• 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlásenie chýb
@"Razor1966" chvilkova chyba v cache. Niekto otvoril plugin so zlou verziou a nasledne sa toto menu nakesovalo pre vsetkych. Po par hodinach to bolo uz prekesovane snad vsade Big Grin
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
tak dnes mi opět přestal SC funkgovat, když něco pouštím, jen to problikne a nic
  Odpovědět
Kód:
ERROR: Open - failed to open source <https://b01.kra.sk/download
vydrž chviľku , kým ho nahodia (server) ...
  Odpovědět
Na kodi v beta verzii 19 (Matrix) nejde stream cinema hlási chybu: nepodporovaný doplnok a ani nejde inštalovať z repozitara
  Odpovědět
@"Juro2436" ano je to tak ... beta je len teraz kratko, ale na upravenej verzii pre KODI 19 sa pracuje ... snad to stihneme do prechodu na KODI 19....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Zdravím. Instaloval jsem v posledních dnech dva android boxy. Oba dva boxy Kodi 18.9, instalace z cesty https://cder.sk. Vybral jsem repozitář 1.0.2 pro Leia a vždy mi to naistalovalo repozitář 1.0.3 který je pro Matrix a při instalaci některé pluginy (Nova Plus ....) hlásí instalace závislostí selhala. Nebude problém v repozitáři? Díky Franta
  Odpovědět
1.0.3 je len pre KODI 16 - 18. Pre KODI 19 zatial nieje ziadny repozitar.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Zdravim,
asi tak pred hodinou som zacal pozerat film Dr Strange 45GB subor. Hodinu mi isiel krasne bez problemov a zrazu sekol. Teraz spustim subor max 6.9GB ktory mi neseka. Subory s vyssou kapacitou sekaju. Internet ide bez problemov 250Mbit cez kabel, box je nvidia shield.

Je nejaky problem s kapacitou kra.sk ? Alebo sa da niekde overit ako je ulozisko kra vytazene ?

Dakujem
  Odpovědět
@"jardu" ano je problem na kra ... daj tomu par minut a snad to pojde.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
(26.12.2020, 20:23)BBaron Napsal(a): @"jardu" ano je problem na kra ... daj tomu par minut a snad to pojde.
Vdaka za info
  Odpovědět
Zdravim, od nedavna mi zacal preskakovat zvuk u cehokoliv co na cinema cz sk pustim. Jakoby praska v repro. Mam update 1.3.28 streamu. Netusite kde je problem? Diky
  Odpovědět
ahojte mam taku chybu kodi mi hlasi na xiaomi mi tv stick : urlopen error nic nepomaha aj to co som tu nasiel som skusal.
Prihlaseny som spravne heslo meno mam , aktivovany ucet mam neviem co uz skusit aby to fungovalo
  Odpovědět
Zdravim - nainstaloval jsem KODI (posledni verzie z Google Play) na "X88 pro 10" (prý na tom KODI běží v pohodě), nainstaloval doplnek pro kra.sk.

všechno zdá se v pohodě, jenže při přehrávání všech filmů blbne zvuk. Vypadává/seká se. Obraz jde OK, bez sekání. Zkoušel jsem ruzne streamy 720 - 4K, všude viceméně stejné.

Zvuk se seká i několikrat za minutu. Zobrazuju na Samsung TV. Zvuk decoduje KODI.


Kdyz jsem jeste zkusil film pres KODI (SC) stahnout a pustit.

- pri prehravani v SC je stale problem s vypadavanim zvuku i u stazeneho souboru
- kdyz na tom samem zarizeni pustim ten stazeny film v jinem prehravaci tak to bezi vse OK

Nevedel by prosim nekdo co s tim ?

Predem diky za rady

Predem diky za rady
  Odpovědět
nastav si KODI tak, aby preposielalo zvuk do TV, lebo inak dekoduje zvuk krabicka a to nemusi stihat. Zaroven musis mat vypnutu synchronizaciu obrazu a zvuku. Potom ti to bude dekodovat HW v TV a bude to v pohode....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Ahojte, mal by som na Vás požiadavku o pomoc. Nainštaloval som si Kodi a zakúpil si účet na Kra.sk. Následne som sa chcel zaregistrovať na Kodi aby som vedel sledovať filmy na Stream Cinema. Ale stále mi vyhadzuje, že mám nesprávne heslo.
Ďakujem za odpoveď.
  Odpovědět
A jak ti máme pomoci? Prostě musíš v doplňku správně zadat login a heslo na kra.sk.
Pokud se ti to nedaří, zadáváš něco špatně.
Můžeš zkusit pro kontrolu napsat heslo do loginu, abys věděl, jestli ho píšeš správně.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
(06.01.2021, 23:47)PetrM Napsal(a): A jak ti máme pomoci? Prostě musíš v doplňku správně zadat login a heslo na kra.sk.
Pokud se ti to nedaří, zadáváš něco špatně.
Můžeš zkusit pro kontrolu napsat heslo do loginu, abys věděl, jestli ho píšeš správně.
Praveže to je ten problém, potrebujem sa asi dostať do nejakých iných nastavení alebo niečo podobné, pretože na Kra.sk mi funguje heslo a na Kodi nefunguje aj ked píšem rovnaké heslo.
  Odpovědět
Ne, nepotřebuješ žádné jiné nastavení než to, kde v doplňku zadáváš jméno a heslo na kra.sk, viz příloha.


Přiložené soubory Miniatury
   
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
https://stream-cinema.online/install - tu mas navod na instalaciu. Ak ti pise ze mas zle meno/heslo, tak si musis skontrolovat co zadavas za heslo. Odporucam teda napisat heslo namiesto uzivatelskeho mena - ale len aby si videl co pises za heslo ... vela krat sa stane, ze KODI ma ine rozmiestnenie klaves a potom ludia zadavaju zle heslo...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
On to heslo zadáva niekam inam a nie do pluginu. Pravdepodobne do profilov--> Master úder. Asi je nový čo sa týka Kodi. Otvor si doplnok SC a tam daj nastavenia. Alebo Systém--> doplnky --> spravovať závislosti --> .. --> moje doplnky --> video doplnky --> Stream cinema --> Nastaviť.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)