• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nelze stahovat titulky z titulky.com
#1
Zdravím, řeším problém. Nainstalovala jsem si doplněk titulky.com na notebooku a nedaří se mi stáhnout titulky. Tváří se to, že se to stáhne, ale pak "Chyba titulky.com" "Nepodařilo se stáhnout titulky". Neporadil by mi někdo? Přikládám fotografie nastavení.


Přiložené soubory Miniatury
       
  Odpovědět
#2
No a doplněk titulky.com máš nastavený? Máš tam zadané správné přihlašovací údaje?
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#3
(27.04.2020, 20:41)PetrM Napsal(a): No a doplněk titulky.com máš nastavený? Máš tam zadané správné přihlašovací údaje?
Ano, opakovaně kontrolováno. Vše vyplněno správně.
  Odpovědět
#4
@"Domca94" tak potom postupuj podla: https://forum.cder.sk/showthread.php?tid=1&pid=1#pid1
  Odpovědět
#5
(27.04.2020, 20:46)Domca94 Napsal(a):
(27.04.2020, 20:41)PetrM Napsal(a): No a doplněk titulky.com máš nastavený? Máš tam zadané správné přihlašovací údaje?
Ano, opakovaně kontrolováno. Vše vyplněno správně.

Aky mas ucet na titulky.com ? Standard alebo VIP ? Ja si uz roky platim VIP a plugin mi funguje uplne v pohode. Ale moze sa stat, ze ak mas VIP a skonci ti platnost, tak ti to v plugine prestane fungovat, kym nepredlzis, alebo nezmenis spat an standard usera.
  Odpovědět
#6
Mám stejný problém jako slečna. Na kodi 18.6 Windows 10 z Windows Store mě fungují pouze opensubtitles. Titulky.com  a Edna.cz nefungují vše nastaveno aby se stahovaly primárně české slovenské popřípadě anglické titulky. Zadané správné přihlašovací údaje.Na telefonu s  android 9 a kodi 18.6 vše funguje i s těmito samými přihlašovacími údaji. Na pc ne. přikládám log. Děkuji moc za pomoc Shy


Přiložené soubory
.txt   kodi..txt (Velikost: 73.33 KB / Stažení: 13)
  Odpovědět
#7
(29.04.2020, 09:03)smajlovk Napsal(a):
(27.04.2020, 20:46)Domca94 Napsal(a):
(27.04.2020, 20:41)PetrM Napsal(a): No a doplněk titulky.com máš nastavený? Máš tam zadané správné přihlašovací údaje?
Ano, opakovaně kontrolováno. Vše vyplněno správně.

Aky mas ucet na titulky.com ? Standard alebo VIP ? Ja si uz roky platim VIP a plugin mi funguje uplne v pohode. Ale moze sa stat, ze ak mas VIP a skonci ti platnost, tak ti to v plugine prestane fungovat, kym nepredlzis, alebo nezmenis spat an standard usera.
Mám překladatelský účet Sad a stejně to nejde. Podobně mi nejde ani edna. Open subtitles fungují bez problémů.
  Odpovědět
#8
@"Kiruj97" v druhom vlakne som ti odpovedal, ze je problem v tvojom uzivatelskom mene na win10 ktore je s diakritikou....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#9
Citace: No such file or directory: C:\\Users\\Tonda Ju\xc5\x99\xc3\xadk\\AppData\... # problém s diakritikou .
                                              C:\Users\Tonda Juřík\AppData\...
  Odpovědět
#10
Máte doplněk aktualizován i na cder - nebo jak to tam je. Mě to taky nešlo na widlích i androidu, po aktualizaci OK, teda když to šlo ..
  Odpovědět
#11
Tak pardon, teď jse to zkoušel na W10 a nejde to ....
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)