• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stream Cinema
#41
Je to jen můj pocit, nebo sed do sekce Filmy/Novinky - začali přidávat filmy bez titulků? Když už je v sekci nový film je z pravidla bez titulků. Je to jen dočasné, nebo už to tak zůstane?

Díky
  Odpovědět
#42
Metalica : Jo ja nemam 4K telku a 4K obsah ma nezaujima .. Dokonca kym som este pouzivam WEBSHARE a sekalo mi to , tak som si radsej pustil 720p, nejaky film do 2G aby som to videl bez sekania .. A tak isto chapem , ze niekto chce pozerat 4K .. Tak vydrzime a nebudeme to tu zasierat stale tym istym narekom , ze to seka .. Tot vedla dakto pisal, ze dnes to uz neseka .. Je to tak ?

Adam : Ja uz som na tuto temu napisal vsetko ..
  Odpovědět
#43
(16.05.2020, 23:24)Adam001 Napsal(a): Pytkin:
Ano, platí fakt, že rychlost je slabá, co tu stále potvrdzuju uživatelia. Ale hlavne, že tebe to stačí :-)
Tak si chod na WS, ked mas problem a neprud tu stale dokola to iste. Na to tu nikto nie je zvedavy. kra sa brutalne od posledneho vikendu zlepsilo a to je fakt. Nesnaz sa tvrdit opak, lebo je to loz.
  Odpovědět
#44
Adam : uz je to nuda ..
  Odpovědět
#45
pokud můžu novinku na zlepšení, líbilo by se mi při výběru souborů informace o tom jaký to má datový tok v Mbit/s
  Odpovědět
#46
huby : to by si musel analyzovat cely film .. to je dost narocna vec .. Alebo ches len vedit priemer ? Velkost / cas ?
  Odpovědět
#47
(19.05.2020, 12:23)Pytkin Napsal(a): huby : to by si musel analyzovat cely film .. to je dost narocna vec .. Alebo ches len vedit priemer ? Velkost / cas ?

líbilo by se mi kdyby to šlo vidět tak jak to je v stream cinema 2.0
  Odpovědět
#48
shift+ctrl+O
  Odpovědět
#49
Mám multimedilani centrum, takže shift atd tam není
  Odpovědět
#50
Vies aj kde to je v keymapeditore?
Pouzivam to obcas cez klavesnicu ale chcel som to namapovať na ovladac a nevedel som tam nájsť.Nasiel som len codec info ale to je nieco ine.
Neviem či to nemusíš ručne dopísať v keymap.xml
  Odpovědět
#51
@"j.jusko" Ta funkce se jmenuje "Player debug" a přímo v Keymap Editoru se nastavit nedá. Musí se přidat ruční editací souboru:

<key id="xxx">playerdebug</key>

kde "xxx" je číslo tlačítka.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#52
Diky.
Presne to som si aj myslel len som nevedel nazov funkcie.
  Odpovědět
#53
Zdravím, jak už tady psal Kokso, v sekci Filmy/Novinky přibývá stále víc filmů bez titulků, myslím, že dříve, když se v této sekci film už objevil, tak byla jistota, že jsou k filmu i titulky. Pro nás, kteří neumí anglicky je pak velké zklamání, že člověk si přečte info, pustí trailer, těší se na film a pak zjistí, že titulky nejsou. Proto mně víc vyhovoval bývalý systém této sekce a teď je z toho tak trochu guláš.
  Odpovědět
#54
@"queen" ak ma film titulky, tak uz v zozname je o tom info v podobe "EN+tit" alebo v poslednej dobe prida aj "SP+tit". Ak to +tit chyba, tak s velkou pravdepodobnostiu niesu k dispozicii titulky.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#55
Díky BBarone za odpověď. Samozřejmě vím, že film označený EN+tit. je s titulky, přesto si myslím, že můžu napsat svůj názor, že se mně víc zamlouval nedávný letitý systém v sekci Novinky, kde všechny filmy už měli dostupné titulky. Je jasné, že nynější stav, že jsou v Novinkách i filmy bez titulků se určitě zamlouvá lidem, kteří ovládají angličtinu. Jen namátkou jsem našel 2 filmy, které ještě označení EN+tit. nemají a funkční titulky už jdou stáhnout : Anderson Fals a Force Of Nature, ale na to jsem přišel náhodou, že jsem ty filmy už chtěl vidět. Možná tímto pomůžu ostatním nedočkavcům a začnou lovit titulky taky. Díky moc za tvoji obrovskou práci se Stream Cinema a budeme doufat, že to bude ještě dlouho fungovat.
  Odpovědět
#56
@"queen" dik za podporu ... upravil som zoznam noviniek tak, ze sa tam zobrazuju filmy s titulkami a dabingom. Takze ak k niecomu nemame dostupne titulky, tak sa v novinkach (povodna polozka) nezobrazuju. Pridal som na nizsiu poziciu "Novinky all" kde su komplet vsetky novinky aj bez titulkov, ale k nim mozu byt dostupne titulky, no nemame ich...snad som to aspon trocha priblizil povodnemu stavu.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#57
BBarone, to je super práce, musím napsat, že to předčilo moje očekávání, je vidět, že ti záleží na názorech uživatelů Stream Cinemy a snažíš se dělat všechno pro to, aby jsme byli spokojení. Velké díky tobě.
  Odpovědět
#58
Vcera som pridal polozku "KIDS" aj do serialov, lebo predsa len tie su medzi najmensimi velmi oblubene. Hlavne Tlapkova patrola Big Grin a podobne Big Grin
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#59
Paráda, aspoň nemusím všetky rozprávky dávať stále do obľúbených. Vďaka za skvelú prácu!
MiBox3 + Mi Stick, KODI 20.2
  Odpovědět
#60
@Frost používam SC už niekoľko rokov a ani raz sa mi nestalo, že by sa film vypol. A ani v hlásení chýb som také dačo nepostrehol. Takže je veľká pravdepodobnosť, že problém je u teba, buď internet alebo HW na ktorom SC používaš.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)