• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Webshare.cz vs Kra.sk
#41
(02.05.2020, 12:49)frenk2 Napsal(a): Jo a co Enigma2 tam je účet jen webshare!to by se mnělo taky řešit
No.... s verziou v5 - 20.04.2020 ArchivCZSK premium je moznost sa prihlasit aj an kra.sk
#42
Ale to som písal včera po 9 večer
a akosi čakať 15 hodín kým mi dakto dá polepený zoznam naozaj nemám čas ,su aj doležitejšie veci ,nie trčať
pri TV a ešte bez csfd odkazu lebo sa to potom zle hladá ,áno enigma 2 premium doplnok aktualizovaný
obidve uložiská idu streamy označene * idu s kra , bez * idu z webshare
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
#43
Vie mi prosim niekto poradit?
Zaplatil som ucet na kra.sk a pri spusteni filmu mi stale pise hlasku ze nemam aktivovane predplatne...
100x som skontrloval meno+heslo
100x som restartoval a stale nic...
Nevie niekto poradit prosim.
Dakujem pekne.
#44
pozri si diakritiku
kombinácia písmen a čisel ideálna , žiadne mekčene , dlžne a  musí šlapať
ked tak mi hod user pass do sz pozriem u seba ,potom si to možeš zmeniť
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
#45
(02.05.2020, 15:07)Han Solo Napsal(a): pozri si diakritiku
kombinácia písmen a čisel ideálna , žiadne mekčene , dlžne a  musí šlapať
ked tak mi hod user pass do sz pozriem u seba ,potom si to možeš zmeniť
Velmi velmi krasne ti dakujem....
Uz to funguje nemal som to spravne.
Este raz vdaka👌👍
#46
Nemáš za čo , aspon dačo pozitívne v tomto chaose zbytočnom kedže všetko beží ako má
BBaron to jasne formuloval žiadna zbytočná diakritika - zbytočné komplikácie  maj sa  Rolleyes
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
#47
(02.05.2020, 09:06)Malykrtek Napsal(a): V prvom rade mohol upozornit o zmene uloziska vopred... nevedel o tom len mesiac dopredu... nemam revat? Vydrbal som zbytocne peniaze do vzduchu a na online ulozisko ti seriem...na to mam externy hdd... chapem tvorcov biznisplan..drzim mu palce..urobil to chytro...ale mohol to urobit chytrejsie.. napr nadalej davat na ws este aspon pol roka v horsej kvalite alebo na kra davat 2 mesacnu casovu exkluzivitu... s tym ze by od zmeny uloziska toto robil rok aby ludom vyprsala platnost...
Druha vec... neviem na co sa tu hras... zopakuj si gramatiku lebo tie i a y ma ubijaju a prestan sa chovat arogantne.... odhanas mu klientelu

A ono je někde upozornění, že je změna a už webshare nebude? To by snad dal vědět dopředu a nenechal nás se takhle divit.. pletu se?
Byla by kravina udělat takovou změnu, dělat mrtvýho brouka a nenapsat ofiko zprávu aspoň.
Tesla MediaBox x900 Pro
#48
Ja mam zaplaceno oboji a valim bez problemu.Tak si dam o par piv min a radeji podporim autora. Ona udrzba,chod i provoz neco stoji a vykaslat se na to autor muze vzdycky a utrem nudli vsichni. Tak asi tak.
#49
Osobne mam ted taky trosku smisene pocity, mam kra na mesic,BBARON tu ale psal, ze dokud ho neodstrihne ws jako takove, tak to pojede 1:1 s kra.sk, a ted se bohuzel ukazuje, ze ws zacina byt ponekud znehodnocovano v pluginu, aspon co se novinek tyce. Nevadi mi zaplatit kra.sk ale bylo by fer, kdyby se reklo narovinu, jak to bude, at zbytecne neinvestujeme do ws, kdyz bude uprednostnovany kra. Treba jeste vcera slo z ws novinka "zenska na vrcholu" a dnes uz jde jen z kra.
#50
Na to sa opýtaj toho hmm akože admina či  čo to tam je za indivídum  na xbmx kodi forum
za pár týždnou mu tam nabehne http error 504  Big Grin
všetko mohlo bežať no probléma keby , keby ,ale to su len dohady
zaplať si kra na mesiac , a dočkej času jako hus klasu  Rolleyes díky viac ti neporadím  ...........
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
#51
chápu dobře, že když si koupím předplatné na kra.sk, tak se automaticky můžu dívat na videa, i když si je na kra.sk nedám sama? já si totiž myslela, že kra.sk je jen uložiště... protože se dívám na bylo nebylo a od konce třetí série to je jen na kra.sk... na webshare už není... help please! Big Grin
#52
Zdravim, chtel bych se zeptat proc mi jako predplatiteli Webshare nenabizi plugin moznost prehrat nektere serialy ( Narcos, Gomora.. a dalsi.. ) , ktere sli prehrat i po migraci SC do noveho .. a ted nabizi jen streamy z Kra, ktere mi samozrejme prehrat nejdou...
#53
Zalozil som toto vlakno lebo som novy clen a chcel som si prvy krat zaplatit no nevedel som kam...
(23.04.2020, 23:34)BBaron Napsal(a): ak nas nejaky sposobom websahre neodstrihne, tak bude nadalej webshare v plugine
Takze som si zaplatil ws na 2roky.
No teraz citam forum a nestacim sa divit co sa to deje. Pod ws uz v plugine nieje nic.
Jedine stastie ze mam Vu+solo2 kde mi ws ide bez problemov takze je jasne ze problem je v SC.
Rad by som od BBarona dostal niake info lebo na pohlad z pluginu to vipada ze nastala doba ze plugin bol odstrihnuty zo strany WS. No na enigme 2 to vypada ze autor pluginu odstrihol WS.
#54
Bohuzel, SC jde do haje, je videt, ze si nekdo chce namastit kapsu a tak dobry plugin zcela kazi. Kra.sk ma mozna budoucnost, ale ja radeji pujdu na overene. To ze za tyden trikrat aktualizuju a stejne nic nefunguje je jen znamkou toho, ze SC je u konce. Docela me to mrzi.
#55
(03.05.2020, 05:04)Luckyboy Napsal(a): Bohuzel, SC jde do haje, je videt, ze si nekdo chce namastit kapsu a tak dobry plugin zcela kazi. Kra.sk ma mozna budoucnost, ale ja radeji pujdu na overene. To ze za tyden trikrat aktualizuju a stejne nic nefunguje je jen znamkou toho, ze SC je u konce. Docela me to mrzi.

S tym WS ma to tiez mrzi. Netreba hadzat flintu do zita. Verim ze dostaneme stanovisko v ktorom budeme od najvyssieho informovani kam bude smerovat SC, aby si nepredplatili nieco co tu nema podporu. A ja to tak zle zatial s SC nevidim.
#56
Včera před updatem filmy a seriály z webshare normálně fungovaly, dnes po update nejde spustit téměř nic. Při vyhledávání obsahu na websharu v doplňku Soubory online ale normálně jsou. Není to náhodou tak, že Bbaron odstřihl podporu, aby si všichni zaplatili Kra.sk?
#57
(03.05.2020, 11:49)[email protected] Napsal(a): Prosim o pomoc, mam naistalovane kodi najnovsiu verziu, spravil som update SC na pc s win 10 beži bez problemov , na tv android bezi bez problemov. No na win 8 hlasi s neakeho dovodu chybu prihlasenia. Nepodarilo sa prihlasit na kra.sk invalid credentials
Mam ucet aj na webshare aj na kra.sk

Na to tu je sekcia "Hlasenie chyb" aj s postupo ako presne postupovat.

https://forum.cder.sk/thread-1.html
#58
Joooj všetci všetko len zadarmo alebo za čo najmenej by chceli.

Polovica by tu odpadla od úžasu keby zistili, že niektorí ľudia si platia 10€ za Netflix a ani zďaleka tam nemajú to, čo na SC a stačí im to.
Ale chápem zaplatiť si na mesiac Kra za cenu LMiek modrých je dosť veľa, priam škrt cez rozpočet. Pritom by som rád videl bločky ľudí, ktorí tu plaču nad tým, že si musia platiť mesačne o 3,5€ navyše, či tam nenájdem nejakú zaujímavú položku, na ktorú peniazu zrazu sú Big Grin 

Zaplatil som Kra na skúšku na mesiac a všetko ide ako má, dokonca aj staré seriály, o ktoré som sa bál či vôbec na Kra budú.

Takže namiesto vyplakávania je tu jednoduchý návod:
Chcem pozerať seriály a chcem si zaplatiť = zaplatiť si Kra na mesiac a fungovať ako doteraz.
Chcem pozerať seriály a nechcem platiť = Markíza, JOJ, Doma, Wau ponúkajú tiež seriály.
#59
(03.05.2020, 12:23)BwakBwak Napsal(a): Joooj všetci všetko len zadarmo alebo za čo najmenej by chceli.

Polovica by tu odpadla od úžasu keby zistili, že niektorí ľudia si platia 10€ za Netflix a ani zďaleka tam nemajú to, čo na SC a stačí im to.
Ale chápem zaplatiť si na mesiac Kra za cenu LMiek modrých je dosť veľa, priam škrt cez rozpočet. Pritom by som rád videl bločky ľudí, ktorí tu plaču nad tým, že si musia platiť mesačne o 3,5€ navyše, či tam nenájdem nejakú zaujímavú položku, na ktorú peniazu zrazu sú Big Grin 

Zaplatil som Kra na skúšku na mesiac a všetko ide ako má, dokonca aj staré seriály, o ktoré som sa bál či vôbec na Kra budú.

Takže namiesto vyplakávania je tu jednoduchý návod:
Chcem pozerať seriály a chcem si zaplatiť = zaplatiť si Kra na mesiac a fungovať ako doteraz.
Chcem pozerať seriály a nechcem platiť = Markíza, JOJ, Doma, Wau ponúkajú tiež seriály.
Problem platenia / neplatenia nie je cena, a ci je to viac alebo menej ako nejake hlupe cigarety.
Problem je, ze clovek - pouzivatel nevie co si ma zaplatit. Dva krat do tyzdna (pripadne castejsie) aktualizacia pluginu, tomu chapem BBaron na tom zjavne pracuje na ukor vlastneho volneho casu.
Ale ake repository zaplatit? Kazdy tyzden sa to meni, takto sa fungovat neda. Citam fora len koli tomu ze sa mi nechce platit za drble Skylinky kde clovek plati za to aby pozeral reklamy. Bbaron sa logicky vyhyba tomu aby poradil ulozisko, ale proste vela uzivatelov ma Webshare a Kra nekupim, pretoze neviem ci bude o tyzden fungovat. To je problem. A vobec ma s tym nebavi sa kazdy tyzden hrat. Bolo by dobre situaciu s urazenymi ceskymi zlatymi rucickami z XBMC urovnat a dat konecne jasny signal ake ulozisko bude fungovat aj za mesiac, aj za rok...
#60
Zdravim

Dakujem autorovi doplnku, ze sa stara ... a vsetkym plačkom tu i na FB by som chcel odkazat, ze ich par evri nezabije /jeden den nepojdu do krčmy/
Za TV vyhadzujete peniaze rovno a nikoho nenapadne vypisovat, ked zdrazeju a tu a na fb placete poniektori ,ako male deti.
Este raz... dakujem a prajem vela uspechov


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)