• 8 Hlas(ů) - 1.88 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.3.26
#41
Ahoj, mam Kodi na Sony TV a nejde mi to. Aktualizoval jsem to přesně podle návodu, a pořád nic, hlásí to Prosim aktualizujte doplnok Stream Cinema.
Děkují za pomoc

EDIT.: uplně stejný postup na PC a jde to a funguje, na tv ale ne.
#42
Ak vam nejde cder.sk tak skuste: http://stream-cinema.online
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#43
(28.04.2020, 20:22)Dima Napsal(a): Ahoj, mam Kodi na Sony TV a nejde mi to. Aktualizoval jsem to přesně podle návodu, a pořád nic, hlásí to Prosim aktualizujte doplnok Stream Cinema.
Děkují za pomoc

EDIT.: uplně stejný postup na PC a jde to a funguje, na tv ale ne.

Ja mám podobný problém. Po aktualizovaní repozitára a nainštalovaní najnovšej aktualizácie 1.3.26 v multimediálnom centre značky Sencor mi nespustí žiaden film ani seriál. Napíše mi, že je problém s prihlásením na webshare aj napriek tomu, že prihlásený som. @"BBaron"  pravdepodobne si problém vyriešil pre Windows, ale má to fungovať aj na TV poprípade multimediálne boxy? Ďakujem za radu a info.
#44
Tak vzhledem k tomu, že mě to jde na všem, viz podpis, tak to obecný problém nebude.

Dodej správný log, viz https://forum.cder.sk/thread-1.html a snad BBaron něco najde.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
#45
Big Grin 
taky potvrzuji chod na LIBREELEC, WIN10 a Android 9, navrhuji chvilku nedělat updaty, nebo se z toho někteří zcvoknouBig Grin
#46
Zdravim,
tak skoro cely lonsky rok fungoval plugin bez nutnosti updatu. Od doby, kdy jsem stahl repository z cder.sk tak za posledni dobu uz je to kolikata zmena a nezda se ze by to vedlo k nejakemu vysledku. Jak dlouho vydrzela verze .25? Tri dny? Vytvorte prosim nejakou stabilni verzi a tu zverejnete ale az po odladeni chyb. Vcera verze .25 - Server error na PCcku, Raspberry fungovalo normalne. Chapu, ze to delate zadarmo a s nadsenim, ale prosim trochu profesionality. Za takovouhle praci bych by me firma davno vyhodila.
#47
Win10 Pro@64b - cder.sk pridany do source .. instalacia zo zip....
vsetko funguje ok
#48
(28.04.2020, 23:24)KarelKoumes Napsal(a): Zdravim,
tak skoro cely lonsky rok fungoval plugin bez nutnosti updatu. Od doby, kdy jsem stahl repository z cder.sk tak za posledni dobu uz je to kolikata zmena a nezda se ze by to vedlo k nejakemu vysledku. Jak dlouho vydrzela verze .25? Tri dny? Vytvorte prosim nejakou stabilni verzi a tu zverejnete ale az po odladeni chyb. Vcera verze .25 - Server error na PCcku, Raspberry fungovalo normalne. Chapu, ze to delate zadarmo a s nadsenim, ale prosim trochu profesionality. Za takovouhle praci bych by me firma davno vyhodila.
ak chapes ze to robi zadarmo ... pracuje na update ... a mas s tym problem ....... myslim ze mas problem uplne inde Wink skus najprv prejavit zlomok trpezlivosti , vzhladom k tomu kolko profesionality cakas od uplne cudzieho cloveka a zadarmo
#49
Já také nemám vůbec žádný problém s upgrady, které v poslední době vyšly. Spíše naopak.
Myslím, že my všichni bysme si měli uvědomit, že ten dotyčný člověk nebo lidé, kteří na tom dělají, to dělají nejenom zadarmo ale jsou to nadšenci a rádi se v tom "vrtají" a zkoušejí a v tom je podstata tohoto fóra.
Všichni tady oceňují, že se mohou kdykoliv kouknout na jakýkoliv film nebo seriál a že v současné době ŽÁDNÁ oficiální placená služba neumožňuje tak rozsáhlou službu jako právě Stream Cinema (což je tedy dost smutné) .
Takže VELKÉ díky za SC a nepřestávejte se v tom vrtat. :-).
Xiaomi Redmi 6 - Android 9 - Kodi 18.6
Minix NEO U1 - Android 5.1.1 - Kodi 18.6
Odroid N2 - CoreELEC 9.2.2 - Kodi 18.6
LG 49SM8600 - do AN-MR19BA
#50
chodi cinema stream aj na KODI 19?
Dik
#51
@"mjozef": zatím ne.
X96 MAX PLUS S905X3 4/32GB - CE
#52
Souhlas s výše, trocha respektu a soudnosti. To KarelKoumes: Máš li nyní problém, dej si 14dní ve stylu před SC, tahat seriály soubor po souboru + k tomu hledat titulky...pak se vrať a napiš co tě baví víc. Nejde to pár dní a jste z toho všichni/skupina na FB = musel jsem opustit, protože to se nedalo/ v pr...

Také děkuji za tento plugin!!!

k věci:
K updatům, je nezbytně nutné, aby byl update nucený? Nelze fungovat současně na staré či nové verzi? Tím by se mohlo předejít ke komplikacím mezi zařízeními a neschopností uživatelů "neustálého" přehrávání novější verzí?
#53
Debian 10 - stará verzia Kodi 17.6 - upgrade bez problémov.
#54
@mjozef
Ne, viz FAQ Stream Cinema - https://forum.cder.sk/thread-26.html
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
#55
Návrh. Možná by nebylo špatné posílat ty aktualizace ve vlnách ( podle čehokoliv jen aby neaktualizovali všichni naráz ). Př tomhle množství uživatelů s tím budou potíže i v budoucnu. Něco podobného jako posílá Samsung aktualizace na mobily.

Nebo by možná stačilo nechat funkční předchozí verzi alespoň pár dní, nebudou všichni šílet když se nebudou moct podívat večer na svůj film a nebudou spamovat na fóru a na facebooku. Na aktualizaci budou mít několik dní.
#56
Použiva niekto túto verziu na coreelecu?
Ak áno možete pozrieť cras log kodi či vám nepadá kodi keď nič nepozeráte ?
Od pondelka s s tým mám problém a z logu veľmi mudry niesom.
Len by som chcel vedieť či sa niečo pokašľalo u mňa alebo je to chyba doplnku.


Přiložené soubory
.txt   kodi_crashlog_20200429071727.txt (Velikost: 68.72 KB / Stažení: 3)
#57
(29.04.2020, 10:03)PetrM Napsal(a): @mjozef
Ne, viz FAQ Stream Cinema - https://forum.cder.sk/thread-26.html
dik
#58
(29.04.2020, 11:28)j.jusko Napsal(a): Použiva niekto túto verziu na coreelecu?
Ak áno možete pozrieť cras log kodi či vám nepadá kodi keď nič nepozeráte ?
Od pondelka s s tým mám problém a z logu veľmi mudry niesom.
Len by som chcel vedieť či sa niečo pokašľalo u mňa alebo je to chyba doplnku.
Měl jsem trochu potíže a s tím neustálým nedokončeným instalováním SC, tuhlo to při pokusu aktualizovat SC, tak jsem to včera přeinstaloval na coreelec 9.2.2 na dvou zařízeních ( měl jsem coreelec 8.90 a nějaký libreelec ) a teď všechno jede bez jakýchkoli problémů, žádný pád, crash log není.
#59
Máš box zapnutý 24/7 ?
Lebo počas prehrávania nemám problém ani ja. Ale keď sa neprehráva tak sa tam niečo deje. Možno spôsobuje aj skin aeon nox silvo kde používam widgety zo stream cinema posledné sledovane, novinky a podobne. Doteraz som tento problém ale nemal. Až od pondelka predtým posledný crash log niekedy z 6.4.2020
#60
Jo nepadalo to ani před tím, a corelec 9.2.2 je tam od včerejška takže doba spuštění v systeminfo je jen 1 den


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)