• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stream Cinema
#21
(09.05.2020, 13:10)Frost Napsal(a): Zdar lidi, Má tu někdo problém se samovolným vypínáním filmů během sledovaní? Dělalo mi to na WS a děje se to i na Cra. Rozdíl je v tom, že na WS to bylo jednou za dva týdny a na Cra 5x během filmu. Ví někdo proč?
no to robi aj mne,mam na skusku kra.sk a stoji to za velke,bud to dlho bafruje alebo sa to zastavi, padne a mozem skusat rozne subory,na WS to islo hladko ,v poslednej dobe to blblo az to prestalo ist vobec ale kra.sk ako nahrada nic moc,.
  Odpovědět
#22
zial na kra.sk mi to bezne dlho bufruje alebo to vypne,to sa nedalo s WS porovnat tam to blblo v poslednej dobe az kym to nezrusili uplne,toto zatial nic moc nahrada
  Odpovědět
#23
Změnil jsem si heslo na WS a doporučuji to udělat všem.
  Odpovědět
#24
Vilda : Naco si mam menit heslo na WS ? ved je mi cele to konto na nic ..
  Odpovědět
#25
(10.05.2020, 22:26)sounddesigner Napsal(a): zial na kra.sk mi to bezne dlho bufruje alebo to vypne,to sa nedalo s WS porovnat tam to blblo v poslednej dobe az kym to nezrusili uplne,toto zatial nic moc nahrada

nemaj strach ked podporime kra.sk ,svoju rychlost vdaka financiam vylepsia.  Neplacne nad WS, vsetko je nahraditelne a pokial ma bbaron dobre skusenosti a obchodne podmienky s Kra.sk , mylim si ze zachvilu to bude lepsie bezat ako pod WS.
Vsetko chce len cas Smile
  Odpovědět
#26
(10.05.2020, 22:26)sounddesigner Napsal(a): zial na kra.sk mi to bezne dlho bufruje alebo to vypne,to sa nedalo s WS porovnat tam to blblo v poslednej dobe az kym to nezrusili uplne,toto zatial nic moc nahrada
platenie kra.sk je ako hádzat¸peniaze do kanála
  Odpovědět
#27
agrippa : prave naopak .. zaplatit webshare sa dnes javi ako hodit peniaze do kanala .. Ty co maju krasku tak spokojne pozeraju a ty co maju webshare len smutno vypisuju hejty po forach ..
  Odpovědět
#28
To není tak úplně pravda - mám zaplacené kra i WS, a když se kra seká, tak jedu z WS. Řešení samozřejmě existuje, a je jich hned několik. Takže jako záloha je WS pořád dobrý.
SONY KDL-48W705C + X96MAX 4/64 - ANDROID 9, KODI 18:6
SONY KD-55XG8096 - ANDROID 8, KODI 18.6
  Odpovědět
#29
Osobna skusenost krabica Belink GT King lan 1giga internet optika 300 mgbit.Testujem jak WS tak Kras ,Tuknem na nejaky film z WS dam za zaciatok a potom pretocim skoro na koniec filmu z WS to nabehne raz dva ,kdez to z Kras to rozmysla ze akoze co ,ist ci neist .Takze asi tak proste zatial kras nestiha.Tak len teda treba dufat ze sa to casom z lepsi. Takze Sosac to zatial isti.
  Odpovědět
#30
ADAM : Vsetci vieme, ze Soubory Online su na nic , lebo nedokazes najst nazvy suborov .. Nehladiac na to, ze nove subory uz pribudaju len na krasku ..
A novy plugin nema novu databazu .. Bude odkazany na to , co nova komunita z Webshare tam da .. Otazne je , kolko ich to bude bavit .. atd atd .. Na toto ja nemam cas a nervy .. Ja si chcem sadnut k televizoru a pozerat film .. Ludia pisu , ze im kraska trha .. Neviem .. Mne netrha .. Ale akceptujem to , ze mozu mat problemy .. Pisalo sa tu na fore , ze sa na tom pracuje .. Verim tomu ze ano .. Nakoniec urcite maju omnoho vacsie prijmy ako planovali (kedze sme vsetci presli z WS na krasku) , takze budu mat z coho kupit dalsi HW .. Ja im verim a som presvedceny , ze kraska bude rovnako rychla ako WS , mozno aj rychlejsia .. Mne je to uplne jedno .. Mne to uz teraz chodi dobre ..
  Odpovědět
#31
Rozmyslal som ci to tu napisem ci nie. Ci sa vacsina ludi uz boji pisat kritiku v podstate opravnenu alebo uz asi nema cenu ...tak si ludia povedali :-)
Vsetci vieme len to nenapiseme ze KRA nestiha. / Staci napisat ludia necakali sme taky napor a nezvladame to ale makame na tom ludia potrebuju nadej :-))) / Vcera som pozeral o 23 hod jeden diel serialu. mal 2GB a samozrejme koliecko tocenia kazdych 20sekund. Musel som zvolit iny stream co mal 450MB aby sa to dalo pustit :-) To len na okraj...len dufajme ze ti kompetentni to aj citaju a budu to riesit...a nie ako bolo kedysi ze cas vylieci vsetko :-)))
VONTAR X98 PRO Smart TV Box Android 7.1 3GB 32GB Amlogic S912 Octa Core 2.4G/5GHz Wifi, LAN 1Gbit . CoreELEC 9.2.2
  Odpovědět
#32
@"ufonaut" ale ved to som pisal a nie raz ... len to "zapadlo" dalsimi prispevkami, kde ludia plakali ze to ide pomaly.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
#33
ufonaut : ked mas taketo problemy , tak preco si nestiahnes subor na disk a nepozeras ho z disku ? mna by to sralo pozerat to tak , ako ty popisujes ..
  Odpovědět
#34
Adam : places tu uz tyzden .. Situacia je aka je .. Riesi sa to .. A ked sa to vyriesi , tak bude dobre .. Mozno lepsie ako pred tym .. Ber to tako fakt ..
  Odpovědět
#35
Adam : neviem .. Ja 4K streamy nepozeram .. Takze to nevidim .. Ale 100x sa tu napisalo , ze problem sa riesi .. A vsetci verime ze sa vyriesi .. Konstatovanie dokola , ze maju ludia problem s 4K nicomu nepomaha .. Ale najdu sa ludia , co hovoria , ze im idu aj 4K streamy .. Takze neni vsetko len cervene , ako by to mohlo vyzerat ..
Ja len viem ze WS malo rovnaky problem s HD streamami .. To som videl aj sam doma ..

Mne sa kupenie krasky na rok zda jedine normalne riesenie .. Nic predcasneho na tom nevidim ..
  Odpovědět
#36
Zdravím dneska som aktualizoval a píše mi ze sa nedá prihlásiť na kra.sk v čera to ešte šlo večer a dneska nič ma s tým niekto problém?
  Odpovědět
#37
žiadny problém sledujem serie Normal People 
epizoda 04 
titulky idu z titulky com manuál vyhladávanie
prilož prosím log  Cool a načo a čo si aktualizoval ak ti včera šlo nechápem   Dodgy
a daj mu to sem https://forum.cder.sk/thread-1-page-25.html
   
Linux Enigma2 / Archiv CZSK premium V9 mtester270 / Stream Cinema 1.2.2 / update 28.08.2020 
  Odpovědět
#38
Nvm vyberiem si veľkosť a všetko a napíše mi nepodarilo sa naviazať spojenie kra.sk a aktualizáciu mi to dalo samé
  Odpovědět
#39
adam : stale dokola to iste .. plati ta ista reakcia co som napisal pred tym ..
  Odpovědět
#40
@Pytkin,
čítal som tu od BBaron že sledovaný obsah v 4k na KRA . je zanedbatelný oproti obsahu v HD . Ok ale tu musíme povedať aj to "B" a to je že ak mám pozerať "sekačku " v 4k tak si to radšej pustí v HD aj napriek tomu že disponuje doma 4k technologiami . Rozumiem že KRA do toho skočila s rovnýma nohami a bolo to nepripravené na takú záťaž . Počkám a držím KRA palce nech sa darí .
(a áno viem si stiahnuť obsah na hdd )

@Adam001,
súhlasím s tým čo píšeš vyššie .
VU+ UNO 4K SE , OpenATV 6.2 Antik 100Mbit/s KODI 17.6 + Archív Premium V7 , TV LG 55SK8500P.
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)