• 8 Hlas(ů) - 1.88 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.3.26
#1
tak snad uz to bude pod win10 naozaj fungovat...
#2
WIN10 - Naposledy sledované - fungujú aj filmy aj seriály. Ďakujeme Smile
#3
Ahoj, kde prosím stáhnu nový repository, nemůžu to najít? Díky
#4
@"kockagejsa": https://www.youtube.com/watch?v=TMMqn4Cb2DU
X96 MAX PLUS S905X3 4/32GB - CE
#5
(28.04.2020, 09:14)wolfjunior Napsal(a): @"kockagejsa": https://www.youtube.com/watch?v=TMMqn4Cb2DU
Děkuji, už to šlape Smile
#6
Taky musim rict ze na win 10 uz to slape.Dik
#7
(28.04.2020, 09:14)wolfjunior Napsal(a): @"kockagejsa": https://www.youtube.com/watch?v=TMMqn4Cb2DU
Ja ten cder repozitár mám už od 1.3.23 a 26 mi automaticky nedalo, mám to vymazať a nainštalovať znova? Neviete?
#8
v KODI je cache ... ked vojdes do nastaveni pluginu, tak v uctoch na konci mas polozku "update" a ked na nu kliknes, tak vynutis update repozitara. Repozitar sa kontroluje raz za den....
   
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#9
(28.04.2020, 10:39)BBaron Napsal(a): v KODI je cache ... ked vojdes do nastaveni pluginu, tak v uctoch na konci mas polozku "update" a ked na nu kliknes, tak vynutis update repozitara. Repozitar sa kontroluje raz za den....
Ďakujem, už to ide
#10
Ahojte mam nainštalovanu verziu 1.3.26 pri spusteni vypisuje : urlopen error ( SSL: CERTIFICATE VERIFY FAILED) verify failed (ssl.c:726) ako to opravit.Dakujem
#11
(28.04.2020, 11:20)vojto66 Napsal(a): Ahojte mam nainštalovanu verziu 1.3.26 pri spusteni vypisuje : urlopen error ( SSL: CERTIFICATE VERIFY FAILED) verify failed (ssl.c:726) ako to opravit.Dakujem

Skontroluj si cas v Kodi. Ak ho nemas nastaveny spravne (mozes mat datum 1.1.1970) a ten certifikat je vydany na urcite obdobie a zda sa byt neplatny. Akonahle nastavis spravne cas na zariadeni kde bezi kodi (napr. spravny NTP server) tak to bude fungovat.
#12
A kde presne sa nastavuje ten čas lebo Regionalne mam dobry čas.
#13
(28.04.2020, 12:02)vojto66 Napsal(a): A kde presne sa nastavuje ten čas lebo Regionalne mam dobry čas.

Zalezi od zariadenia, na ktorom mas Kodi.
v Regionalnom case nastavujes len casovu zonu, ale samotny cas sa berie zo systemu. Systemovy sa pri starte berie z hodin v BIOSE. Ak mas RPi, ktore nema baterku tak ten cas sa musi nastavit vzdy po pripojeni na siet. Niekedy to moze sposobovat problemy.
Na Raspbery Pi sa po kazdom restarte nastavi cas az po pripojeni na siet. Niekedy to trva celkom dlho hlavne ak mas WiFi.

Ja mam LibreELEC a tam to mas v Programovych doplnkoch: LibreELEC Configuration -> Siet -> NTP servery
Mozes skusit dat sem napr. 0.sk.pool.ntp.org
#14
Aktualizace mi stale hlasi, že selhala- na 1.2.26.... Jde nekde stahnout primo repozitar a udelat to rucne? Nemuzu ho stale najit, asi jsem strevoSmile
#15
(28.04.2020, 12:20)marulinko Napsal(a):
(28.04.2020, 12:02)vojto66 Napsal(a): A kde presne sa nastavuje ten čas lebo Regionalne mam dobry čas.

Zalezi od zariadenia, na ktorom mas Kodi.
v Regionalnom case nastavujes len casovu zonu, ale samotny cas sa berie zo systemu. Systemovy sa pri starte berie z hodin v BIOSE. Ak mas RPi, ktore nema baterku tak ten cas sa musi nastavit vzdy po pripojeni na siet. Niekedy to moze sposobovat problemy.
Na Raspbery Pi sa po kazdom restarte nastavi cas az po pripojeni na siet. Niekedy to trva celkom dlho hlavne ak mas WiFi.

Ja mam LibreELEC a tam to mas v Programovych doplnkoch: LibreELEC Configuration -> Siet -> NTP servery
Mozes skusit dat sem napr. 0.sk.pool.ntp.org
Ja mam box Formuler Z7+android 7 a internet opticky priamo kablom.
#16
(28.04.2020, 12:28)vojto66 Napsal(a):
(28.04.2020, 12:20)marulinko Napsal(a):
(28.04.2020, 12:02)vojto66 Napsal(a): A kde presne sa nastavuje ten čas lebo Regionalne mam dobry čas.

Zalezi od zariadenia, na ktorom mas Kodi.
v Regionalnom case nastavujes len casovu zonu, ale samotny cas sa berie zo systemu. Systemovy sa pri starte berie z hodin v BIOSE. Ak mas RPi, ktore nema baterku tak ten cas sa musi nastavit vzdy po pripojeni na siet. Niekedy to moze sposobovat problemy.
Na Raspbery Pi sa po kazdom restarte nastavi cas az po pripojeni na siet. Niekedy to trva celkom dlho hlavne ak mas WiFi.

Ja mam LibreELEC a tam to mas v Programovych doplnkoch: LibreELEC Configuration -> Siet -> NTP servery
Mozes skusit dat sem napr. 0.sk.pool.ntp.org
Ja mam box Formuler Z7+android 7 a internet opticky priamo kablom.

V androide to funguje podobne, datum a cas si skontroluj priamo v menu androidu. Nastavenia -> Predvolby zariadenia -> Datum a cas
A tam si nechaj bud cas zistit automaticky (pouzit cas zo siete), alebo to skus (ten datum a cas) jednorazovo nastavit rucne ci to bude fungovat.

Skratka sa presvedc ze mas datum a cas v zariadeni na ktorom bezi Kodi spravny.
#17
(28.04.2020, 09:04)BBaron Napsal(a): tak snad uz to bude pod win10 naozaj fungovat...
mne tam hádže 2 verzie jedna xbmc a jedna cder ktorú instalovat
#18
(28.04.2020, 13:02)PB1985 Napsal(a):
(28.04.2020, 09:04)BBaron Napsal(a): tak snad uz to bude pod win10 naozaj fungovat...
mne tam hádže 2 verzie jedna xbmc a jedna cder ktorú instalovat
cder
#19
Aktualizoval som plugin, ale stale mi pise ze mam aktualizovat na novu verziu, nevidim ziaden obsah.

Po aktualizacii som restartol Kodi, skusil deaktivovat a znovu aktivovat SC.

Nejaky napad co s tym?

OS: MacOS 10.15.4

EDIT: Skusil som aj cely plugin odinstalovat a nainstalovat znova, rovnaky problem stale.

EDIT2: Nevermind, uz mi to nabehlo, neviem kde bol problem. Dakujem moc za robotu co tu odvadzate.
#20
(28.04.2020, 09:04)BBaron Napsal(a): tak snad uz to bude pod win10 naozaj fungovat...

Funguje, díky moc.
Tesla MediaBox x900 Pro


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)