• 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlásenie chýb
a odpoví mi někdo jak se vyřeší stávající výpadky? díky
  Odpovědět
a precitas si konecne tie prispevky? OMG, xy tem tu je o tom. Kra.sk nestiha v spickach, ale riesi sa to. Ty ako uzivatel nemas to ako ovplyvnit. Mozes si upravit velkost buffra (navod najnes tiez tu), ale nepomaha to aj tak v pripadoch, ze proste vela ludi pozera filmy a servery su vytazene.
  Odpovědět
(15.05.2020, 14:01)HellAngelxxx Napsal(a): a precitas si konecne tie prispevky? OMG, xy tem tu je o tom. Kra.sk nestiha v spickach, ale riesi sa to. Ty ako uzivatel nemas to ako ovplyvnit. Mozes si upravit velkost buffra (navod najnes tiez tu), ale nepomaha to aj tak v pripadoch, ze proste vela ludi pozera filmy a servery su vytazene.


Šlo by to bez toho útočného tónu? Ptám s epouze a jen na důvod proč to s Websharem šlo a stále jde a s cder je to nepoužitelné.
  Odpovědět
Ano .. A odpoved na tvoju otazku je tu uz na pisana 100x .. staci citat ..
  Odpovědět
(14.05.2020, 12:54)asgaroth Napsal(a):
(14.05.2020, 03:14)MarekF Napsal(a):
(12.05.2020, 14:21)BBaron Napsal(a): @"MCator", @"MarekF"  precitaj si prvy prispevok a skus sa spytat znova
Ahoj, už mi to píše, že E-mail bol odoslaný na gmail, ale nič mi nedošlo. MF

(Nový overovací e-mail si môžete vyžiadať na web-stránke)
do Spamu si pozeral ?
Ahoj, áno pozeral, nedošlo nič, napr. zmena hesla prebehla úspešne cez KRA, mail došiel.  MF
  Odpovědět
(15.05.2020, 14:44)GaylordYebal Napsal(a):
(15.05.2020, 14:01)HellAngelxxx Napsal(a): a precitas si konecne tie prispevky? OMG, xy tem tu je o tom. Kra.sk nestiha v spickach, ale riesi sa to. Ty ako uzivatel nemas to ako ovplyvnit. Mozes si upravit velkost buffra (navod najnes tiez tu), ale nepomaha to aj tak v pripadoch, ze proste vela ludi pozera filmy a servery su vytazene.


Šlo by to bez toho útočného tónu? Ptám s epouze a jen na důvod proč to s Websharem šlo a stále jde a s cder je to nepoužitelné.
a das si tu namahu konecne aj nieco precitat? Prepac ak je to utocne, ale omiela sa to tu stale, je to o tom xy prispevkov a furt sa najde niekto, kto sa este pyta. pritom keby to tu nebolo napisane niekolko krat, tak nepoviem. Ale toto povazujem za lenivost. Do 5 minut najdes odpoved aj priamo od bbarona
  Odpovědět
A nemyslíš skôr, že je to 100x a stále poprvé, alebo možno ide o pochopenie nepochopiteľného. Alebo ešte lepšie o odolnosť BBarona, či sa nevráti k pôvodnej idee, že webshare v plugine ostane zmrazený v čase, teda bez nových položiek a nejaká nová "služba" sa slušnou cestou vypracuje aby si zaslúžila byť v SC.
  Odpovědět
xiaomi : viac krat sa bbaron vyjadril , ze podpora WS skoncila .. Je to naozaj otravne , ze sa to tu prebera stale dokola .. Ja keby som bol admin , mazem kazdu spravu o tom .. jeden prilepeny prispevok na uvode a zakaz sa na to pytat ..
  Odpovědět
Je pravda, že ľudia, ktorí sa pýtajú by si odpoveď mohli často nájsť aj sami, ale myslím si, že ešte väčšia chyba je na to upozorňovať. Kvôli tomu sú tu potom príspevky, ktoré nie sú žiadnym spôsobom užitočné a keď si niekto bude chcieť nájsť odpoveď sám narazí na množstvo balastu.
Ospravedlňujem sa za offtopic
  Odpovědět
tie otazky su to 100x a spamuju forum. Jedna tato otazka, ma za nasledok 10 offtopic prispevkov. Ja by som uz za podobne otazky daval BAN. Inac sa ludia asi nenaucia. Naco je to dobre, bbaron sa vyjadril, a ide sa pracovat na kra.sk aby to slapalo ako ma. WS je mrtve. Ked sa raz rozhodne znova spolupracovat s WS, tak sa to dozvieme
  Odpovědět
Pytkin tady je spíše chyba, že BBaron neudělal nějaký uzavřený zvýrazněný topic, kde by tyto základní informace napsal(nebo hromadnou pm) , pak by si to každý nový přečetl a nemusel vypisovat donekonečna pořád stejné otázky o ničem.Je sice fajn, že si to tedy lidi můžou vyhledat, ale spousta lidí nemá čas číst tuny balastu, aby se dohledali výsledků..
  Odpovědět
A FAQ Stream Cinema je co?
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
(15.05.2020, 19:38)HellAngelxxx Napsal(a): tie otazky su to 100x a spamuju forum. Jedna tato otazka, ma za nasledok 10 offtopic prispevkov. Ja by som uz za podobne otazky daval BAN. Inac sa ludia asi nenaucia. Naco je to dobre, bbaron sa vyjadril, a ide sa pracovat na kra.sk aby to slapalo ako ma. WS je mrtve. Ked sa raz rozhodne znova spolupracovat s WS, tak sa to dozvieme
Tak ešte jeden offtopic príspevok, ospravedlňujem sa.
Človek príde s problémom a ty mu dáš ban len za to, že sa spýta? Nemám pocit, že je to úplne správny postup. Nikto nie je dokonalý a stavil by som sa, že čosi podobné alebo presne to isté urobil už niekedy každý z nás.
Na hlúpu otázku sa dá aj neodpovedať, odpovie niekto iný alebo nikto, ale vždy je to lepšie ako ban.
A opakujúca sa otázka a odpoveď na ňu môže paradoxne aj pomôcť, je väčšia šanca, že niekto si nájde odpoveď skôr ako sa spýta.
  Odpovědět
(15.05.2020, 20:09)PetrM Napsal(a): A FAQ Stream Cinema je co?

Topic ve kterem nic není?
  Odpovědět
(15.05.2020, 21:11)Neis Napsal(a): Topic ve kterem nic není?
Na mobile buď na ležato alebo v režime čítania. Vie sa o tom, sú tam dôležité informácie, ale je to proste tak Sad
  Odpovědět
yanick: ale odpoved na tu otazku tu je. a nie je to otazka ohladne riesenia nejakeho problemu, je to otazka ci sa nevrati bbaron na webshare atd. 10 minut citania na fore a odpoved na tuto otazku tu najdes niekolko krat, aj priamo od bbarona. A nedaval by som BAN za otazku, ale za lenivost. Dat si trocha namahy a venovat chvilu hladanie odpovede na otazku co mam. Kazde forum aj toto ma polozku "hladat", pomocou ktorej rychlo zistis, ci nieco take sa tu riesilo alebo nie. Je az nepochopitelne ze "jano" sa na nieco opyta, dostane odpoved. po piatich prispevkoch sa opyta na to iste fero, protom ma odpoved o par prispevkov vyzsie, alebo o stranu dalej. Potom pride Miso, Peter ... a tema je behm chvile zaprasena nezmyselnymi prispevkami
  Odpovědět
Ahoj lidi, pred peti dny mi pri snaze prehrat film vyskocila hlaska SERVER ERROR, od te doby se nedokazu prihlasit na SC z zadneho dalsiho zarizeni (pouzivam laptop s win a s macOs a smartphone). Vyzkousel jsem smazt cache, vypnul jsem trakt, preinstaloval jsem SC, to je vse co jsem nasel ve starsich prispevcich o stejne chybe, co jsem myslel ze by mohlo pomoci. Tady prikladam log: https://paste.kodi.tv/xipoxenabe a svoji IP: 82.25.154.226
Protoze me nenapada nic jineho nez ze je problem nekde na moji IP kdyz nejde na zadnem jinem zarizeni. Doufam jen ze jsem nezapomel neco zminit. Budu vdecny za kazdou radu dekuji.
  Odpovědět
@MCator
Skús si urobiť hotspot na mobile, nájdi si niečo čo ti nezožerie vela dát a skús či ti to pôjde prehrať, resp. v tvojom prípade stačí ak sa to len pustí. Ak pôjde na mobilných dátach a na wifi nie, tak je problém v tvojej IP (nejaký blacklist) ak nepôjde ani tak, tak je to u teba, skúsil by som predinštalovať Kodi. Ale písal si, že nejde ani na inom zariadení, tak tento prípad to asi nebude.
Ten problém v IP môže byť ban u barona, ktosi to tu už riešil, baron ti povolí IP a malo by to byť ok. Môžeš byť ešte v blackliste Kra, to musíš riešiť s ich podporou.

@HellAngelxxx
Tak proste neodpovedaj. Úplne ťa chápem, občas zablúdim na OnePlus fórum a ked vyjde nová verzia OS je tam tak 1/3 príspevkov "Neprišiel mi update", "Akú VPN mám použiť aby som dostal update", "Kedy dostanem update" alebo "Dostal už niekto update v Indii", pritom v prvom príspevku je napísané, že update bude uvoľňovaný vo fázach a že nepomôže VPN. Je to otravné a nahnevá, že ľudia nečítajú. Niektorí preto, že sú leniví, niektorí preto, že nemajú čas a niektorí si to nevedia ani nájsť. Ale toto nezmeníš tým, že napíšeš, že si to majú nájsť. A je pravdepodobné, že sa raz ocitneš v podobnej situácii, nikto nevie všetko a každý je občas za k.k.ta (áno, aj ja) Smile
Proste nerieš to, ak vieš poradiť odpíš, ak nie, tak nie.
  Odpovědět
@yanick
Vyzkousel jsem pustit pres hotspot a normalne to bezi bez problemu, takze jedinne problem s IP a myslim ze to je nekde u BBarona, protoze kdyby to bylo na kra, tak se mi povede SC alespon zapnout ale ani to nejde, jakmile dam zapnout SC chvilku nacita a pak vyskoci error. Jeste me napada ze to blokuje neco u me ale taky nevim kde bych to mel povolit.
  Odpovědět
MCator : otazku si dal do spravnej temy .. ked sem pride bbaron , tak sa urcite na to pozrie ..
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)