• 8 Hlas(ů) - 1.88 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1.3.26
Zadal jsem platbu na kra. SK ale v nové verzi cs 1.3.26 nelze konfigurovat nelze nastavit server. Kde je chyba krom klávesnice a židle? Smile Diky
Mě to přijde trochu divný. S doplňkem se nic dle verze, či nastavení nezměnilo. Dle GIThubu nejsou pozorovány na doplňku SC v posledních 4 dnech nějaké změny.
Tituly nově přidané, co jsou jen na Kra se  ...+ -... objevují i na WS, ale nejsou vidět přes SC, což nastiňuje zřejmě nějaký problém s databází přes WS.
1.5.2020 byl den volna a právě pokud vím a všímal jsem si ( opravte mně, pokud to není aspoň 50% pravda ), když byl den volna nic se ve WS na SC nově neukazovalo. Kra neznám,takže ta podpora může být jiná.
Kolikrát byla prosba na BBarona ,aby tam přidal ten či oný titul, takže je asi vidět, že on musí asi každý den se doplňku věnovat nebo aspoň kontrolovat.
To, že se zatím nevyjadřuje, neznamená, že WS odstřihl od SC, ale možná, že si vyjel jen na menší dovču nebo vše usilovně řeší. Dejte mu čas. Uvidíme do pár dnů.
Nicméně, bylo by dobré oficiálně aspoň napsat potom pár informací, co se děje, bylo by to fér.
Klidně si pak zaplatím Kra a budu mít oba servery k dispozici. Nebo si určím, který proiritně si nechám, ale může se stát, že do budoucnosti může se na doplňku SC objevit další poskytovatel a další a další. Byl by chaos..... což si myslím,že BBaron tohle asi nechce.
Nehoňme zatím čarodějnice ( bosorky ), nespekulujme a dejme tomu nějaký čas a pak se uvidí.
Jsou i jiné možnosti, jak se na WS dostat, je to trochu krkolomné, ale dá se - ... takže prozatím ...........
(02.05.2020, 13:16)kolondra77 Napsal(a): Zadal jsem platbu na kra. SK ale v nové verzi cs 1.3.26 nelze konfigurovat nelze nastavit server. Kde je chyba krom klávesnice a židle? Smile Diky
V Doplnkoch si nájdi StreamCinema a v jeho nastaveniach zadaj Login a Heslo na kra.sk. Daj Ok a reštartuj Kodi.
(02.05.2020, 13:21)Picard Napsal(a): Mě to přijde trochu divný. S doplňkem se nic dle verze, či nastavení nezměnilo. Dle GIThubu nejsou pozorovány na doplňku SC v posledních 4 dnech nějaké změny.
Tituly nově přidané, co jsou jen na Kra se  ...+ -... objevují i na WS, ale nejsou vidět přes SC, což nastiňuje zřejmě nějaký problém s databází přes WS.
1.5.2020 byl den volna a právě pokud vím a všímal jsem si ( opravte mně, pokud to není aspoň 50% pravda ), když byl den volna nic se ve WS na SC nově neukazovalo. Kra neznám,takže ta podpora může být jiná.
Kolikrát byla prosba na BBarona ,aby tam přidal ten či oný titul, takže je asi vidět, že on musí asi každý den se doplňku věnovat nebo aspoň kontrolovat.
To, že se zatím nevyjadřuje, neznamená, že WS odstřihl od SC, ale možná, že si vyjel jen na menší dovču nebo vše usilovně řeší. Dejte mu čas. Uvidíme do pár dnů.
Nicméně, bylo by dobré oficiálně aspoň napsat potom pár informací, co se děje, bylo by to fér.
Klidně si pak zaplatím Kra a budu mít oba servery k dispozici. Nebo si určím, který proiritně si nechám, ale může se stát, že do budoucnosti může se na doplňku SC objevit další poskytovatel a další a další. Byl by chaos..... což si myslím,že BBaron by tohle asi nechtěl.
Nehoňme zatím čarodějnice ( bosorky ), nespekulujme a dejme tomu nějaký čas a pak se uvidí.
Jsou i jiné možnosti, jak se na WS dostat, je to trochu krkolomné, ale dá se - ... takže prozatím ...........


Ahoj. 

Souhlasím. Počkáme a uvidí se. A když to půjde tak cvaknu na Kra a jedu dál. Pořád je to lidová cena.. 
Doufám, že BBaron pojede dál :-) 
Zdravím, neví nekdo co je zase ze stramcinema? vcera jsem na klid sledoval film. ted když spustím film nějaky starší tak beží jen čas jinak obraz stojí na menu u vyberu filmu a vybraní kvality. Mam kodi na notasu, dodposud jsem nemel problem, díky.
Ahoj, je nějaká změna ohledně webshare.cz?? Mám se zaregistrovat někde jinde na tom kra.SK?? Mám už v tom docela chaoz 🤣neboť poslední měsíc se stále něco aktualizuje a pořád to nějak nejede.. Viz dneska mám kodi asi 3 roky, ale co se děje tet, tak to nechápu.. Prosím někdo kdo to vysvětlí co je třeba dík..
Petran711 ....... Napiš o jaký film jde, zkusím to taky
Mě třeba nejde žádný film píše to Video is not available film svina..
Bigus05
..sviňa .....není na webshare přes SC, jen Kra .... čti starší příspěvky.
(02.05.2020, 14:12)Picard Napsal(a): Petran711 ....... Napiš o jaký film jde, zkusím to taky
Ace ventura 2, Taxi taxi
(02.05.2020, 14:16)Picard Napsal(a): Bigus05
..sviňa .....není na webshare přes SC, jen Kra .... čti starší příspěvky.
včera jsme na svinu koukali u plne v pohode na kodi pres WS...nechapu
Tet v tom má guláš, ale už tomu asi rozumím 🤣pokud chci dal fungovat musím si zaplatit kra. SK.. Oficiálně to asi Mistr baron nikde nepsal že?? Je mi jedno, kde to bude, ale nechci platit zbytečně za kra. SK a pak se to zruší.. Takže asi počkám.
(02.05.2020, 13:16)kolondra77 Napsal(a): Zadal jsem platbu na kra. SK ale v nové verzi cs 1.3.26 nelze konfigurovat nelze nastavit server. Kde je chyba krom klávesnice a židle? Smile Diky
V nastavení doplňku ,viz. printscreen


Přiložené soubory Miniatury
   
(02.05.2020, 13:01)Imrisko Napsal(a): Nic zlom v com je problem na KRA.sk za 12 mesiacov zaplatis 23,99 eur a pozeras filmy do nekonecna. Preco treba tolko plakat okolo toho. Predplateny webshare mam od januara na 12 mesiacov a co, zivot ide dalej.
BBaron Ty si pánko. Veľká vdaka za Tvoju snahu a pracu!

Tu nejde o cenu. Tu ide o jeden zasadny princip. Radsej podporim BBarona, ako pofiderny projekt menom KRA, ktory sa len tak mimochodom z nicoho nic objavil. Preto sa na predoslom fore rozputalna vojna, lebo vsetko nahrava tomu, ze prave BBaron za nim stoji. Inak povedane, je teraz okolo SC velmi, velmi vela nejasnosti. A je mi to naozaj luto, kedze SC pouzivam naozaj dlho. Som hrdy na to, co BBaron doteraz urobil. No jeho mlcanie a zahmlievanie ma stve. Rad ho porpodrim. No ta podrpora bude za mna smerovana konkretne jemu a nie serveru KRA. To je vsetko, na co som narazal. A este k Tvojej poznamke. Ked zi zratas WB a KRA, tak ta mesacna suma je naozaj pomerne vysoka. A v tejto dobe su ludia na kazde €cko chulostivi. Uz chapes? Pretlacat KRA je z mojho pohladu velmi okate a vystavaju otazky na podozrenie prepojenia SC a KRA jednym a tym istym clovekom.
(02.05.2020, 13:28)rimko Napsal(a):
(02.05.2020, 13:16)kolondra77 Napsal(a): Zadal jsem platbu na kra. SK ale v nové verzi cs 1.3.26 nelze konfigurovat nelze nastavit server. Kde je chyba krom klávesnice a židle? Smile Diky
V Doplnkoch si nájdi StreamCinema a v jeho nastaveniach zadaj Login a Heslo na kra.sk. Daj Ok a reštartuj Kodi.
Nejde, píše : Nejsou dostupné žádné kategorie.
petran711
Taxi Taxi i Ace ventura 2 jede v poho .....oddon SC webshare

Kodi 17.6 - windows 7 na NTB
(02.05.2020, 14:55)Picard Napsal(a): petran711
Taxi Taxi i Ace ventura 2 jede v poho .....oddon SC webshare

Kodi 17.6 - windows 7 na NTB
Kodi 18.6 Win.10 na NTB nechapu, ale po tvem infu me to jede taky už...prisaham že pred 30min neslo lautr nic, jen bežel čas.
Od Barona 21.4. :

Autor doplňku byl opakovaně dotazován a žádán správcem repozitáře, aby tento krok vysvětlil, respektive, aby repozitář vypnul. Bohužel doposud neúspěšně. Po celý dnešní den jsme ještě čekali a opětovně bez vysvětlení.

Můžeme tedy pouze spekulovat o důvodech, které jej k tomu vedly. Zpětným zjišťováním všech veřejně dostupných informací bylo zjištěno, že se v nastavení doplňku (právě ve verzi ze dne 19.4.) objevil nový poskytovatel úložiště. Stejnou skutečnost oznámil sám autor na fóru téhož dne:

Vzhledem k faktu, že nová firma z listopadu 2019 má sídlo na Slovensku (odkud pochází i autor doplňku) a jím napsané informace o tom, že všechna data jsou z Webshare zmigrovaná i na nový server (kdy a jak to stihl?!?), se dá předpokládat s pravděpodobností hraničící s jistotou, přímá provázanost autora doplňku s touto službou. Toto je sice pouze neprokazatelná spekulace, ale vzhledem k faktu částky, o kterou jde (stačí použít pouhý selský rozum a zapřemýšlet, jakou částku celkově ročně přináší Webshare 70.000 uživatelů doplňku) a všech předchozích kroků, je vše poměrně logické. Ovšem toto nám již nepřísluší hodnotit.

V kontextu všech výše popsaných věcí, se dá tedy předpokládat, že se komunitní fanouškovská záležitost, doslova před očima mění na poskytování komerční služby - nabídka filmů a seriálů skrz vlastní doplněk a "vlastní" hrazené úložiště.

Vzhledem k faktu, jaké autor doplňku provedl kroky a zejména jakou formou a k povaze nově nabízené služby, se s takovou formou jednání a poskytování obsahu rozhodně nemůžeme ztotožnit a proto jsme se rozhodli z naší strany ukončit autorovi možnost využít prostor pro svůj doplněk na tomto fóru a i v našem repozitáři.

Samozřejmě nikomu nebráníme v používání doplňků, jaké každý chce, ale my se tímto veřejně od tohoto doplňku plně distancujeme.
(02.05.2020, 14:45)mitoo Napsal(a):
(02.05.2020, 13:01)Imrisko Napsal(a): Nic zlom v com je problem na KRA.sk za 12 mesiacov zaplatis 23,99 eur a pozeras filmy do nekonecna. Preco treba tolko plakat okolo toho. Predplateny webshare mam od januara na 12 mesiacov a co, zivot ide dalej.
BBaron Ty si pánko. Veľká vdaka za Tvoju snahu a pracu!

Tu nejde o cenu. Tu ide o jeden zasadny princip. Radsej podporim BBarona, ako pofiderny projekt menom KRA, ktory sa len tak mimochodom z nicoho nic objavil. Preto sa na predoslom fore rozputalna vojna, lebo vsetko nahrava tomu, ze prave BBaron za nim stoji. Inak povedane, je teraz okolo SC velmi, velmi vela nejasnosti. A je mi to naozaj luto, kedze SC pouzivam naozaj dlho. Som hrdy na to, co BBaron doteraz urobil. No jeho mlcanie a zahmlievanie ma stve. Rad ho porpodrim. No ta podrpora bude za mna smerovana konkretne jemu a nie serveru KRA. To je vsetko, na co som narazal. A este k Tvojej poznamke. Ked zi zratas WB a KRA, tak ta mesacna suma je naozaj pomerne vysoka. A v tejto dobe su ludia na kazde €cko chulostivi. Uz chapes? Pretlacat KRA je z mojho pohladu velmi okate a vystavaju otazky na podozrenie prepojenia SC a KRA jednym a tym istym clovekom.
 Mas pravdu souhlasím s tebou
(02.05.2020, 14:39)sheesha Napsal(a):
(02.05.2020, 13:16)kolondra77 Napsal(a): Zadal jsem platbu na kra. SK ale v nové verzi cs 1.3.26 nelze konfigurovat nelze nastavit server. Kde je chyba krom klávesnice a židle? Smile Diky
V nastavení doplňku ,viz. printscreen
Nelze, píše : Nejsou dostupné žádné kategorie Sad


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)