• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Doplnok neotvara jednotlive foldre
#41
mozes si film najst na WS Zobrazit přímý odkaz a ten vlozit do VLC player a mozes to pozerat online bez nutnosti stiahnutia....
#42
(03.05.2020, 11:58)jardan Napsal(a): Pánové jste tady jak drbny na pavlači. Každý tu má zaručené informace vycucané asi z prstu a zbytečně tím plašíte méně zručné uživatele.
Rozhodně bych doporučoval trpělivost a nešířit bludy.
A zopakovat si nejzákladnější fakta:
1. Webshare NENÍ sama o sobě sreamovací služba, ani IPTV, je to jen placené úložiště, kde si můžete uložit váš obsah.
2. To, co si platíte je pouze přístup do databáze úložiště Webshare, nic víc!
3. Po rozjetí otevřeného multimediálního systému Kodi byl vytvořen doplněk s možností videoobsah na WS streamovat.
4. Streamování z WS NENÍ prioritním záměrem tvůrců serveru WS a nemají s tím nic společného.
5. Doposud tvůrce doplňku SC vždy reagoval na jakékoliv problémy spojené s funkčností ku prospěchu věci, jistě se k problému vyjádří.
6. Co se týkásamotného WS, stále zatím funguje tak, jak má, uložené soubory jsou dostupné, stahování funguje.
5. Ale nikde není psáno, že vše musí fungovat jako dřív, dokonce ani samotný WS, viz úložiště co v minulosti fungovaly a odnesl je čas. Toto si doufám uvědomují všichni předplatitelé.

chytrej jak rádio... čert vem nefunkčnosti kvůli updatům SC, BB to většinou velmi rychle opravil... ale tohle je prostě prasárna největší. mám ještě 350 dní na WS a kupoval jsem to jen kvůli SC... ano, moje blbost, ale jestli to doteď fungovalo už nějakou dobu, tak sem nechtěl mít starosti to každej měsíc kupovat... a teď vole se dozvím, že musím přejít na nějakou slovenskou blbost? která ještě navíc funguje blbě (jak zde píše celkem dost lidí, co už na KRU přešlo) ? a BB samozřejmě mlčí
#43
Veľmi zaujímavé že prejdenie na kra prebehol takto hladko Smile Doteraz by to šlo ale prejdime na kra.sk lebo nemám nič spoločné ani s webshare ani s kra tak som sa teraz rozhodol že poďme na kra a ešte som na to nasratý že ľudia na to nadávajú. Za prácu klobúk dole aj za robotu aj za všetko. Ale byť niekto kto to robí v takom rozmere resp vie že tu je moc ľudí čo to zaujíma a používa tak spraviť takýto instantný prechod a ani to nevysvetliť.... Chápeme že sa môže rozhodnúť a zmeniť zo dňa na deň úložisko. Ale potom je automatické že ľudia sú úplne nahnevaní keď ani oznámenie napr mesiac dopredu a nič Big Grin Taktiež najskôr budr všetko dostupné aj na WS aj KRA pred filmami w a aj k na rozpoznanie a o pár dní niekto niečo ukradne tak odstrihnem WS? Prečo neodstrihne aj kra? Ukradli len vrci na WS? A aj keby ukradli hocičo tak keď nemá s WS ani KRA nič spoločné tak prečo odstrihne WS? Mne to je jedno kúpim pár krát mesačne na kra ale problémy s registráciou zo zahraničia alebo s rýchlosťami zo zahraničia že to nejde ako má (jasné môžeme si dať download) a potom je urazený že ľudia nadávajú. Pochybujem že tak zdatný človek čo spravil SC čo je BBaron sa teraz čuduje že prečo sa väčšina hnevá. Nikomu to potom nesedí a vidia len z našeho pohľadu ako usera ojeb. Tak nám potom nevravte že to nieje o peniazoch. Pricíp a zákulisie nás zaujíma lebo to pôsobí ako ojeb ale ten sa nedozvieme takže všetci na kra a čakajme kedy sa to zo dňa na deň zase poserie Smile o peniazoch to nieje Smile
#44
(03.05.2020, 23:53)Bladelm Napsal(a): Veľmi zaujímavé že prejdenie na kra prebehol takto hladko Smile Doteraz by to šlo ale prejdime na kra.sk lebo nemám nič spoločné ani s webshare ani s kra tak som sa teraz rozhodol že poďme na kra a ešte som na to nasratý že ľudia na to nadávajú. Za prácu klobúk dole aj za robotu aj za všetko. Ale byť niekto kto to robí v takom rozmere resp vie že tu je moc ľudí čo to zaujíma a používa tak spraviť takýto instantný prechod a ani to nevysvetliť.... Chápeme že sa môže rozhodnúť a zmeniť zo dňa na deň úložisko. Ale potom je automatické že ľudia sú úplne nahnevaní keď ani oznámenie napr mesiac dopredu a nič Big Grin Taktiež najskôr budr všetko dostupné aj na WS aj KRA pred filmami w a aj k na rozpoznanie a o pár dní niekto niečo ukradne tak odstrihnem WS? Prečo neodstrihne aj kra? Ukradli len vrci na WS? A aj keby ukradli hocičo tak keď nemá s WS ani KRA nič spoločné tak prečo odstrihne WS? Mne to je jedno kúpim pár krát mesačne na kra ale problémy s registráciou zo zahraničia alebo s rýchlosťami zo zahraničia že to nejde ako má (jasné môžeme si dať download) a potom je urazený že ľudia nadávajú. Pochybujem že tak zdatný človek čo spravil SC čo je BBaron sa teraz čuduje že prečo sa väčšina hnevá. Nikomu to potom nesedí a vidia len z našeho pohľadu ako usera ojeb. Tak nám potom nevravte že to nieje o peniazoch. Pricíp a zákulisie nás zaujíma lebo to pôsobí ako ojeb ale ten sa nedozvieme takže všetci na kra a čakajme kedy sa to zo dňa na deň zase poserie Smile o peniazoch to nieje Smile

ludia su mrzty nad formou ako to prebehlo. A otazka pre baron preco v premennej _filename je okrem nazvu suboru aj prilepene moje sukromne informacie ??? preco to maskovanie ???
#45
No jasně úložiště na Ws funguje, ale jak se k němu dostat. Opět je tu něco virtuálního, na co jsem jako předplatitel nebyl upozorněn, asi vlastní vinou. Jo my důvěřiví troubové., kteří nejsme členy nějakého fóra. Asi si přečtu Káju Maříka.
#46
@"ce4aser" ake sukromne informacie a kde? ziadne udaje o nikom nemam. Chod do Filmy -> KRajna -> Laos -> Film River z daj stahovat nejaky subor ... budes tam mat napriklad: river-ba072edbef.bluray.bipolar.mkv
river - nazov filmu
ba072edbef - vnutorne ID suboru cez md5
bluray - zdroj
bipolar - warez grupa, ktora ten subor vydala
kde mas ake sukromne udaje?
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#47
(03.05.2020, 23:01)spajdaaa1 Napsal(a): Chtěl bych se zeptat,
Když mám předplacený Webshare a teď je to někde na Kra.sk, co to pro mě znamená? Moje předplatné propadne ? Nebo to zase bude fungovat přes WB?
Děkuji za odpovědi.

Metaforicka odpoved:

Pristup do kniznice a ku vsetkym knizkam mas stale. Len clovek, ktory vedel kde ktoru knizku najdes, ako sa vola a v ktorom je regali tie informacie nema. Takze si musis tie regale prebehnut a najst sam. Cez dostupne webrozhranie napriklad. To stale funguje a bude fungovat az kym ti neskonci predplatne.
#48
Asi najjednoduchsia odpoved:
ak mate webshare, tak SC uz cez toto ulozisko nepojde. Ak chcete pouzivat aj nadalej SC, tak treba zakupit ulozisko na kra.sk a zadati tieto prihlasovacie udaje do nastavenia SC. Potom to znova pojde...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)