• 2 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ako instalovat/aktualizovat SC
#21
Kutile kutile .... Big Grin  ty nevíš co platíš Big Grin ...
  Odpovědět
#22
(05.05.2020, 16:41)jironov Napsal(a):
(05.05.2020, 16:09)Norik78 Napsal(a):
(04.05.2020, 16:17)BBaron Napsal(a): Ako instalovat SC?
Jednoduchy video navod pre KODI 18 a skin ESTUARY (zakladny skin) https://bit.ly/sc-get.
Jednoduchy video navod pre KODI 17 a skin ESTUARY (zakladny skin) 


Subor s repozitarom najdete na adrese https://cder.sk/repository.cder.sk-1.0.2.zip.


spravil som to podla tohto video navodu a na obrazovke mi pise plugin funguje iba cez kra.sk co stym dakujem
No co ,zaplať na kra.sk a sleduj dál....
To je teda rada  Confused ... když si tady nespočet uživatelů co si zaplatili Kra stěžuje že jim filmy lagujou ... ale třeba to někumu nevadí, může si v přestávkách  třeba dojít pro pivo na hajzl a co já vím ještě .. Big Grin
  Odpovědět
#23
(05.05.2020, 16:02)kutil32 Napsal(a): Reakce na petertomasy: nekončí SC a jak to, že to nejde? Tobě stream cinema funguje? Tak tady nepíš, že klamu.
Reakce na Zdenek: když si něco zaplatím, tak by to mělo fungovat a pokud se připravuje něco nového, tak informovat lidí.
Ahoj,zkus si přečíst CELÉ forum a pak nadávej. Nic ve zlém kamaráde,taky mě současná situace sejří. Ale jak říká klasik - všechno zlé je k něčemu dobré ! Takže si všichni z toho vezměme ponaučení Big Grin
Buď se přispůsobíš nebo odejdeš jinam.
  Odpovědět
#24
@kutil32
Ano SC jede dál.

A znovu za SC jsi nic neplatil ani korunu, zaplatil sis za úložiště Webshare, a to funguje a poskytuje co sis zaplatil také stále.
Než se začneš rozčilovat, obviňovat a urážet, měl by ses trochu seznámit s tématikou, ke které se vyjadřuješ, abys pak nevypadal jako blb co neví o čem mluví.
Doporučuji minimálně FAQ Stream Cinema - https://forum.cder.sk/thread-26.html
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#25
(05.05.2020, 16:50)PetrM Napsal(a): @kutil32
Ano SC jede dál.

A znovu za SC jsi nic neplatil ani korunu, zaplatil sis za úložiště Webshare, a to funguje a poskytuje co sis zaplatil také stále.
Než se začneš rozčilovat, obviňovat a urážet, měl by ses trochu seznámit s tématikou, ke které se vyjadřuješ, abys pak nevypadal jako blb co neví o čem mluví.
Doporučuji minimálně FAQ Stream Cinema - https://forum.cder.sk/thread-26.html
Ano,máš pravdu.Vysvětlils to po lopatě,snad to to už všichni šťouralové pochopí Tongue
  Odpovědět
#26
funguje to kra.sk i v čr?
  Odpovědět
#27
(05.05.2020, 16:02)kutil32 Napsal(a): Reakce na petertomasy: nekončí SC a jak to, že to nejde? Tobě stream cinema funguje? Tak tady nepíš, že klamu.
Reakce na Zdenek: když si něco zaplatím, tak by to mělo fungovat a pokud se připravuje něco nového, tak informovat lidí.
Ano i mě SC funguje. Protože umím číst. 
A ano máš pravdu, že když si za něco zaplatíš, tak by to mělo fungovat, což se děje a VIP na WS funguje tak jak sis ho zaplatil.

Vše je tady stokrát zodpovězeno.
  Odpovědět
#28
(05.05.2020, 16:56)Grizzli5690 Napsal(a): funguje to kra.sk i v čr?
Včera jsem registroval dva účty a bez problému fungují.
  Odpovědět
#29
Díky zkusím. Big Grin
  Odpovědět
#30
Ale škoda, na webshare jsem měl všechny seriály v super kvalitě a teď vše postahovat a znova Smile Big Grin
  Odpovědět
#31
(04.05.2020, 16:17)BBaron Napsal(a): Ako instalovat SC?
Jednoduchy video navod pre KODI 18 a skin ESTUARY (zakladny skin) https://bit.ly/sc-get.
Jednoduchy video navod pre KODI 17 a skin ESTUARY (zakladny skin) 


Subor s repozitarom najdete na adrese https://cder.sk/repository.cder.sk-1.0.2.zip.


Ahoj, vyuzivam XBMC na IP prsim cube ruby mam verziu 1.3.23 novsie uz nejde. Podpora na dany prijimač resp pre xbmc asi nieje čo ? neviem to na tom rozbehnut dakujem ti za odpoved.
  Odpovědět
#32
@"Grizzli5690"
postahovat? nechápu??
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
#33
@"hojstrix" zabudni, na tom črepe je starý XBMC 13.2 Gotham
  Odpovědět
#34
(05.05.2020, 19:31)kutil32 Napsal(a): BBaron: chtěl bych tě poprosit, aby jsi nezamykal tady témata a jak tam lidi reagují. Promiň, ale nemáš čisté svědomí, když to vše blokuješ. Neumíš se postavit pravdě do očí. Lidí prosím přečtete si jeho úryvky a odpovědi na dané témata. Jednou píše to a pak ono. Myslel jsem si, že jsi chlap. Zamysli se nad sebou. Když si něco zaplatím, tak to neruším a nechám to aby to fungovalo dále. Přiznej se tady všem, že v tom máš prsty. Že nefunguje Stream Cinema. A vše jsi přestěhoval do cder.sk  Je mi tě líto.
No a přesně takovéto pindy ho jako mají donutit, aby zase zapnul podporu WS? Já už bych se na to vysral úplně, plugin bych dal jen kamarádům a hotovo. Dokola číst urážky atd.
Přišlo to s čista jasna, ale je to jeho boj. Nějaké důvody to mít musí. 
Nedivím se, že občas něco smaže.
  Odpovědět
#35
(05.05.2020, 19:57)kutil32 Napsal(a): Zdenek: pindy tady píšeš Ty. A teď jsi to přiznal. Že BBaron zablokoval podporu na WebShare. A ptám se za jíné. Proč to zablokoval? Proč nám to tady nevysvětlí. Tak má přece i přehled kdo si co zakoupil. Jako šikovný IT to umí. A měl by se přiznat. A píše tady na forum, že se mu zvedl tlak a o rodině svojí atd.... Tak to neměl měnit ani rušit. A měl by klid. Proč nejde s pravdou ven? Zdenku, když si něco zaplatíš a pak ti to přestane fungovat. Jak by jsi reagoval? Takže klid.
A tobě nefunguje něco co sis zaplatil? Nefunguje ti webshare? Protože za nic jiného si nikomu nic neplatil.
  Odpovědět
#36
@Zdenek nekrm trolla
  Odpovědět
#37
Kutile, ty ptáku, ty sis zaplatil za webshare, které můžeš používat dál. Za CS jsi nezaplatil ani korunu, tak se necerti 😁
  Odpovědět
#38
Takže verdikt je takovej, že Stream Cinema přes webshare je mrtvola a funguje pouze pře KRA.SK.

Jediný co mě zajímá : Je ten archiv na kra.sk stejně obsáhlej jako ten na webshare ? Dík za odpověd...
  Odpovědět
#39
ano . je
  Odpovědět
#40
takže aby mi to fungovalo tak si musím koupit předplatne na kra.sk?[Obrázek: huh.png]
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)