• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bbaron
#21
A proč si přestal aktualizovat WS? Nemyslíš, že to byl počátek konce?
#22
BBaron:
Ako dlhoročný programátor som ti držal palce, pretože koho by bavilo investovať toľko času do doplnku zadarmo ? Iba čistého nadšenca alebo čistého blázna. No ale spôsob, akým si to celé riešil a odprezentoval (systém padajúceho h*vna - používatelia naozaj nemôžu za to, že ti niekto niečo zobral) je pre mňa nepochopiteľný. Aj to, že ľudia vedia, že si v KRA.SK priamo zainteresovaný a ako malé dieťa to popieraš... to je o čom ? Úložisko KRA.SK je aktuálne o ničom, sú to len proxiny na WS, ktoré padajú na hubu kvôli vyťaženiu pri vyššej kvalite filmov... a to sme len na začiatku, kým si viac ľudí regne KRA.SK. Ak už si (pre mňa celkom pochopiteľne) chcel mať aj finančný osoh z inak bezkonkurenčného pluginu, to neexistovali iné spôsoby ? Kľudne by som platil aj mesačný poplatok tebe aj pre WS, pretože hodnotu to pre mňa má. To, že ti tu nadávajú magori, ktorí nechápu, za čo vlastne platia a ktorí by chceli všetko najradšej len zadarmo a podľa svojich predstáv, treba ignorovať - sú tu však aj ľudia, ktorým jednoducho vadí tvoj prístup. Beriem, je to tvoj doplnok, tvoje rozhodnutia, nemám právo nadávať a ani nenadávam, vyslovil som len názor.
Vero 4K+ / Kodi 18.6 / LAN+optika 300MBit
#23
@"gunball2" pocatek konce to bolo odkedy som pridal kra, len som o tom netusil ... ak by som chcel odstavit ws, tak spravim hned na zaciatku...ale ako som pisal, co sa stalo, to sa neodstane ... otocil som list a ide sa dalej ....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#24
Není možné, že tohle bude úplný konec tvojí verze SC?
#25
Bbaron: myslím že většinu z nás by zajímalo kdy bude SC na KRA na stejné kvalitě jako byla na WS. Sám musíš uznat že to je teď na nic
#26
chlapci z kra sa o to snazia aby to bolo co najrychlejsie.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#27
Jak to tu tak pročítám a slyším ty nářky od těch lidí co najednou nemůžou koukat na filmy a jak je autor doplňku špatnej, tak si říkám jestli vůbec umí přemýšlet. Ty lidi si přeci nezaplatili doplněk na stream filmů, ale obyčejné úložiště kde jeden člověk vytvořil parádní doplněk naprosto zdarma a hlavně na úkor svého volného času který by mohl investovat do něčeho lepšího.
Já osobně být na místě autora doplňku, tak to vypnu úplně za všechny ty blbý keci od ostatních lidí.
BBarone, upřímně ti DĚKUJI za tu možnost takto koukat na filmy a nic si z toho nedělej, užívej dál života a hlavně se věnuj rodině, za ty nervy to fakt nestojí. 😉
#28
A na tom dalším listě jsou jaké plány ? Co se stalo stalo se, jen mě mrzí, že jsme někteří přešli na kra.sk, přičemž ti muselo být jasné, že kra.sk není technicky připravená na větší množství uživatelů. Už streamy nad 10gb nejedou dobře. Taky by mě zajímala budoucnost, protože očividně je zdrojem stále WS. Co bude až to WS zatrhne ? Osobně ti stále fandím a i kdyby těch 20e vyletělo komínem, tak je mi to jedno, protože za těch 5 let jsi pro mě a mou rodinu udělal hodně a rád podpořím aspoň tvého souseda, který tě třeba za to pozve na pivo Wink
#29
@"Neis" tak ako som uz vela krat pisal ... kra mala byt alternativa, nie "hlavne" ulozisko. Ak tam nebol traffic, tak bolo zbytcne dopredu riesit. Lenze stalo sa co sa stalo a cez vikend vybavit vacsiu konektivitu a viac strojov pocas karanteny nieje jednoduche. K webshare sa uz nechcem vyjadrovat ... SC nieje nijako na nich zavysle.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#30
Jestli jsem tedy správně pochopil situaci, tak Baronovi někdo zkopíroval pracně vytvořenou databázi linků na webshare. A on ty zloděje potrestal tím, že odpojil ze svého pluginu CinemaStream vazbu na WebShare, takže všichni co si platili WS primárně kvůli SC pluginu teď mají smůlu. Život není fér.

Běžný uživatel má tedy tři možnosti:
1) Začít používat addon "Soubory Online", který sice funguje, ale má defacto jen jednu elementáriní funkci "Vyhledat podle jména souboru". Když člověk ví co přesně hledá, tak může pokračovat zde.

2) Počkat pár dní zda se opravdu neobjeví nový plugin a zde pokračovat minimálně do doby než mu předplatné na WebShare vyprší.

3) Pomyslně hodit stávající předplatné na WebShare do kolonky "ztráty" a okamžitě předplatit si kra.sk a dále pokračovat s CinemaStream pluginem tak jak byli zvyklí. Akorát zde není jisté jak kvalitní nový zdroj dat bude.

Já osobně pojedu na SouboryOnline. Seriály co máme aktuálně rozkoukané mohu sledovat dál i tam. Sice to není tak luxusí, ale dá se.
Když se objeví nový doplněk napojený na WebShare, tak ho rozhodně zkusím minimálně do doby než mi vyprší za 111 dní účet na WebShare.
Pak se podívám na fórum jak si stojí kvalita kra.sk  a koupím si zkušební člentví na měsíc. A pak se uvidí, zda ho prodloužit nebo ne.

Jedna věc je, že ty data někdo zkopíroval, ale to není to hlavní. Jestli udělá nový plugin, tak aby mělo smysl ho používat, tak se o to musí taky starat a neustále přidávat nová data.
#31
Ahoj, než se proklikam tema fory, je jednodussí to zkusit takto, WS už je uplně odstřihle od kodi? Druhy den se mi nedaří nic načíst. Předem Děkuji za odpověď.
#32
(04.05.2020, 18:40)petran711 Napsal(a): Ahoj, než se proklikam tema fory, je jednodussí to zkusit takto, WS už je uplně odstřihle od kodi? Druhy den se mi nedaří nic načíst. Předem Děkuji za odpověď.

WS není odstřižen od kodi.
Pouze CinemaStream plugin už není napojen na WebShare ale na kra.sk
#33
(04.05.2020, 18:27)BBaron Napsal(a): @"Neis" tak ako som uz vela krat pisal ... kra mala byt alternativa, nie "hlavne" ulozisko. Ak tam nebol traffic, tak bolo zbytcne dopredu riesit. Lenze stalo sa co sa stalo a cez vikend vybavit vacsiu konektivitu a viac strojov pocas karanteny nieje jednoduche. K webshare sa uz nechcem vyjadrovat ... SC nieje nijako na nich zavysle.

Ono se to tady docela ztrácí. Chtělo by to jeden topic s tvým finálním vyjádřením. Spousta lidí ti stále fandí, jen by potřebovali uklidnit a zcela jasně vysvětlit situaci a nastřelit budoucnost kra.sk i SC. Tedka jsi všude defacto enemy nr.1, protože nikdo neví tvůj postoj. Už info že máš naše přihlašovací údaje k ws apod., jsou hodně znepokojující...
#34
(04.05.2020, 18:44)MoonFay Napsal(a):
(04.05.2020, 18:40)petran711 Napsal(a): Ahoj, než se proklikam tema fory, je jednodussí to zkusit takto, WS už je uplně odstřihle od kodi? Druhy den se mi nedaří nic načíst. Předem Děkuji za odpověď.

WS není odstřižen od kodi.
Pouze CinemaStream plugin už není napojen na WebShare ale na kra.sk
Aha takže pokud mam jen WS tak už se jako za stara nepodívam přes Kodi online.
Pouze když si zaplatím kra.sk tak ano, chapu to dobře?
#35
(04.05.2020, 18:55)petran711 Napsal(a):
(04.05.2020, 18:44)MoonFay Napsal(a):
(04.05.2020, 18:40)petran711 Napsal(a): Ahoj, než se proklikam tema fory, je jednodussí to zkusit takto, WS už je uplně odstřihle od kodi? Druhy den se mi nedaří nic načíst. Předem Děkuji za odpověď.

WS není odstřižen od kodi.
Pouze CinemaStream plugin už není napojen na WebShare ale na kra.sk
Aha takže pokud mam jen WS tak už se jako za stara nepodívam přes Kodi online.
Pouze když si zaplatím kra.sk tak ano, chapu to dobře?
Asi si pleteš si pojem "Kodi" a "doplněk do Kodi". Na přístup do WS můžeš použít jiný doplněk. Minimálně SouboryOnline WS umí využít, ale...
Přečti si můj příspěvek o pár řádků výše. Tam uvádím základní tři možnosti co můžeš dělat.
#36
(04.05.2020, 18:27)BBaron Napsal(a): @"Neis" tak ako som uz vela krat pisal ... kra mala byt alternativa, nie "hlavne" ulozisko. Ak tam nebol traffic, tak bolo zbytcne dopredu riesit. Lenze stalo sa co sa stalo a cez vikend vybavit vacsiu konektivitu a viac strojov pocas karanteny nieje jednoduche. K webshare sa uz nechcem vyjadrovat  ... SC nieje nijako na nich zavysle.

Bbaron, v prvom rade, aj ja som bol spokojny s SC...lenze...
Je to dost alibisticke povedat, citujem: "K webshare sa uz nechcem vyjadrovat  ... SC nieje nijako na nich zavysle"
To mas zrejme pravdu, ale velmi vela ludi, ktori pouzivaju SC su na webshare, vdaka SC, zavysli...A velmi vela ludi, mna nevynimajuc, ma ucet na Webshare iba kvoli SC.
Spravit bypass na kra.sk bez vyskusania a testovania, a hlavne bez upozornenia uzivatelov SC je zas velmi neferove. Tolko k tomuto problemu.
Apropo, napisal som ti sukromnu spravu, pred par dnami, a aj napriek tomu, ze mas isto aj svoje problemy, mi dodnes odpoved neprisla. A to si myslim, ze je neseriozne a neuctive. Mozno to bola sprava na ktoru sa dalo jednoducho odpisat - precitaj si forum, alebo daco take...ale neodpovedat...naco je teda moznost posielania sprav?
No nic, prajem pekny den.
#37
Troufnou si říct, že jsem zažil všechny warezy od počátku internetu. Zároveň jsem pouzival KODI ještě dávno předtím než vzniknul SC. Nezbývá mi nic jinýho, než označit tento doplněk za absolutni TOP záležitost a poděkovat autorovi. Pokud je pravda, co tvrdí, tak mě mrzí, že z toho nic nemá. Radši bych posílal peníze na jeho úložiště. Je mi úplně fuk, co kdo píše a proč koho co zajímá a potřebuje nějaký vyjádření a šťourat se v tom. Lidi jsou opravdu chorý, včetně ublizenych pokryteckých nerdu z xbmc fóra.... Nechápu to
#38
K tým veciam ako kra.sk je proxy má niekto aj nejaký dôkaz alebo stačí že je to 3x napísané a tým sa to automaticky stane faktom?
#39
(04.05.2020, 17:24)BBaron Napsal(a): @"Shebin" ano hovoril ... ale ws sa zachovalo tak ako sa zachovalo a to ze som mal pravdu dokazuje aj to, ze sa "zazracne" objavil novy plugin s datami a len pre webshare .... takze ked som odstrihol komplet data z ws, tak som podla mna spravil dobre ... kra mala byt naozaj len alternativa, ale kedze sa niekomu nepacila konkurencia, tak to takto dopadlo. Za mna je ale jedno odkial co ide, hlavne ze to ide. Obe strany utrpeli "straty na zivotoch", ale svet sa toci dalej a ideme dalej. Otocil sa list papiera a pokracuje sa...

Pozrel som si sourcy toho "zazracneho" pluginu. Si developer, ak si sa k tomu uz dostal, tak hadam uznas ze take nieco sa da zmaknut za par hodin ked mas motivaciu (viem co hovorim, pred cca rokom som za jednu sobotu dekompiloval adroid appku a rozluskol api jednej nemenovanej stranky s filmami a spravil ku nej plugin a to som videl python prvy krat v zivote a to cele len preto, ze autor podobneho ho chcel spoplatnit), hlavne ked mas data na tanieri (t.j. je mi jasne ze ti dumpli databazu) a dokonca aj prehravanie vyriesene (ci uz z tvojho pluginu, alebo zo starsieho Soubory Online). Takze by som sa vobec nedivil, kebyze vznikol prave a len koli tomu, ze si odstrihol WS. Pokial viem, aj domenu si tiez registrovali vcera. Plne chapem, ze kradez dat vie nahnevat, a plne respektujem tvoje rozhodnutie, je to tvoja praca a mozes si samozrejme spravit co uznas za vhodne. Ale kazde rozhodnutie ma svoje nasledky. Vsetko mohlo byt inak nebyt toho rozhodnutia.

Samozrejme do pripadneho zakulisia nevidim (aj ked kazdemu triezvo zmyslajucemu cloveku musi byt jasne, ze ste urcite neplatili koli kazdemu 4K filmu premium konto na WS ako bezny user), vidim len to co bezny pouzivatel, ktory sa proste stal zo dna na den "obetou", pricom vidi, ze technicky problem tam nieje, kedze okrem toho "zazracneho" pluginu sa rozbehlo kopec alternativnych moznosti, napriklad aj kontextove hladanie v Soubory Online priamo z menu tvojho pluginu a vsetko to funguje..
#40
Citace:Nový plugin v aplha verzi je už na světě ;-) A funguje.Škoda že se bbaron takhle postavil k nám všem. Existovalo jistě elegantnější řešení. Ale kra podporovat může jen neznalý blázen...


A to elegantnější řešení je ukradnout data, využít cizí práce a profitovat z ní? Já nevím, kde je pravda, resp. co bylo dřív, jestli snaha odstřihnout WS, nebo snaha odstřihnout SC, to se asi ani nedozvíme, ale říct v této situaci ty jsi ten zlý a tamti jsou ti hodní, to je hodně nefér.


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)