• 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlásenie chýb
ahoj. Prosim ta BBaron nevies mi poradit preco mi ked som na wifi sem tam vyhadzuje na kodi wifi? No hostname. A potom si ju musim pripojit  aide to dalej. Dakujem
  Odpovědět
Ja tomu nerozumiem, pozeram uz niekolko dni po sebe serial s castami nad 3GB z kra.sk, a ziadne problemy (okrem dlhsieho nabehu) som nezaznamenal. Vacsie filmy som neskusal.
Vero 4K+ / Kodi 18.6 / LAN+optika 300MBit
  Odpovědět
Je jasné, že ten prechod z WS nebol plánovaný, pár dní (dúfam) to bude drhnúť.
Traffic WS od nedele viac padol o 20 Gbit (príloha), btw neviem, či existuje lepší dôkaz, že Kra.sk nie je proxy. Kra.sk má dáta uložené na českom VSHosting a ten má na nix.cz kapacitu 40 Gbit, čiže Kra.sk by si v špičke zobral polku jeho kapacity na nix.cz a Kra.sk nie je ich jediný zákazník (*1). Podľa stránky má VSHosting kapacity aby to utiahol (*2), ale ukazuje sa, že to bude chcieť čas.
Ale môžem sa mýliť a problémom nie je konektivita, ale storage, čiže dáta sa nestíhajú čítať dostatočne rýchlo.
V každom prípade, ak je problém v infraštruktúre, tento problém by nemal trvať dlho.

*1 - https://vshosting.cz/references
*2 - https://vshosting.cz/tech#connectivity

   
  Odpovědět
(06.05.2020, 12:27)yanick Napsal(a): Je jasné, že ten prechod z WS nebol plánovaný, pár dní (dúfam) to bude drhnúť.
Traffic WS od nedele viac padol o 20 Gbit (príloha), btw neviem, či existuje lepší dôkaz, že Kra.sk nie je proxy. Kra.sk má dáta uložené na českom VSHosting a ten má na nix.cz kapacitu 40 Gbit, čiže Kra.sk by si v špičke zobral polku jeho kapacity na nix.cz a Kra.sk nie je ich jediný zákazník (*1). Podľa stránky má VSHosting kapacity aby to utiahol (*2), ale ukazuje sa, že to bude chcieť čas.
Ale môžem sa mýliť a problémom nie je konektivita, ale storage, čiže dáta sa nestíhajú čítať dostatočne rýchlo.
V každom prípade, ak je problém v infraštruktúre, tento problém by nemal trvať dlho.

*1 - https://vshosting.cz/references
*2 - https://vshosting.cz/tech#connectivity
Tohle dokazuje možna tak to, ze ulovil par zoufalců...
  Odpovědět
Nektere serialy ve spicce jdou,nektere nejdou,podle mne podle toho kolik urcity serial v tu chvili sleduje lidi.Na tomhle foru jsem se docetl ze jsou podporovane dve ip adresy a 10zarizeni na jeden ucet,jestli jsem to zpravne pochopil,tak to je pak jasne ze ve spicce s tim budou problemy.
  Odpovědět
(06.05.2020, 13:31)gunball2 Napsal(a): Tohle dokazuje možna tak to, ze ulovil par zoufalců...
Pár ich nie je, pozri si štatistiky na nix.cz a zúfalci sú tí, čo nedokážu rozmýšľať a len slepo (a hlasno) nasledujú Wink
  Odpovědět
Nazdar BBaron teraz práve som zapol SC a nejako je zasa pomiesane filmy novinky. V novinkách tam chýba kopec filmov čo tam boli včera. Tak keď budeš mať čas mrkni na to. Dik
  Odpovědět
Zdravim,

dostavam stale tu istu chybu nech sa snazim pustit cokolvek.

Error:

HTTPS problem

<urlopen error [Errno 1]_ssl.c:480:
error:14077410:SSL
routines:SSL23_GET_SERVER_HELLOConfusedslv3 alert
handshake failure>

Verzi pluginu mam 1.3.26

Viete poradit ako sa toho zbavit?


Přiložené soubory Miniatury
   
  Odpovědět
@"majlosh" precitaj si prvy prispevok ako nahlasovat chybu a potom to pls skus znova. Predpokladam ale, ze mas android 4.x a ten ma problem s SSL. V tvojom zaujme je pouzivat "moderne" SSL aby nikto po ceste nevedel co pozeras....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
@BBaron: Moc prosím až budeš mít trochu času o nějaké oficiální prohlášení co se z doplňkem děje a co musí člověk udělat aby to zase jelo. Je zde miliony "zaručených" doměnek od lidí co všechno znají a všude byli ale chybí zde to hlavní, tvoje vyjádření co se děje a co bude d
  Odpovědět
(07.05.2020, 19:37)Tealc.EU Napsal(a): @BBaron: Moc prosím až budeš mít trochu času o nějaké oficiální prohlášení co se z doplňkem děje a co musí člověk udělat aby to zase jelo. Je zde miliony "zaručených" doměnek od lidí co všechno znají a všude byli ale chybí zde to hlavní, tvoje vyjádření co se děje a co bude d
Tie informácie sú, ale nie sú pokope. Preto sa k žiadosti pridávam aj ja.
Potešila by aj roadmap, ale to je vec ktorá aj trochu zaväzuje, ale bez ETA by to snáď išlo Smile
  Odpovědět
Tak mam uz ohlasenu chybu ziadny obraz iba zvuk, preinstaloval som a chyba zmizla uz nemam nic :-) Vcera bol aspon pokus o spustenie,dnes to len toci wait kurzorom.
Keby tu bol rimko,ten by mal isto vyborny napad!
  Odpovědět
Ja mám tiež nápad Smile
Točí sa wait kurzor na správnu stranu? Čo ak sa na koliesku strhol závit a teraz sa točí naprázdno? Big Grin

Edit:
@"BBaron" môžeš pridať čo pluginu nastavenie cache v Kodi? Ideš to cez ssh alebo v Ares plugine, ale asi by bolo pohodlnejšie ak by to vedela rovno SC. Ďakujem
  Odpovědět
Omlouvam se za duplicitni prispevek ale davam ho tedy do spravneho vlakna. Nefunguje vyhledavani serialu a seznam posledních zhlédnutých seriálu.
  Odpovědět
(23.04.2020, 20:40)BBaron Napsal(a): Tu mozete hlasit chyby pluginu.
Pri hlaseni problemu napiste na com prevadzkujete KODI s akou verziou doplnku a do prilohy pridajte kodi.log (alebo odkaz na neho)
Kde najdete kodi.log: http://kodi.wiki/view/Log_file/Advanced
Nebo jednodušší varianta  http://kodi.wiki/view/Log_file/Easy

Bez tychto informacii budu vase dotazy ignorovane a zmazane!

Este pred tím, nez nahlasite chybu, je treba skontrolovat:

  1. Nesdielate učet na webshare.cz / kra.sk a ani nikomu nedavat prihlasovacie udaje k uctu
  2. V hesle pouzivat iba znaky anglickej abecedy A..Z, a..z a 0..9
  3. Overit si, ze si heslo zadane nastaveni skutecne pamatate, a ze se dokazete do uloziska prihlasit bez toho, ze by ste pouzili ulozene heslo v prehliadaci
  4. Byt si isty, ze som heslo v nastaveni addon Stream-Cinema zadal rovnake, ako je zadane k ulozisku
  5. Skuste si heslo overit napisanim do prihlasovacieho mena
  6. Skontrolujte, ze zadavate prihlasovacie udaje ku spravnemu ulozisku
  7. Nepouzivate proxy, VPN alebo iny typ anonymizeru
  8. Ked mi neco nejde prehrat, tak chvilu pockat a zbesilo neklikat
  9. Uvedomit si, ze addon Stream-Cinema je urcene k sledovaniu filmov a serialov a nie k tomu, abyste vyhrali sutaz "Kdo spusti v addon behem jednej minuty nejviac filmov alebo serialov"
  10. Podzriet sa na forum, ci tam uz niekdo nenahlasil podobnu chybu, ako chcete prave nahlasit
  11. Zkusit v prehliadaci zadat https://stream-cinema.online/, ked nedostanete ocakavanu odpoved, chvilu pockajte ...

A jedna rada na zaver:

Byt trpezlivy a dokazat si predstavit, ze sa dnes na ziadny film ani serial vlastne pozerat nemusite.
[*]Zaregistroval som sa, ale neprišiel mi overovací e-mail, alebo som na neho neskoro klikol a jeho platnosť vypršala. Čo mám urobiť?
[*]Nový overovací e-mail si môžete vyžiadať na web-stránke


MF: nedošiel mi nový overovací e-mail

Neviem sa prihlásiť, skúšal som viackrát
  Odpovědět
Zdravím všetkých,
už druhy deň mi pri spustení doplnku Stream Cinema CZ a Sk  vyhodí chybu ERROR - server error!
Je nejaky výpadok alebo čo sa deje?
Spúštam cez PC.
  Odpovědět
@"kunikiluxer" nemal by byt ziadny problem. Potrebujem, aby si poslal kodi.log tak ako to je napisane hned v prvom prispevku....potom ti budem vediet pomoct.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Ahojte, prosím o radu ako vyriešiť túto chybu.
Ďakujem veľmi pekne.


Přiložené soubory Miniatury
   
  Odpovědět
@"EduX" ak mas android 4.x tak je problem v nom. Odporucam update, alebo vymenit box....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
(08.05.2020, 19:38)kunikiluxer Napsal(a): Zdravím všetkých,
už druhy deň mi pri spustení doplnku Stream Cinema CZ a Sk  vyhodí chybu ERROR - server error!
Je nejaky výpadok alebo čo sa deje?
Spúštam cez PC.


Přiložené soubory Miniatury
   
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)