chyba v plugine. Ze na dalsiu epizodu uz nefunguje "automatocke" prepinanie audia z doplnku....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#9
(09.01.2024, 15:43)BBaron Napsal(a): @"Vechto" je dost mozne, ze je chyba v plugine. Ze na dalsiu epizodu uz nefunguje "automatocke" prepinanie audia z doplnku....
čize skúsim reinštalovať plugin? inak kra má asi výpadok, lebo nenačíta stránku vôbec a aj kodi mi vyhadzuje chybu, že mám zlé užívateľské meno alebo heslo...
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)