• 2 Hlas(ů) - 3.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ako instalovat/aktualizovat SC
Kam to instaluješ? Restart jsi zkoušel?
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
(13.07.2020, 21:11)PetrM Napsal(a): Kam to instaluješ? Restart jsi zkoušel?


mam android box!
  Odpovědět
pise to porad že zavislosti se nepodarilo naistalovat!!!
  Odpovědět
chcel by som sa opytat, vacsinu veci som stale vyriesil sam ako tichy divak fora.... ak bol nejaky problem stale som nasiel minimalne fakt, že nie som sam a teda vedel som ze je to nejaky plošny problem na ktory pride fix... momentalne ale nefungujem cez pred tym funkčny cder... inštalacia zda sa klasika
http://www.cder.sk ako sietove ulozisko - instalacia z repozitara uloženeho na ňom.......... lenže tentokrat mi toto uložisko nejde otvorit...skušal som už aj stiahnuť repozitar z cder a nainstalovat to z repozitara manualne. jednoducho sa na cder neviem pripojit.... nedokazem sa s nim spojit.... vieme kde môže byŤ problem? vdaka
  Odpovědět
@"Kolovrat89"
Tak tam máš nějaký bordel, jakou máš verzi Kodi? Nemáš tam ještě původní výrobcem předinstalovanou verzi?

@"mkso1"
Chyba bude u tebe, musíš někde něco mít/dělat špatně, já se do repozitáře cder.sk dostanu úplně v pohodě. Máš to určitě správně zadáno, viz příloha?


Přiložené soubory Miniatury
   
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
(14.07.2020, 18:30)PetrM Napsal(a): @"Kolovrat89"
Tak tam máš nějaký bordel, jakou máš verzi Kodi? Nemáš tam ještě původní výrobcem předinstalovanou verzi?

@"mkso1"
Chyba bude u tebe, musíš někde něco mít/dělat špatně, já se do repozitáře cder.sk dostanu úplně v pohodě. Máš to určitě správně zadáno, viz příloha?
Ano, mam to v pohode. Dokonca som zistil ze ak televizor pripojim na hotspot z telefonu tak to ide. Ked je to na primarnej domacej wifi tak to nefunguje. Moj provider internetu udajne nic neblokoval. Ale co som si vsimol tak pri navsteve forum.cder.sk na desktope odomna chce captcha overenie. Je to bezna vec? Stve ma to pretoze tym padom to ma fungovat. Este rozmyslam ci som mohol dostat ban na ipku pretoze som sa zabudol odhlasit u svokry...
pripadne posledne co mi napada ze komplikacie sa objavili tesne po tom co pri telke pribudol xbox... dik
  Odpovědět
Takže problém bude v tvém připojení, protože po mě to žádnou captuchu nechce. Můžeš zkusit restartovat router. Případně zkus napsat do příslušného tématu ať BBaron zkontroluje tvou IP adresu,
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
Ak to chce od teba captchu, tak ta cloudflare ma oznaceneho za nejakeho “podozriveho” a preto ta blokuje. Skus vypnut na par minut router a potom ho znova zapnut. Ak mas providera, ktory ma jednu verejnu IP pre vsetkych klientov, tak moze byt problem tam, ze niekto z kluentov ma virus atd a robi “bordel”. V KODI ti to nejde preto, lebo tam chce server tiez captchu.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Ahoj, 
mám takový problém. Nenašel jsem to zde pod vláknem, tak to tu snad opravdu není.

Koupil jsem si nové zařízení. (NTB a Xbox) 
vzhledem k článkům jsem si zaplatil kra.sk na rok a zaktivnil.

Nainstaloval kodi na obě zařízení a přihlásil / autorizoval kra.sk propojení na streamcinema

když si chci pustit film, tak mi to napíše neaktivní účet. 
Neví někdo, nebo nestalo se někomu to samé ? 

Moc díky
Libor
  Odpovědět
A jsi si jistý, že jsi uplatnil poukázku? Kolik ti to hlásí dní, když se přihlásíš na stránce kra.sk?
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět
(20.11.2020, 18:31)PetrM Napsal(a): A jsi si jistý, že jsi uplatnil poukázku? Kolik ti to hlásí dní, když se přihlásíš na stránce kra.sk?

Ano, hlásí mi to ještě 358 dní

Zkoušel jsem nyní na sterém xboxu, tam funguje Undecided
  Odpovědět
a co presne ti to pise? lebo nic o neaktivnom ucte plugin nehovori...pripadne mi vies poslat kodi.log ?
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
(20.11.2020, 23:04)BBaron Napsal(a): a co presne ti to pise? lebo nic o neaktivnom ucte plugin nehovori...pripadne mi vies poslat kodi.log ?

byl jsem pak už pryč, tak jsem nemohl napsat. Ano, udělam z toho screen a pošlu během dneška
Díky


Přiložené soubory Miniatury
   
  Odpovědět
@"Libor007" screen je na nic ... potrebujem kodi.log aby som videl co sa deje na pozadi. precitaj si: https://forum.cder.sk/thread-1.html a tam mas napisane ako spravit ten kodi.log aby si ho mohol poslat....
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
a co update pro kodi 19? Smile
  Odpovědět
@"GarfieldM" pracuje sa na tom....bude to ale trocha este trvat ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
Tak bohuzel dnes probíhá autoaktualizace na Kodi 19 v GooglePlay.
2x Beelink GT1 mini 4/64 GB Android 8.1-Kodi 18.5, Vu+Solo 2, Vu+Zero
  Odpovědět
@"aafroman" ano viem ... budem sa snazit, aby som dnes nahodil do repa aspon nejaku funkcnu verziu SC.
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
  Odpovědět
proč neumí kodi pridat titulky??!
  Odpovědět
Ale umí, zkus být trochu konkrétnější, kam, jak a odkud je přidáváš.
1x X96 MAX+ → Android 9.0 → Kodi 19.1 \ 1x PC → Windows 10 → Kodi 19.1 \ 1x H96 Pro+ → Android 7.1 → Kodi 19.1 \ 1x Beelink GT1 → Android TV 7.1 → Kodi 19.1
  Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)