• 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlásenie chýb
(05.08.2020, 14:30)BBaron Napsal(a): @"frydo" potrebujem lepsi kodi.log, musis mat zapnuty "debug" aby bolo vidiet co sa v KODI ako takom deje. Hlavne po zmene vypni kodi a znova spusti + zaloguj chybu a potom posli kodi.log, aby som nemusel  hladat, xy dni kde sa nieco dialo....
nazdy. mno akurat som chcel spravit novy log a neviem preco ale ide to. ziadne zmeny na boxe som nerobil
napr. v tom logu co som uploadol bolo toto:
2020-07-24 16:33:25.660 T:5216  DEBUG: ['[SC] nemame filter pre audio']
2020-07-24 16:33:25.660 T:5216  DEBUG: ['[SC] NEPREHRAVA, TAK KONCIM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!']
2020-07-24 16:33:25.661 T:5216  DEBUG: ['[SC] Stoplo sa prehravanie']
pripadne som v prvom poste pisal priblizne casy, kedy sa to dialo. 

tj moznost BANu nebola? reps. co mohol byt problem?
vopred dik za tvoj cas ...
  Odpovědět
@"frydo" BAN urcite nie. problem bol niekde inde. Bez toho podrobneho logu neviem zistit, kde bol problem. Ci to bol problem v SC, v HW, alebo kde...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
(07.08.2020, 10:06)BBaron Napsal(a): @"frydo" BAN urcite nie. problem bol niekde inde. Bez toho podrobneho logu neviem zistit, kde bol problem. Ci to bol problem v SC, v HW, alebo kde...
funguje to tj momentalne nie je co riesit. kazdopadne dakujem pekne za ochotu pomoct. 
tiez chcem pochvalit tvoju/vasu pracu na tomto addone. je to MEGA vec a som rad ze mame nieco taketo dostupne.
viem niekde financne podporit vasu pracu?
  Odpovědět
Všimol som si, že nesedia fanarty pri niektorych seriáloch. Napr. Mrtvy jako já, Parks and recreation, Robin Hood, Stoupenci zla, Black Books, Farscape...
  Odpovědět
@"Montalban" dik za info ... mal som tam chybu, takze sa to teraz vsetko pekne refreshuje a do vecera to bude snad OK....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Potřebuji pomoct. vždycky když nejedu na kodi, dám stream cinema tak se mi neukazují žádné filmy.(žádná nabídka filmu) 
co s tím
  Odpovědět
Mam problem. Pri otvoreni cinema stream sa mi neukaze ponuka filmov serialov atd alr ma to hodi na okno kde mam na vyber FILES, PLAYLIST a VIDEO ADDONs. Odtial mozem ist len spat do predchadzajucej ponuky. Uz sa s tym niekto z vas stretol?
Dakujem
  Odpovědět
Skus updatnut plugin, alebo restartni Kodi. Niekedy to pomoze.
  Odpovědět
Zdravim

Hlasim chybu server error, reinstall nepomohol.
Verzia 1.3.28
Kra.sk web po prihlaseni hlasi sluzba nedostupna.

Evidujete?
Bbaron vieme kde je problem?

Diky
  Odpovědět
Pánko sa nám registroval dnes strávil tu 5 minut zase dáky spamer  Dodgy
a hned hlásí error a nedostupne ,nuž tak si tu počítaj všetko čo treba 5 minut je tak dobré na cigaretku  Big Grin

všetko šlape ako hodinky napr Flash Gordon 1980 sledujem 12 GB / DTS / ENG a k tomu titulky
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
Takže celou dobu mi sc fungoval kra.sk mám zaplacené. Kliknu na film na kvalitu a jen to problikne jakby a nic se nestane ani hlášku to nevyhodí. A druhá otázka dočkáme se znova 4k obsahu jako na webshare nebo to kra.sk nedá.
  Odpovědět
4K  hdr aj hlg  obsah  ,  je plne funkčný  na kra.sk . ešte tak napísať  ,  na čom ideš .


Přiložené soubory Miniatury
   
♕♕♕♕
  Odpovědět
Kodi mám jak na Xbox one x a potom na android boxu a na obou to dělá to samé.
  Odpovědět
V prvom rade zistujem ci ma niekto rovnaky problem ci to nie je celoplosne..Pochopil som ze asi ani nie, len nerozumiem tomu preco mi nejde ani prihlasenie do kra.sk kde vypisuje po zadani loginu - nedostupne skuste neskor. Podpora na kra.sk na email nereaguje.
  Odpovědět
V prvom rade si naštuduj forum na všetko je tu dávno odpoved 1000x opakovaná
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
Han Solo si strasne mudry ale berem ked tu mas cas vysedavat a kazdeho poucat ok asi je to tvoj ciel.
No samozrejme hlafam na fore a skusam rozne veci okrem teda tych logov.

No ak idem mimo svoju ip tak sa dostanem na kra. Sk do sbojho uctu cize vypada to na nejaky typ banu..

No netusim zaco a potrebujem vediet preco sa tak stalo a ako je mozne zrusit Ban

Diky
  Odpovědět
prihlásenie na kra ,  absolutne bez problémov .  stream cinema  v linuxových E2  , tiež bez problémov .
  vyšla nová verzia kodi 19 . na 97 % vám tam nič nepôjde . je tam iné jadro a všetky doplnky sa budú musieť prerobiť .
https://www.tvfreak.cz/je-tady-prvni-och...plnky/6801
♕♕♕♕
  Odpovědět
Majkl

Miesto vypisovania sprostostí a provokovania zgeneruj log ak vieš čo to vobec je
ak máš ban dobre ti tak dufam že ti ostane nazdar kdo nešpekuluje tomu ide všetko bez problémou tak tak
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
(18.08.2020, 21:56)Han Solo Napsal(a): Majkl

Miesto vypisovania sprostostí a provokovania zgeneruj log ak vieš čo to vobec  je
ak máš ban dobre ti tak dufam že ti ostane  nazdar kdo nešpekuluje tomu ide všetko bez problémou tak tak

Han ty si pekne zakomplexovany typ.. log dodam toho sa bat nemusis. 
niekolko rokov fungujem bez problemov ale zrazu sa nieco deje a ked sa chcem na fore dopatrat preco sa tak deje tak nejaky mudrlant sa tu povysuje..
  Odpovědět
akych niekolko rokou ???? ked plugin je naviazaný na krask pár mesiacou
ja som mudrlant ale ty si asi tak trochu bud sprostý alebo si tu robíš z nás srandu ---- end -----
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)