• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stream Cinema
#1
Ahojte.

Aktualizoval som Stream Cinema, vsetko som urobil podla navodov, dal som aj update v nastaveniach doplnku, mam nahodenu verziu 1.3.26 a vpusti ma max do sekcii ako filmy a pod a ked uz chcem otvorit filmy ci serialy v danej sekcii tak ich neotvori len ma vrati spat na sekcie.

Viete mi s tym pomoct?
  Odpovědět
#2
Ahoj, začnu tedy od začátku.
Jelikož máš 1.3.26 tak to máš správně přes cder
Máš tedy i zaplacené kra.sk a vyplněné správné přihlašovací údaje?
2x box X88 Pro X3 - CoreELEC, 1x - x96mini - CoreELEC, 2x - win10, 1x - MacBook PRO.............. děkuji za super doplněk!
  Odpovědět
#3
Len prispejem, dnes sa mi tiez objavil problem so SC, ked dam vyhladat film/serial, nic sa nestane a pri pokuse o spustenie filmu ktory som uz pozeral mi to vypise chybu video suboru. Fungujem cez WebShare
  Odpovědět
#4
(03.05.2020, 13:56)dantevergil Napsal(a): Ahojte.

Aktualizoval som Stream Cinema, vsetko som urobil podla navodov, dal som aj update v nastaveniach doplnku, mam nahodenu verziu 1.3.26 a vpusti ma max do sekcii ako filmy a pod a ked uz chcem otvorit filmy ci serialy v danej sekcii tak ich neotvori len ma vrati spat na sekcie.

Viete mi s tym pomoct?

musíš mať nahodené stream cinema z nového repozitára. Z toho čo píšeš je zrejmé,
že sa ti aktualizácia stiahla z pôvodného repo kodi cz&sk. Odinštaluj a nahod znova
  Odpovědět
#5
(03.05.2020, 14:01)tomitank Napsal(a): Ahoj, začnu tedy od začátku.
Jelikož máš 1.3.26 tak to máš správně přes cder
Máš tedy i zaplacené kra.sk a vyplněné správné přihlašovací údaje?
nie je to pravda - evidentne niekto prepašoval poslednú aktualizáciu aj do pôvodného repo.
Zistil som to náhodou, lebo mám SC aj na noťase, kde ho používam len ak niekam ideme.
Chcel som spraviť porádky a pozerám, že verzia je posledná, ale robilo to presne to čo sa popisovalo hore.
  Odpovědět
#6
Skusal som cder aj stary repo, verzia rovnaka, reinstall nepomohol, stale neviem nic zapnut...
  Odpovědět
#7
@"majkx" No a protože Webshare byl od doplňku odstřižen, tak se přes Webshare na nic nepodíváte. Ostatně je tu toho plné fórum. Musíte mít účet na kra.sk.
Acer Iconia Tab A10 Android 6.0 - Kodi 18.6 / 2x Evolveo M4 Android 7.1.2 - Kodi 18.6 / PC Win 10 64bit - Kodi 18.6
  Odpovědět
#8
(03.05.2020, 14:01)tomitank Napsal(a): Ahoj, začnu tedy od začátku.
Jelikož máš 1.3.26 tak to máš správně přes cder
Máš tedy i zaplacené kra.sk a vyplněné správné přihlašovací údaje?
ano, mam zaplatene clenstvo aj udaje mam spravne, aj som skusal komplet vymazat repozit aj SC a dat na novo a aj tak to robi mam win 10
  Odpovědět
#9
(03.05.2020, 14:01)tomitank Napsal(a): Ahoj, začnu tedy od začátku.
Jelikož máš 1.3.26 tak to máš správně přes cder
Máš tedy i zaplacené kra.sk a vyplněné správné přihlašovací údaje?
preco na krak.sk? cez webshare to uz nefunguje?
  Odpovědět
#10
Ne webshare cca od půlnoci nejde, musíte kra.sk.

Příště prosím před založením vlákna, kouknout se na forum řeší se to zde od rána
2x box X88 Pro X3 - CoreELEC, 1x - x96mini - CoreELEC, 2x - win10, 1x - MacBook PRO.............. děkuji za super doplněk!
  Odpovědět
#11
(03.05.2020, 14:29)MaVon Napsal(a): @"majkx" No a protože Webshare byl od doplňku odstřižen, tak se přes Webshare na nic nepodíváte. Ostatně je tu toho plné fórum. Musíte mít účet na kra.sk.
dakujem za pomoc, uz to ide.
  Odpovědět
#12
Nevravím ze schvalujem čo @BBaron urobil.. ale dobre urobil !!!! Tongue 

10% ľudí je vďačných, za to že tu SC bolo a mohli ho používať
10% ľudí stále nechápe čo sa tu práve deje
a zvyšok tu bude vyplakávať a nadávať.. a nema ani šajnu o čo ide, čo všetko zatým stojí, čo je StremCinema, čo je Kodi, čo je WebShareCZ, čo je práve vytvoriť tie videá (ripovanie, grabovanie, synchronizácia audia s videom, titulky, encodovanie, atd, atd).

Krásne sa ukázal charakter mnohých ľudí a vďačnosť našich národov... ehm hejterov....

Čo vám všetkým bránilo si za tie roky vytvoriť niečo podobné?  Máte čo ste chceli.. môžte si za to sami...
Takéto projekty žijú vďaka ľudom (komunite)... a umierajú kvôli debilom...

Ja som vďačný za jeho Stream Cinema, ako z hľadiska užívateľa tak aj z hladiska vývojára, takže viem čo všetko za tým stojí. Cool
  Odpovědět
#13
jastrab : jasne .. Ved je tu SC doplnok a WS komunita si robi SC2 doplnok .. Verim ze zachvilu ich prestane bavit tu tu spamovat svojimi srackami a budu sa realizovat na svojom fore .. a bude klud ..
  Odpovědět
#14
@BBaron v podstate je mi jedno čo ťa k tomuto všetkému viedlo. Čiastočne som sa aj prispôsobil lebo plugin čo si vytvoril je geniálny a používal som ho dosť dlhú dobu. Za to veľké ďakujem. Ale toto nové úložisko, je katastrofa (čo sa aj dalo čakať). Vzhľadom k povahe obsahu som vždy rátal, že jedného dňa si nič nepustím, ale toto tvoje rozhodnutie zničilo tvoju (a tvojho týmu) prácu. Je ľahké si domyslieť, čo ťa k tomu viedlo, ale kým sa ti to podarí dostať aspoň čiastočne do starých koľají, tak neviem, koľko oddaných ti zostane. Moju dôveru si stratil a je mi to ľúto, lebo fakt som si ťa vážil ako, človek ktorý si vie predstaviť koľko roboty za tým bolo. Škoda.
  Odpovědět
#15
ilon : dakujeme za nazor .. posielame fidorku ..
  Odpovědět
#16
Pytkin a Warder prajem príjemné pozeranie po 20:00 cez kra a mne neposielajte fidorku ale radšej si ich kúpte k tomu večeru, ked už nebudete mat na to nervy.
  Odpovědět
#17
Zdar lidi, Má tu někdo problém se samovolným vypínáním filmů během sledovaní? Dělalo mi to na WS a děje se to i na Cra. Rozdíl je v tom, že na WS to bylo jednou za dva týdny a na Cra 5x během filmu. Ví někdo proč?
  Odpovědět
#18
Možná kdyby ses s námi podělil o i nějaké pro tebe asi nepodstatné informace, jako třeba na čem Kodi provozuješ, tak by někdo reagoval.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#19
Ale to je uz popisované v inom vlakne. Zatial asi krak servery nestihaju
  Odpovědět
#20
(08.05.2020, 09:24)ilon Napsal(a): Pytkin a Warder prajem príjemné pozeranie po 20:00 cez kra a mne neposielajte fidorku ale radšej si ich kúpte k tomu večeru, ked už nebudete mat na to nervy.
Zatial vsetko funguje jak vino .. prekvapilo ma kopec novych filmov , na ktore som na WS dlho cakal ..
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)