• 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
2.2.09 - KODI 19 (Matrix)
#21
Jedná drobnost přece jen.
Když chcete otevřít soubor, který nabízí více variant kvality nejde otevřít a objeví se hláška přehrávání selhalo.
Díky Bába.
  Odpovědět
#22
Len mala chybicka....
Filmy...vyhladavanie...podla zanru....vyhodi mi chybu "chyba pri pripojeni"

Skusane na mobile.
  Odpovědět
#23
Pri pokusu o instalaci, mi KODI 19 pise porad ,,instalace selhala,,   Dodgy
  Odpovědět
#24
v lite verzii chyba moznost trakt tv, predpokladam ze to pribudne, lebo je to potrebna funkcia😀
  Odpovědět
#25
na mojom acc mi nespusti ani jeden film (ani windows ani android tv) ale ked premenim za ucet znameho odrazu to ide, oba maju predplatne a spravne heslo s nacitanym tokenom atd.


FIXED
  Odpovědět
#26
(22.02.2021, 17:33)JL1 Napsal(a): uplne staci aby sa dalo stiahnut  po jednom ako aj bolo, ziadne ficuriny nemusia byt
aj ja sa pridávam k prosbe
  Odpovědět
#27
Tiez by som sa prihovaral za integraciu trakt.tv do novej verzie
  Odpovědět
#28
Ja sa tiez prihovaram trakt.tv Smile
  Odpovědět
#29
Chlape vrať to prosím zpět...

dle chuti si člověk vlezl do libovolného žánru a tam si listoval filmotékou.... tohle vyhledávání je špatný. To abych měl filmovou encyklopedii, aby mi radila název filmu co si chci najít - navíc v ten moment jsem ani netušil na co se budu dívat, prostě jsem si listoval. Toto není dobré řešení a spíš to odrazuje. Ten předchozí systém byl dokonalý, tohle je už nepřehledný jak Netflix, kde mi je podstrkováno co mam pustit...
  Odpovědět
#30
@all download som vam zrobeu ... tak ked sa bude dat, tak updatnite plugin, snad to pojde. Opravil som chybu, kde ludom, ktory maju menej ako 14 dni konca predplatneho neslo nic spustit Big Grin mal som chybu v notifikacii o bliziacom sa konci predplatneho. Na serveri boli tiez odstranene nejake dalsie chyby, tak snad uz to je trocha lepsie.

@"haktac" aj tu mozes vliezt do lubovolneho zanru a prehladavat, ale teraz to najdes pod polozkou vyhladavanie. Dostanes sa tam dvoma sposobmi
1) Vyhladavanie -> filmy -> podle zanru -> zaner
2) Filmy -> vyhledavani -> podle zanru -> zaner
ano je to o jeden klik viac, ale tieto polozky sa moc nepouzivali, tak som ich "schoval"
PS: podstrkovanie toho, co si mas spustit uz funguje ;-) len to nieje zatial v ziadnom menu. musim este doladit nejake chyby a doladit model
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#31
Moc ma neteší, že keď chcem niečo hľadať tak musím preklikať viac možnosti vyhľadávania. Na priemernom TV s androidom to dosť predlžuje proces. Keď chcem vyhľadať dokumentárny seriál, tak na to vyhľadávač podľa kľúčového slova nie je. Musím ho nájsť v zozname. Taktiež mi chýba tá stará kolónka novinky dabované. Nedabovaného obsahu je podstatne viac. Váš plugin oproti konkurenčnému celkovo pracuje slimačím tempom.
  Odpovědět
#32
Ahoj BB... mám verziu 2.0.2+k19 a nevidím v settingoch, že by bolo niečo, čo by hovorilo kam sa má download ukladať, tak som si nie istý, či už funguje, alebo nefunguje. V každom prípade super práca, ako vždy. Preriedenie všetkých možností tiež vítam, keďže tak či ona sa často tie veci v tých ponukách moc nelíšili, takže človek vo finále skončil na tom istom. Čo som často používal bola položka, čo sledujú ľudia. Často som tam našiel veci, ktoré mi ani nenapadli a rád som si ich pozrel, to by som možno vrátil.

Zvážil by som potom ešte možno položku "Premiéra", kam by mohli ísť veci, čo sú fakt že kinohity, ktoré sú aktuálne v kinách, teda.. mali by byť v kinách Big Grin
  Odpovědět
#33
Ahoj @"BBaron" ,
moc bych chtěl požádat, aby se do menu vrátila ponuka novinky dabované. Vím, že se to dá změnit v nastaveních jak jsi psal, ale tým že přítelkyně kouká jenom na dabované, tak to za každým musím přepínat a takhle šlo jednouducho v menu kliknout.
Děkuji.
  Odpovědět
#34
Ahoj @"BBaron" ,
ještě k tomu vyhledávaní dle žánru, tak to nefunguje a píše "Chyba při připojení".
1) Vyhladavanie -> filmy -> podle zanru -> zaner
2) Filmy -> vyhledavani -> podle zanru -> zaner
T.
  Odpovědět
#35
Vďaka BBaron za promtnú reakciu ohľadom Kodi 19 a tiež za rozumnú úpravu funkcionality a zefektívnenie doplnku. Perfektne sa o to staráš a držiš to nad vodou. Zatiaľ všetko šlape (tablet, W10).
  Odpovědět
#36
Ahojte. Prosím vás už som sa dočítala že sa vylepsovala nová verzia len ja ako typická žena a blondína to teraz neviem vôbec nainštalovať a vôbec nájsť. Včera som len zapla kodi že idem kukať seriál a zrazu v doplnkoch už nebola stream cinema cz sk a teraz vôbec neviem ako to tam vrátiť naspäť aby som mohla ďalej kukať ako pred tým prosím poraďte mi. Ďakujem krásne
  Odpovědět
#37
Dendy:
odinstaluj doplnok a aj repozitar cder. Potom znova nainstaluj repozitar cder.sk a aj doplnok. Musis vsetko nanovo nastavit. Ak nemas na to znalosti, obrat sa na niekoho skusenejsieho, napr. toho kto ti to vsetko instoval
  Odpovědět
#38
BB: nechcem ta otravovat, ale nevyjadril si sa k traktv. Dufam ze s nim ratas v novej verzii?
  Odpovědět
#39
A nájdem tu niekde návod na odistalovanie a na nove inštalovanie
  Odpovědět
#40
fuuuu...je to tu ako keby to bol chat Big Grin budem sa snazit odpovedat "hromadne"

TRAKT.TV - ten tam bude, len riesim integraciu a nejako som sa na tom zasekol, tak som si povedal, ze to zatial vydrzi, hlavne aby sa dalo sledovat. Ak si sparujete oririginalny plugin pre trakt, tak sa vam budu oznacovat veci na trakte ako videne a bude sa pridavat do historie atd...len sa zatial tie data nenacitavaju z trak.tv do pluginu.

Novinky dabovane - ak chcete, aby ste mali novinky dabovane, tak musite otvorit nastavenie pluginu a zapnut si v streame zobrazovat iba dabovane. Nasledne sa vam budu zobrazovat uz len dabovane polozky v celom plugine. Neuvidite tam teda "odpad". Staci to len nastavit...Ak by som vratil novinky, novinky dabovane a niekto by si nastavil v nastaveni, ze chce len dabovane polozky, tak ma rovnaky obsah v novinkach aj novinky dabovane. To by tam boli dve rovnake polozky co je podla mna zbytocnost....Este mi napadlo, ze mozem dat zobrazovat Novinky dabovane, ak nebude povolena polozka "iba dabovane".

Download - ten je dostupny od verzie 2.0.3+k19 ak ju nemate, tak logicky ani nejde download. Stahovat ide aj viac suborov naraz, no moc to neodporucam. Notifikacie kazdych XY% som nahradil inak Big Grin a myslim si, ze teraz je to lepsie riesene ako doteraz ... ked som nahodou nieco stahoval a prisla prva notifikacia, tak som skoro pustil do gati ....teraz je to ticho a stale vidim stav stahovania...ak zatvorite kodi pocas stahovania, tak sa stahovanie ukonci. Ak potom znova zapnete KODI a date stahovat ten isty subor, tak bude pokracovat v stahovani tam, kde naposledy skoncilo stahovanie...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)