• 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlásenie chýb
ahojte. rozprávkový seriál "pasli ovce valasi" nechce prehrať.
  Odpovědět
@"j.jusko" opravene

@"adman" zial musim ta zklamat. zaner na csfd je Rozpravka / Horor a tym padom to patri medzi Rozpravky. V Rozkpravkach je viacero veci nevhodnych pre deti. Odporucam ti prejst na KODI19 a tam zapnut rodicovsku kontrolu a zaroven povolit v case ked tvoje dieta sleduje TV bez dozoru zapnut len polozky vhodne jeho veku v nastaveni doplnku. Tiez mam doma 2 rocne dieta a 9 rocne ... no ani jedno nemoze obsluhovat TV z rovnakeho dovodu...

@"mafino" tak ako tvoji "kolegovci" ani ty si neposlal kodi.log tak nemam co pozerat a opravovat. Dnes som v kazdom pripade vyhodil von update doplnku, tak treba skusit, ci sa tento problem stale objavuje...

@"marekbn" skus najskor stopnut prehravanie a az potom chod do SC. Budes tam mat to, co treba....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
(19.04.2021, 18:28)BBaron Napsal(a): @"j.jusko" opravene

@"adman" zial musim ta zklamat. zaner na csfd je Rozpravka / Horor a tym padom to patri medzi Rozpravky. V Rozkpravkach je viacero veci nevhodnych pre deti. Odporucam ti prejst na KODI19 a tam zapnut rodicovsku kontrolu a zaroven povolit v case ked tvoje dieta sleduje TV bez dozoru zapnut len polozky vhodne jeho veku v nastaveni doplnku. Tiez mam doma 2 rocne dieta a 9 rocne ... no ani jedno nemoze obsluhovat TV z rovnakeho dovodu...

@"mafino" tak ako tvoji "kolegovci" ani ty si neposlal kodi.log tak nemam co pozerat a opravovat. Dnes som v kazdom pripade vyhodil von update doplnku, tak treba skusit, ci sa tento problem stale objavuje...

@"marekbn" skus najskor stopnut prehravanie a az potom chod do SC. Budes tam mat to, co treba....
Ahoj BBaron.
Ten kodi log. ako a kam ti ho poslať?
  Odpovědět
Přečti si první příspěvek tohoto tématu, případně hledej Kodi Logfile Uploader
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
Ahoj. Používam Kodi Matrix. Mám problém s Traktom. Neviem sa dostať do zložky Trakt, len akoby sa niečo načítalo, otočí sa koliesko a nič sa nedeje. V nastaveniach mám všetko nastavené, na Trakt som prihlásený. Skúšal som aj inštaláciu cez script.trakt, doplnok sa aktualizoval no výsledok je taký istý. Keď sa prihlásim na stránku Traktu, tam normálne vidím zoznamy filmov. Hodnotenie a stav filmu (videné, nevidené, nedopozerané) funguje. 

Log posielam z Windows 8.1, no tento istý problém mám aj na Android TV.

Log z Windowsu : log

Vopred ďakujem za vyriešenie problému.  Shy
  Odpovědět
@"dusickar" super, ze si poslal log, kde je zalogovana aj akcia toho traktu, ale zial nezapol si debug a tak tam chybaju potrebne informacie. Skus to prosim este raz, ale so zapnutym debugom (debug zapnes/vypnes tak, ze otvoris nastavenie pluginu a kliknes na ucty -> zapnut/vypnut debug) nasledne zaloguj s cim je problem a posli znova kodi.log ... dikes
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Ahoj, nejde mi procházet seriály, nabídka je prázdná. Přeinstaloval jsem doplněk, filmy normálně fungují, ale v seriálech není žádná položka. Sony TV s Androidem, Kodi a SC poslední verze.

Díky za pomoc
  Odpovědět
Máš zapnutý filtr zobrazení, viz FAQ Stream Cinema, bod 6
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
(24.04.2021, 20:02)PetrM Napsal(a): Máš zapnutý filtr zobrazení, viz FAQ Stream Cinema, bod 6
Díky za radu, to mě vůbec netrklo....
  Odpovědět
ahoj, v "Nove verzie" som reportoval problem s Trakt-om (konkretne so serialmi v liste), pridavam info + logy:
- spravil som si na Trakt.tv testovaci list ktory obsahuje:
1. jeden serial - ked som v SC.Trakt.tv klikol na dany list, vyskocilo error okno "chyba pri pripojeni"
   log je z toho kliku:

2. do testovacieho listu som pridal jeden film - po kliku v SC.Trakt.tv na dany list sa zobrazil obsah listu - zobrazil sa film, ale serial sa nezobrazil
   log z kliku:


pri filmoch som ziaden problem nezaznamenal.
  Odpovědět
@"luczan" dik, nasiel som a opravil chybu. v dalsej verzii SC to uz bude OK.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
zdravím, písal som to už pred cca mesiacom, konkretný problém sa týka prevzatia titulkov, t.j. titulky sú dostupné ale, ak dám prevziať titulky k nejakému seriálu tak stále napíše hlášku že pri preberaní titulkov nastala chyba... vie niekto poradiť ako odstrániť tento problém.... ďakujem
Premium účet na titulky.com mám zaplatený, 
Android tv, verzia matrix...
  Odpovědět
@"poma" skus si precitat prvy prispevok v tejto teme, kde mas napisane ako spravne nahlasit problem. Potom ti budeme vediet pomoct. Bez toho kodi.log nevieme co sa u teba v KODI deje a tym padom nevieme ani plnohodnotne pomoct.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
(30.04.2021, 21:26)BBaron Napsal(a): @"poma" skus si precitat prvy prispevok v tejto teme, kde mas napisane ako spravne nahlasit problem. Potom ti budeme vediet pomoct. Bez toho kodi.log nevieme co sa u teba v KODI deje a tym padom nevieme ani plnohodnotne pomoct.
ahoj

tak skúsil som to: vygenerovalo mi to toto:
  Odpovědět
Kód:
Create - Error creating /storage/48F7-1D07/
2021-05-01 21:28:11.262 T:12187   ERROR <general>: Create - Error creating /storage/48F7-1D07/TITULKY/
2021-05-01 21:28:11.262 T:12187   ERROR <general>: OnDownloadComplete - Saving of subtitle /storage/emulated/0/Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/userdata/addon_data/service.subtitles.titulky.com/temp/Shameless S11E01.srt to /storage/48F7-1D07/TITULKY/shameless.us.s11e01.720p.web.h264-ggwp.mkvrmLI6.cs.srt failed
prečo máš cestu " /storage/48F7-1D07/TITULKY/ " nastavenú ako cieľ (úložisko) pre tvoje titulky? ten "/storage/48F7-1D07/" asi neexistuje ... buď je to pozostatok niečoho čo si používal skôr , a cestu si už zrušil (vymazal).
v kodi si jednoducho nastav cestu pre  "umiestnenie ukladacieho priestoru titulkov"  na >> " Nasleduje po tomto videu". a cestu /storage/48F7-1D07/ si zruš .
  Odpovědět
(01.05.2021, 23:19)petertomasy Napsal(a):
Kód:
Create - Error creating /storage/48F7-1D07/
2021-05-01 21:28:11.262 T:12187   ERROR <general>: Create - Error creating /storage/48F7-1D07/TITULKY/
2021-05-01 21:28:11.262 T:12187   ERROR <general>: OnDownloadComplete - Saving of subtitle /storage/emulated/0/Android/data/org.xbmc.kodi/files/.kodi/userdata/addon_data/service.subtitles.titulky.com/temp/Shameless S11E01.srt to /storage/48F7-1D07/TITULKY/shameless.us.s11e01.720p.web.h264-ggwp.mkvrmLI6.cs.srt failed
prečo máš cestu " /storage/48F7-1D07/TITULKY/ " nastavenú ako cieľ (úložisko) pre tvoje titulky? ten "/storage/48F7-1D07/" asi neexistuje ... buď je to pozostatok niečoho čo si používal skôr , a cestu si už zrušil (vymazal).
v kodi si jednoducho nastav cestu pre  "umiestnenie ukladacieho priestoru titulkov"  na >> " Nasleduje po tomto videu". a cestu /storage/48F7-1D07/ si zruš .
ďakujem za pomoc, pomohlo to, to nastavenie bolo "nasleduje po tomto videu" ale bola tam aj cesta na storage.... - to je vlaste externy usb kľúč cez ktorý som pridával titulky manualne... po jeho zrušení už to funguje tak ako má....
  Odpovědět
Ahojte, neviem presne ci ide o chybu alebo len o nieco ine ... ale pouzivam Kodi 18 a aj Kodi 19 (obe na PC) a napr. som si vsimol ze serial Simpsons na verzii 18 ma 32 serii, kde je vsetko pekne vidiet. Ale pri verzii 19 (plugin je posledna verzia) tak tam ja osobne vidim len 31 serii ? Ako je to mozne ? Je chyba niekde na mojej strane alebo len nejaky bug Smile
Dik
  Odpovědět
tipuju to na filtr zobrazení, viz FAQ Stream Cinema, bod 6
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
@"xun" asi mas zapnuty filter na (ne)videne
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Serial el inocente zle nalinkovanie.

csfd: https://www.csfd.cz/film/834883-nevina/prehled/
stream cinema: https://stream-cinema.online/film/the-innocent-2021 (nesprávny fanart a link na trakt)
správny link na trakt: https://trakt.tv/shows/the-innocent
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)