• 8 Hlas(ů) - 1.88 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.3.26
#81
Budu sa pridavat nove filmy aj na webshare?...posledne filmy v novinkach idu len cez kra.
#82
@jogobelo
Citace:A nejdú mi ani staré ani nové, dával som sem včera video, ale žiadna odpoveď od nikoho.
1. : máš nejaký špeciálny dôvod , že používaš tučné fonty?
2.  Nikto nemá vešteckú guľu. A dal si aspoň trochu námahy a poslal sem log, a nezas..ral toto vlákno Tvojimi primitívnymi pripomienkami .

Ak chceš pomôcť, tak trochu pokory ...
#83
(01.05.2020, 15:27)petertomasy Napsal(a): @jogobelo
Citace:A nejdú mi ani staré ani nové, dával som sem včera video, ale žiadna odpoveď od nikoho.
1. : máš nejaký špeciálny dôvod , že používaš tučné fonty?
2.  Nikto nemá vešteckú guľu. A dal si aspoň trochu námahy a poslal sem log, a nezas..ral toto vlákno Tvojimi primitívnymi pripomienkami .

Ak chceš pomôcť, tak trochu pokory ...
otazka a pripomienka nebola smerovaná na teba tak primitívne pripomienky si nechaj pre seba.
#84
@"jogobelo"
Pokud bys umístil svůj příspěvek do správného vlákna, a odpovídal požadavkům, tedy především by obsahoval správný log, odpověď bys už nejspíš měl.

Hlásenie chýb
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
#85
@"ozzy65" mne ide vsetko
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#86
(01.05.2020, 17:51)BBaron Napsal(a): @"ozzy65" mne ide vsetko
Na kra ide na webshare nie hmmm
Android : Mecool KM9PRO Classic
Win10 : i5
UbuntuMate : AMD
CoreElec : X96Max Tanix 9s Tanix TX3
#87
Len taká otázka. Mám predatné na WS, mám si kúpiť teda aj Kru s tým že to bude uprednostňovane úložisko? Aby som zbytočne nepredlžoval na WS. Ďakujem za odpoveď.

PS: novinky ako Sviňa je zatiaľ iba na Kra.
#88
(01.05.2020, 21:33)Zipo Napsal(a): Len taká otázka. Mám predatné na WS, mám si kúpiť teda aj Kru s tým že to bude uprednostňovane úložisko? Aby som zbytočne nepredlžoval na WS. Ďakujem za odpoveď.

PS: novinky ako Sviňa je zatiaľ iba na Kra.

Vypadá to tak, že nové filmy budou přidávané do Stream Cinema  jen z kra.sk. SVIŇA 2020 je i na webshare- přes doplněk soubory online z repozitáře.
#89
(01.05.2020, 21:56)Imperia47 Napsal(a):
(01.05.2020, 21:33)Zipo Napsal(a): Len taká otázka. Mám predatné na WS, mám si kúpiť teda aj Kru s tým že to bude uprednostňovane úložisko? Aby som zbytočne nepredlžoval na WS. Ďakujem za odpoveď.

PS: novinky ako Sviňa je zatiaľ iba na Kra.

Vypadá to tak, že nové filmy budou přidávané do Stream Cinema  jen z kra.sk. SVIŇA 2020 je i na webshare- přes doplněk soubory online z repozitáře.
ja som ju na webshare dal 2 krat ale v stream cinema sa neojavila tak asito je zamerne tak ze tie reci okolo toho ze to bude zalozny server ak padne webshare bol blaf ako keci nasich politikov
#90
psal si, že kra bude pouze jako doplňkové uložiště a bude to 1:1 k WEBSHARE. Pochopím, kdyby se toto časem změnilo (otázka měsíců, ale ne dnů) Už nebudeš tedy přidavat WS? Chci si pustit film a dostávám hlášku
czsklib, Vido is not available. (Novinky) filmy přidané davněji se mě přehraji v pohodě.
Mohl by ses k tomu někde tady vyjadřit narovinu ať uživatelé vědí s čím můžou počítat? Snesu realitu kde napíšeš, že od 1.6. například končí podpora webshare než takovéto postupně znehodnocovaní účtu na WS ve spojeni s SC
#91
Zdravím,
hledám odpověď na svůj dotaz, ale nikde jsem ji tu nenašel ... takže bych se rád zeptal . To že se nové filmy již nedají spouště přez webshare je záměr, nebo je to pouze nějaký aktuální problém, který se doladí ? Evokuje to totiž ve mě myšlenku že se bude tímhle způsobem tlačit na uživatele aby si začali platit ještě Kra.sk .. doufám že se ale pletu.

Prosím o odpověď děkuji.
#92
Trošku Bbaron nechápem tie tajnosti okolo toho.Tak buď sakra napíš aby všetci prešli na Kra.sk (hnevať sa bude tak 5%) alebo povedz že je to len chyba, ktorá sa vyrieši.Takto môžme len hádať a ty odpovedať na blbé dotazy...
#93
Od aktualizácie na kra.sk bolo jasné že eventuálne sa prejde na tento server, to že ste si zakúpili Webshare nieje jeho problém, Robí to zdarma tak majte trpezlivosť alebo doplnok nepoužívajte. Jediné za čo platíte je úložisko nie live podpora. Ak sú updaty potrebné tak ich pridá ak bude mať čas ktorý by mohol kľudne stráviť s rodinou. Ak si chcete platiť za služby tak máte Netflix.
#94
Já bych se také přimlouval za " nalití čistého vína", i když teď do sebe leju pivko, protože mi to zase nejde..
Na jakém úložišti to bude fungovat bez problémů ?
Sice jsem asi před týdnem prodloužil na WS, ale holt si zaplatím kraj.sk, když to bude fungovat.
Já jsem počítačový negramot, takže ty neustálé aktualizace atd. mě dost serou.
Takže prosím Bbarona o info.
Předem moc děkuji .
#95
(01.05.2020, 22:39)Skauroki Napsal(a): Od aktualizácie na kra.sk bolo jasné že eventuálne sa prejde na tento server, to že ste si zakúpili Webshare nieje jeho problém, Robí to zdarma tak majte trpezlivosť alebo doplnok nepoužívajte. Jediné za čo platíte je úložisko nie live podpora. Ak sú updaty potrebné tak ich pridá ak bude mať čas ktorý by mohol kľudne stráviť s rodinou. Ak si chcete platiť za služby tak máte Netflix.
Ať se nikdo neurazí, ale toto je velmi naivní , nějakou dobu můžeš třeba něco takového dělat pro zábavu, ale zabít tím spoustu času a nic z toho nemít ?? Big Grin ... Upřímě si myslím, že Kra bylo založeno s plánem vydělávat na SC a je to BBarona bussines ... a pokuď to tak je, tak je mi to úpně jedno, nezajímá mě to .. přoč vlastně ne ...
Jestli někdo brečí že má WS (ostatně jako já) a teď vyhodil peníze do hajzlu tak je zprominutím ko*ot ...na vývoj SC předpokládám nedal ani pětník, tak nemá nárok něco vyžadovat ! Můžeme si jen přát a pěkně požádat našeho vývojáře aby nám bylo WS pořád dostupné stejně jak tomu bylo doposavaď .
#96
Dobry vecer

Vedel by mi niekto prosim poradit?

Updatlo sa to na 1.3.26 a keď kliknem na film
Vyhodí mi tabuľku
Video is not available

Za každú radu budem vďačný lebo niesom Zrovná IT expert

Dakujem
#97
(02.05.2020, 00:05)Tomas Rybar UK Napsal(a): Dobry vecer

Vedel by mi niekto prosim poradit?

Updatlo sa to na 1.3.26 a keď kliknem na film
Vyhodí mi tabuľku
Video is not available

Za každú radu budem vďačný lebo niesom Zrovná IT expert

Dakujem
čti co se řeší nad tvým přízpěvkem
#98
(01.05.2020, 22:39)Skauroki Napsal(a): Od aktualizácie na kra.sk bolo jasné že eventuálne sa prejde na tento server, to že ste si zakúpili Webshare nieje jeho problém, Robí to zdarma tak majte trpezlivosť alebo doplnok nepoužívajte. Jediné za čo platíte je úložisko nie live podpora. Ak sú updaty potrebné tak ich pridá ak bude mať čas ktorý by mohol kľudne stráviť s rodinou. Ak si chcete platiť za služby tak máte Netflix.
Myslim, ze nikto nema a nebude mat problem s tym, ze sa prejde na kra.sk. Ani s tym, ze to robi zdarma, obrovska vdaka, ani s tym, ze ma rodinu, tu mam aj ja a momentalne makam a nie kazdy si to vazi. Dokonca tu nejde o live podporu. Ale pokial viem, tak podmienka pouzivania a sledovania filmov, serialov, koncertov etc etc bola, ze si user musi predplatit VIP ucet na WS a nie kra.sk. Tak ako som to urobil ja a x inych tu komentujucich typkov. SC je totiz SLUZBA, a ta by mala po zaplateni fungovat, alebo sa mylim? Ak chcem cumiet na Netflix, tak budem, aj ten mam predplateny. Aj Fastshare. Ale ide tu o princip.
#99
Veľmi pekne dakujem za koment
Ako som písal niesom IT expert a vôbec nerozumiem tomu čo sa deje

Žijem v UK a na kra.sk sa mi odtialto nedá zaregistrovať
Thumbs Up 
(01.05.2020, 22:39)Skauroki Napsal(a): Od aktualizácie na kra.sk bolo jasné že eventuálne sa prejde na tento server, to že ste si zakúpili Webshare nieje jeho problém, Robí to zdarma tak majte trpezlivosť alebo doplnok nepoužívajte. Jediné za čo platíte je úložisko nie live podpora. Ak sú updaty potrebné tak ich pridá ak bude mať čas ktorý by mohol kľudne stráviť s rodinou. Ak si chcete platiť za služby tak máte Netflix.
Konečně někdo normální ........ plně souhlasím s tím co tu píšeš ....... jak se říká, za dobrotu na žebrotu


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)