• 2 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ako instalovat/aktualizovat SC
#81
foxino : cely zivot pracujem s macmi a nemam pocit , ze by aplikacie pracovali nejak zasadne inak ako na Windowse .. TU ale hovorime o pluginoch v KODI .. a to funguje na OSX uplne rovnako ako na WIndowse ..
  Odpovědět
#82
A i kdyby, jako že to je nesmysl, tak v čem je problém?
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#83
Hele, pepíno, to tě nenapadlo, že autor si nemůže dovolit takový doplněk veřejně zpoplatnit? A mimochodem, když tedy píšeš, že "každý by rád přispěl" - na "starém" fóru byla možnost Donate autorovi. To pravděpodobně ani nevíš, co?
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#84
@"pepi"  no tak si zaplat HBO, O2, a pod sluzby a nedovolavej se garance dostupnosti a spolehlivosti v sede zone streamovani obsahu z ulozist.
kdyz na webshare smazou soubor, protoze byl nahlaseny jako nelegalni a ty ho "nenajdes" budes si stezovat webshare? ze nemas svuj komfort a neni to tam?

BBaron a spol rucne za vas vsechny vyhledaval linky,, smazane streamy vyhledaval znova a za vas aktualizoval db streamov ke spokojenosti vsech. ted si je na WS hledej sam Smile
  Odpovědět
#85
Pepi, pepi, když ty si ani nepamatuješ, co píšeš. Tak já ti tvá slova připomenu:

"Peníze vložím jen do takového subjektu u kterého je jistota,že bude nějaký čas fungovat"

No a takovou jistotu máš jen u oficiálních služeb (HBO, Netflix...). Protože pokud se začnou tvrdě aplikovat nové směrnice EU, klidně může nastat situace, že budou hromadně mazány nelegální soubory nejen z WS, ale i z ostatních úložišť. A bude úplně jedno, jakou fičůru na přehrávání používáš. Takže kdykoliv platíš za něco takového, musíš to dělat s vědomím, že prostě o část těch peněz můžeš "přijít". Konec konců, nejde o tisíce, ne?

P.S. Napadlo tě někdy, že autor odstřihl WS od doplňku tak rychle proto, že mu někdo "vybrakoval" databázi, aby mohl rozjet konkurenční projekt? A že kdyby se tohle nestalo, možná by se ještě pár měsíců mohlo jet z obou úložišť?
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#86
(14.05.2020, 23:16)dex742 Napsal(a): sc na python3 je niekde dostupna? 2to3 to nedalo Sad
bbaron, urcite vies ze python2 je eol, kodi 19 ma vraj bezat uz len na python3. Da sa niekde stiahnut SC beziaca na python3? Aj nie je odpoved..

2020-05-23 20:20:44.067 T:139676899866368  ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
                                            - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
                                            Error Type: <class 'SyntaxError'>
                                            Error Contents: invalid syntax (util.py, line 108)
                                            Traceback (most recent call last):
                                              File "/home/xxx/.kodi/addons/plugin.video.stream-cinema/service.py", line 24, in <module>
                                                import util
                                              File "/home/xxx/.kodi/addons/script.module.stream.resolver/lib/util.py", line 108
                                                except urllib2.HTTPError, error:
                                                                        ^
                                            SyntaxError: invalid syntax
                                            -->End of Python script error report<--
  Odpovědět
#87
@"dex742" ano viem o tom, ale neda sa takato veriza nikde stiahnut, ale pracuje sa na update ....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#88
https://forum.cder.sk/thread-1.html
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#89
Dobry den, prosim, mozem sa opytat, mam Kodi 17.6, presla som na kra.sk, ale bohuzial mi nejde spustit nic. Vzdy mi napise “Jednu nebo vice polozek se nepodarilo prehrat. Vice informaci o teto zprave v protokolu.” V protokolu udalosti mi vsak nic nevyskoci... Kde moze byt chyba, prosim? Dakujem
  Odpovědět
#90
https://forum.cder.sk/thread-1.html
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#91
(04.05.2020, 16:17)BBaron Napsal(a): Ako instalovat SC?
Jednoduchy video navod pre KODI 18 a skin ESTUARY (zakladny skin) https://bit.ly/sc-get.
Jednoduchy video navod pre KODI 17 a skin ESTUARY (zakladny skin) 


Subor s repozitarom najdete na adrese https://cder.sk/repository.cder.sk-1.0.2.zip.

Ahojte všichni, snažím se po "velkém přesunu" rozjet na novém. Držím se také videa na YT, ale již na 0:55 moje úsilí končí. Po údajně úspěšné aktualizaci repo se mi tento neobjeví v seznamu. Opakované pokusy včetně restartu bohužel bez úspěchu. Prosím o věcnou radu.

Jedu na Raspberry PI 3, LibreELEC 9.2.1, KODI 18.6. Všechny předešlé vazby na WS odstraněny. Platbu za KRA provedu až v bodě, kdy budu moci zadávat přihlašovací údaje na KODI.
  Odpovědět
#92
A kde se ti co nezobrazí?
Povolil jsi nezníme zdroje? Máš přepnutý režím nastavení na Expert?
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#93
(30.05.2020, 20:26)PetrM Napsal(a): A kde se ti co nezobrazí?
Povolil jsi nezníme zdroje? Máš přepnutý režím nastavení na Expert?

Využil jsem odkazu na video, který jsem nastavil na 0:55, abych si trochu usnadnil vysvětlování, ale dobře. Zkusím to takto:
- Neznámé zdroje = povoleno
- Zdroj https://cder.sk = přidáno
- Doplňky, instalace ze souboru zip, zdroj cder.sk = ok
- Doplněk (repozitář) = nainstalován
- Instalovat z repozitáře -> zde by měl být seznam obsahující i nový repozitář cder.sk <> KO

Jedu na Raspberry PI 3, LibreELEC 9.2.1, KODI 18.6. Všechny předešlé vazby na WS odstraněny. Platbu za KRA provedu až v bodě, kdy budu moci zadávat přihlašovací údaje na KODI.
  Odpovědět
#94
(29.05.2020, 17:05)Nikola93 Napsal(a): Dobry den, prosim, mozem sa opytat, mam Kodi 17.6, presla som na kra.sk, ale bohuzial mi nejde spustit nic. Vzdy mi napise “Jednu nebo vice polozek se nepodarilo prehrat. Vice informaci o teto zprave v protokolu.” V protokolu udalosti mi vsak nic nevyskoci... Kde moze byt chyba, prosim? Dakujem
Aktivovala jsi si platbu?
  Odpovědět
#95
Ahojte..ja mam naistalovany repozitar cder, v nom je xy doplnkov, ale ked si chcem naistalovat Stream Cinema napise mi ze instalacia zlyhala. Robi to aj pri inych doplnkoch. Neviete kde moze byt chyba?
  Odpovědět
#96
@Hennesy vyskúšaj restart kodi, zvyčajne to pomôže aj v prípade, že zlyhá aktualizácia doplnku
  Odpovědět
#97
(27.06.2020, 10:43)Hennesy Napsal(a): Ahojte..ja mam naistalovany repozitar cder, v nom je xy doplnkov, ale ked si chcem naistalovat Stream Cinema napise mi ze instalacia zlyhala. Robi to aj pri inych doplnkoch. Neviete kde moze byt chyba?

mas plnu flash
  Odpovědět
#98
Zdravím
Ja mám problém že mi píše že vyšla nová aktualizácia na 1.3.28 a vyžaduje ju. No ale ja ju mám tú verziu, a stále ju pýta.
Dakujem za radu
  Odpovědět
#99
Vyskúšaj reštart Kodi.
  Odpovědět
zdravím
nedari se mi naistalovat doplnek CS. vsechno jsem udella podle navodu ve videu.
Porad mi pise, ze instalace se nezdarila kvuli zavislosti.

Muzete poradit? diky
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)