• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xbox one S dlhy loading
#21
no, vycital som z neho to, ze v plugine to bolo 1.5s ale od zaciatku do doby nez nieco zobrazil presla skoro minuta. Proste to niekde v KODI stoji a netusim kde a asi s tym asi ani nic nespravim.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#22
Tak to je škoda, ono pustit film není problém, ale vyhledávání, než něco spustím, tak to rovnou vypnu, v ložnici mám android box, pustím si film jednou za týden za dva, takze zapnout to na xku nedává teď smysl 😁děkuji za snahu... Ale nejde mi to do hlavy, proč to dělá. Z ničeho nic, o aktualizaci na xboxu jsem moc nevycetl, o změnách dávají minimum informací
  Odpovědět
#23
niektory pisali, ze po update xboxu sa im to zhorsilo. ja xbox nemam, takze to neviem nijako skusat.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#24
Ano, přesně tak, před update to nebylo. Ale co se změnilo netuším
  Odpovědět
#25
Ono tvoj log ... Čo tak napísať nechal som to štartnuť , čakal som 5 minút nič som neovladal,
o 17:35:00 som klikol na ... a začal hľadať Titul XY
o 17:40 som ho našiel potom som uploadol log...
  Odpovědět
#26
To fakt po rokoch pouzivania Sc na xboxe mame prejst ku konkurencie alebo kupit iny box to je v tomto momente riesenie ? Bolo by fer spravit nejaku kompenzaciu pouzivatelom xboxu lebo teraz pri tom dlhom loadingu je to nepouzitelne
  Odpovědět
#27
Neviem či to bude fungovať, ale tu je link na moje logy. Surfoval som v položke "filmy" od 17:34 do 17:37.
Nech sa páči:
https://paste.kodi.tv/degulopuki
  Odpovědět
#28
V logu konecne vidiet , ze kazdy python init trva cca 10-15s je to teda problem XBOX python.
2022-10-16 17:36:06.738 T:5976    INFO <general>: initializing python engine.
2022-10-16 17:36:19.373 T:5976    INFO <general>: [SC] Start: {'id': 'movies', 'url': '/FMovies'} [/FMovies]
...
2022-10-16 17:36:22.286 T:4620    INFO <general>: initializing python engine.
2022-10-16 17:36:33.948 T:4620    INFO <general>: [SC] Start: {'url': '/FMovies/popular'} [/FMovies/popular]

Viac sa o tom pise https://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=365157&page=5
Mozes skusit tam spominany python zip.
Alebo precitat
Kodi loading add-ons incredibly slowly
  Odpovědět
#29
Phyton.zip nepohol. Ten druhy link je tiež o ničom nakoľko sa tam jedná o developer prostredie. Nech sa páči link po aktualizácii phyton.zip (surfoval som na "filmoch" od 20:34 do 20:36).
https://paste.kodi.tv/iyanenuson

P.S. idem teraz nainštalovať SC comunity, aby ste videli rozdiel. Tam ide sufovanie bez problémov. A potom pošlem logy.
  Odpovědět
#30
Tak SC comunity som nainštaloval a posurfoval som v sekcii "filmy". Všetko tam ide svižne a rýchlo. Surfoval som v čase od 20:54 do 20:56. Nech sa páči tu je link na logy:
https://paste.kodi.tv/itijalarug
Je možné nájsť rozdiel medzi sc cz/sk a sc comunity a toto opraviť v novej verzii?
Držím palce nech sa darí.
  Odpovědět
#31
rozdiel medzi SC a SCC je v tom, ze SC ma komplet cele menu cez API. SCC ma natvrdo menu v plugine a len filmy/serialy natahuje cez API. V plugine asi neviem nic zmenit, aby to na xboxe fungovalo svizne, nemam xbox. Ak mi poskytnes na vyvoj xbox, tak potom sa mozem tomu venovat...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#32
Len typujem nesuvisi to s tymto

try:
xbmc._set_log_level(1)
except:
pass
  Odpovědět
#33
(21.10.2022, 16:48)BBaron Napsal(a): rozdiel medzi SC a SCC je v tom, ze SC ma komplet cele menu cez API. SCC ma natvrdo menu v plugine a len filmy/serialy natahuje cez API. V plugine asi neviem nic zmenit, aby to na xboxe fungovalo svizne, nemam xbox. Ak mi poskytnes na vyvoj xbox, tak potom sa mozem tomu venovat...
Je možné prerobiť SC tak, aby malo natvrdo menu v pligine a len filmy a seriály naťahovalo cez API ako to má SCC? Tým by bol problém vyriešený.
P.S. bola by to veľká investícia kúpiť cez bazár staršiu xbox one konzolu za 150 eur? Máš ces 100000 zákazníkov to je cez 2000000 eur ročne....
  Odpovědět
#34
(24.10.2022, 13:25)androgen Napsal(a): P.S. bola by to veľká investícia kúpiť cez bazár staršiu xbox one konzolu za 150 eur? Máš ces 100000 zákazníkov to je cez 2000000 eur ročne....
Tak teď jsi tomu dal.  Rolleyes

Na tohle jsi přišel proboha jak? Ty snad něco BBarovi platíš? Já tedy ne.  Big Grin
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#35
(24.10.2022, 22:52)PetrM Napsal(a):
(24.10.2022, 13:25)androgen Napsal(a): P.S. bola by to veľká investícia kúpiť cez bazár staršiu xbox one konzolu za 150 eur? Máš ces 100000 zákazníkov to je cez 2000000 eur ročne....
Tak teď jsi tomu dal.  Rolleyes

Na tohle jsi přišel proboha jak? Ty snad něco BBarovi platíš? Já tedy ne.  Big Grin
Nie je na mieste meniť smer témy na prepojenie medzi kra.sk a Bbarona. Držme sa témy opraviť svižnosť doplnku SC na xboxe (ktoromkoľvek či xbox one, alebo series X/S).
Ďakujem za pochopenie.
  Odpovědět
#36
A co kdyby jsi tady přestal úkolovat BBarona, a investoval sám několik svých stokorun do TV boxu, na kterém bude SC fungovat bez problémů a úprav, jako na všech ostatních zařízeních s výjimkou té tvé konzoly?
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#37
PetrM, len na vysvetlenie:
ja mám doma 2ks android box. Jeden len tak v šuflíku (keď ideme na výlet za 120eur RAM 8GB), druhý má syn v jeho izbe. V obývačke mám xbxox series X, lebo žiaden box ti neponúkne takú grafiku, možno jedine Nvidia. Dokonca TV, čo je najlepšia na trhu pre seriesX som kvôli tomu kúpil.

Neprišiel som sem nikoho úkolovať ani do nikoho rípať, ale pomôcť odstrániť závadu pre dobro Bbarona, lebo SC mám radšej ako SCC a aby neprišiel o časť zákazníkov, ktorý to majú na Xboxe. Momentálne to už ďalej neriešim, uzavrel som to s tým, že som prešiel ku konkurencii a pokiaľ sa to neopraví, VIP účet si už na Kra nepredĺžim. Takto to urobia aj ostatný užívatelia xboxu a behom roka príde kra.sk o dosť veľké percento zákazníkov. Nebude to kritické, ale pocíti to. Investícia 150 eur je len v jeho záujme. To mu zaplatia siedmy zákazníklci za rok, ale môže prísť o oveľa viac.
PetrM, dúfam, vysvetlil som ti to najlepšie ako som vedel. Prajem ti len to najlepšie a pekný deň.
  Odpovědět
#38
Ja na tvojom mieste pouzijem ten box co mas v supliku a neriesim. Ja ani neriesim pocet “zakaznikov” lebo to su vsetko zakaznici niekoho ineho, nie moji…
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#39
Bohuzial som musel prestupit na SCC kedze riesenie si kupit novy box a to odmietam kedze mam 350€ xbox kde to stale fungovalo a bola podpora teraz to zrazu nejde som smutny ze to tak dopadlo kedze SC mam rad a viem ze je lepsia ako SCC ale kupovat zatial novy box nebudem nemam to v plane ked na tomto ide vsetko okrem SC bohuzial ked sa to vyriesi tak zase prejdem ale teraz budem inde
  Odpovědět
#40
a neskusal si zapnut ten developer mode, alebo co, kde to slapalo v pohode s xboxom?
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)