• 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlásenie chýb
Ďakujem vám moc vyskúšam to dnes večer alebo zajtra a dám vedieť ako som dopadol Smile každopádne ďakujem Smile
  Odpovědět
Ďakujem moc!! Už mi to funguje Smile
  Odpovědět
Zdravím, mám takový problém s titulky.com, pokaždé, když chci najít nějaké titulky k jakémukoliv titulu, vyhodí mi to chybu. Log posílám..
  Odpovědět
@"kratos02" je tam problem s htttps certifikatom. skontroluj si datum aj cas....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
(25.11.2021, 22:22)BBaron Napsal(a): @"kratos02" je tam problem s htttps certifikatom. skontroluj si datum aj cas....
Ahoj, pokud jsi myslel datum a čas nastavení celého KODI, tak jsem to dal z5 do továrního nastavení a chyba je stále stejná. Zřejmě myslíš něco jiného, jinak nejsem odborník v tomto ohledu, prakticky všelijaké nastavení se snažím nějak dohledat než si nevím rady a pak si žádám radu přímo, leč jsem neuspěl. Omlouvám se, že působím starosti mojí nevědomostí jak zkontrolovat čas i datum..
  Odpovědět
@"kratos02" je to v podohe. Ak mas zle nastaveny datum a cas, tak nefunguju SSL certifikaty, ktore sa staraju o kryptovanu komunikaciu medze serverami. Treba sa pozriet v nastaveni zariadenia, ci mas spravny datum a cas. Ak mas par hodin rozdiel, tak uz to nemusi fungovat. Je to pre tvoju bezpecnost.
No a potom je dalsia vec. Ked mas spravny datum a cas, tak moze byt problem v CA certifikatoch, ked nemas aktualizovany zoznam root certifikatov. Viem, ze toto znie moc komplikovane, ale riesenie je v skutku jednoduche. Treba aktualizovat operacny system. Ak ti nejde aktualizovat, tak to uz je problem.
Napis co mas za zariadenie a aky operacny system tam mas. Snad ti pomozeme.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
@"BBaron" děkuji za reakci. Tak popořadě, datum i čas mám shodný jak v KODI tak i samotné pc, takže tam asi problém nebude si myslím já. Operační systém win 10 Pro, 64bitový operační systém, verze 21H2 a KODI Matrix 19.3. Je teda zajímavá, že se mi to děje zhruba od začátku listopadu, to jsem měl ještě verzi KODI Matrix 19.2 a aktualizace operačního systému proběhla minulý týden, ale to už v té době mi taky nešlo. Leda by mě ještě napadlo třeba odinstalovat celé KODI a pak znova vše nahodit, zkusit mohu zda Tě nenapadne z toho co jsem tu napsal a nepůjde to Smile
  Odpovědět
Ahojte, miesto filmu uvedeného v databáze ako Prinzessin/Princess
https://www.csfd.sk/film/1086263-prinzessin/prehlad/
sa prehráva film
https://www.csfd.sk/film/1064441-yakuza-.../recenzie/.
Poprosím o opravu. Dík.
  Odpovědět
@"kratos02" ono to bude tym, ze od 1.10.2021 vyprsal root certifikat let's encrypt a tym padom prestali fungovat vsetky jeho "stare" certifikaty. toto je problem microsoftu, ze nedokazali updatnut root certifikaty, takze reinstall KODI ti nepomoze. Spytaj sa goola: "Windows 10 update root certificates" a najdi si nejaky navod ako na to ... potom ti to pojde.

@"rimko" opravene.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
@"BBaron" díky za vysvětlení, koukal jsem na nějaké návody, ale to už je na mě složitý proces a moje angličtina není na této úrovni, tak holt nezbývá než si titulky stahovat ručně, děkuji za ochotu Smile
  Odpovědět
No podla mna ked pojdes na web titulky.com, tak ti to asi tiez nepojde, lebo tam ti tiez nebude fungovat ten certifikat....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Ahoj mr. BBaron tak po dnešnej aktualizácii zasa nejdu vyhľadať titulky pri seriáloch už sme tu to raz mali tento problém nájde ich až po manuálnom vyhľadani. Ak sa bude dať poprosím skus sa na to mrknut. Dik moc.
  Odpovědět
@"Ligo" posli kodi.log aby som sa na to pozrel lepsie ... ja titulky nepouzivam, tak ani neviem ku ktoremu serialu hladat titulky atd...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Dobry vecer,

dnes se mi aktualizoval plug-in a jen jsem tak zahlednul v changelogu neco ve smyslu ze v zakladu jsou odfiltrovany streamy Dolby Vision. A bohuzel je to tak. Mohu se zeptat na duvod? Pripadne jestli lze tento filtr zrusit?
  Odpovědět
Lze vyp/zap v nastaveni doplnku…
  Odpovědět
(09.12.2021, 23:15)Karel1981 Napsal(a): Lze vyp/zap v nastaveni doplnku…

Moc se omlouvam, uz jsem to nasel. Pouzival jsem Automaticky vyber streamu Off. A az jsem povolil a zakazal Automaticky vyber streamu, tak se pri zakazanem objevila polozka - Vynechat soubory s Dolby Vision. Predtim tam volba nebyla.
  Odpovědět
Ono aj tak nemas skoro ziadne zariadenie, ktore to dokaze prehravat spravne. Kodi to nevie prehrat ak nemas upravene kodi na shielde. Takze ak toto nemas, tak sa ti prehrava video v zlych farbach alebo ho vobec nevidis…
V polozke HDR na uvodnej stranke pribidla polozka Dolby Vision a tam mas vsetky taketo videa a mozes si to skusit…
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Ahoj, prestal fungovať doplnok do prehliadača SCintegracia.
X96 Max+ (4/64) - Dual Boot *** CoreElec 20.5 Nexus / ATV SlimBox *** Kodi 20.5 Nexus
  Odpovědět
@"GrgoPitic" a na ktorom webe ti prestal fungovat? na csfd.cz mi funguje. a dalsie sa mi nechceli testovat....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
@BBaron ahoj, už to funguje neviem či bol iba u mna problém. Ak by sa ti chcelo to preklopiť aj na SK verziu CSFD inak funguje vsade
X96 Max+ (4/64) - Dual Boot *** CoreElec 20.5 Nexus / ATV SlimBox *** Kodi 20.5 Nexus
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)