• 3 Hlas(ů) - 3.67 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlásenie chýb
A tento druhy screen je mozno zaujimavwjsi, su tam errors nejke: https://ibb.co/jVbJghC
  Odpovědět
Jen sem napiš tu adresu na paste.kodi.tv, kterou ti doplněk zobrazí.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
Nefunguje denní program - TV Program (14 dní)  - píše chyba připojení,  taktéž    filmy - tipy na dnes
  Odpovědět
@"korton" potrebujem cely subor, lebo ty nevies co tam mas hladat v tom logu ....

@"xpelan01" od dnesneho dna do buducnoti to uz funguje, ale spatne neviem natiahnut TV program ... skoda, ze ste to vsetci nahlasili az po tyzdni nefunkcnosti
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Nejde mi to uploadnut, padne to vzdy. Viem to len zobrazit.

No ale posunul som sa v tom ze viem ze chyba musi byt niekde v stream cinema doplnku, nie v telke alebo v internete, lebo skusal som dnes ine doplnky a idu bez problemov. Skusim to este uploadnut a poslem link
  Odpovědět
Zdravim,je niejaky vypadok servera? Nejdu nacitat zdroje.Testovane na dvoch zariadeniach.
  Odpovědět
vcera bol nejaky vypadok ani neviem kedy a ako dlho...pisalo mi viacero ludi.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Kra má nejspíš výpadek serveru. Některé seriály jen probliknou. Zkoušel jsem to, co minule. Na kra.sk jsem si zkusil nahrát nějaký soubor. Ten se sice u nich uloží, ale už ho zpětně nestáhnu a prohlížeč hlásí, že z webu nejdou data. Psal jsem na podporu. Pár lidí to psalo i na fcb, tak kdyby to tu někdo četl a chtěl položit dotaz, tak to snad už kra ví nebo bude vědět. Stejný problém byl v březnu a potvrdili výpadek.
  Odpovědět
Zdravím

Dnes mi asi 80% filmov nejde vôbec spustiť. Neviete prosím či je problém so severom KRA alebo je problém v aplikácii ?

Dakujem

Pridávam log


Přiložené soubory
.zip   kodi.txt.zip (Velikost: 80.63 KB / Stažení: 1)
  Odpovědět
(13.04.2022, 20:23)Petoma Napsal(a): Zdravím

Dnes mi asi 80% filmov nejde vôbec spustiť. Neviete prosím či je problém so severom KRA alebo je problém v aplikácii ?

Dakujem

Pridávam log
Přidávám se k dotazu se stejným problémem, který přetrvává. Jenom doplním o poznatek, že mě to pouze nejede přes lokálního poskytovatele přes optiku, když si to pustím na mobilu přes data tak se vše rozběhne bez problémů. Díky
  Odpovědět
tiež mi to nejde asi na 80-90% materialu. Hlasi "HTTPS problem"  The read operation timed out
Coreelec 9.2.8. Doteraz bez problemov


Přiložené soubory Miniatury
   
  Odpovědět
Dobrý deň,
aplikácia Kodi mi padá pri spustení doplnku. Verzia KODI : 19.4.0, doplnok: 2.2.01 +k19 odbbaron :-) Operačný systém Ubuntu 22.04 LTS. Predtým som mal PopOS 21.10 a staršie kodi a všetko fachalo ako hodinky. Ako som aktualizoval na PopOS 22.04 tak po spusteni doplnku kodi padá. Reinstaloval som na UBUNTU 22.04 a správa sa to rovnako. Poprosím ak budete mať čas to kuknúť - pomôže to aj iným....


Přiložené soubory
.zip   kodi crash log.zip (Velikost: 108.73 KB / Stažení: 3)
  Odpovědět
pozeral som to a zda sa, ze to pada na python libke, ked sa snazi doplnok spravit nove vlanko. Neviem, ci s tymto budem vediet nieco spravit ... bud je problem v Ubuntu, alebo vo verzii pythonu, kedze na starsich verziach pythonu to slape....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
(06.05.2022, 14:08)BBaron Napsal(a): pozeral som to a zda sa, ze to pada na python libke, ked sa snazi doplnok spravit nove vlanko. Neviem, ci s tymto budem vediet nieco spravit ... bud je problem v Ubuntu, alebo vo verzii pythonu, kedze na starsich verziach pythonu to slape....
díky za reakciu - ak nájdem riešenie tak píšem tu ....
kuknite toto - nemôže to byť verziou kodi 19.4 ???

Kód:
https://www.linuxadictos.com/sk/kodi-19-4-llega-con-algunas-novedades-pero-ninguna-solucion-para-los-addons-que-no-funcionan-algo-que-deben-arreglar-los-creadores-de-los-complementos.html
  Odpovědět
KODI 19.x je cela na python 3, takze by to nemal byt az taky velky problem prejst z python 3.9 na 3.10 ... jo a na androide s KODI 19.4 doplnok funguje v pohode....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Ahoj,

asi nějak blbne synchronizace s trakt.tv. Koukám na seriál Schodiště - https://thetvdb.com/series/the-staircase-2022, a na žádném zařízení se mi nezobrazuje v nedokoukaných, a ani na traktu se mi neobjeví v posledních sledovaných.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
@"PetrM" automat zlyhal a vypadlo trakt ID, uz som to fixol rucne...ked sa to prekesuje, tak to snad pojde...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Možno to tu bolo ale ako pokračovať v prerušenom sťahovaní ?
  Odpovědět
@"xiaomi22" nebolo to tu, ale ked sa prerusi stahovanie a das znova stahovat ten isty subor, tak bude pokracovat tam, kde si skoncil.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
(01.08.2022, 09:59)BBaron Napsal(a): @"xiaomi22" nebolo to tu, ale ked sa prerusi stahovanie a das znova stahovat ten isty subor, tak bude pokracovat tam, kde si skoncil.

Ok dik v mojej 17 asi nie , ale nevadi

Inu chybku mam serial The Rookie epi 3x05 3x06 hlasia error no video ... FYI
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 8 host(ů)