• 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem s rýchlosťou na Kra.sk
#21
Ja mam ten istý pocit, ani ráno nejde, ani večer dúfam, že si chlapci nezobrali až príliš veľkú záťaž na plecia, zo dňa na deň.
#22
(05.05.2020, 11:07)_daRK Napsal(a): Mne sa včera stal zvláštny problém: vybral som si Homeland, nová séria, 4tá časť, prvý stream v poradí, hodnú chvíľu sa to načítavalo a nakoniec sa spustil úplne iný seriál. Netuším aký, nechcelo sa mi to zisťovať. Pri výbere druhého streamu už išlo v poriadku. Mám 300mbit pre info a player na LANke.
Poprosím ťa, prekopíruj svoj príspevok a daj ho ešte raz do existujúcej témy Oprava chýb, problém s tým streamom opravia. Ty si si tú epizódu už pozrel, ale sme komunita, ktorá by si mala pomáhať,  takže po oprave odkazu na zlý stream by už ostatní problém nemali. Dík.
#23
@"_daRK" ja som pozeral vsetky streamy S08E04 a boli OK...chcelo by to viac upresnit ...
Viac info o Instalacii/Aktualizacii najdes na tomto linku.
#24
Ja som teda ešte problem s rýchlosťou nepostrehol a to pozeram cez deň aj večer.Zaujimavé
#25
(05.05.2020, 13:26)Pedriseus Napsal(a): Ja som teda ešte problem s rýchlosťou nepostrehol a to pozeram cez deň aj večer.Zaujimavé
zkoušels 4k? nebo aspoň 20GB film?
#26
Mne tiež idú 2GB v pohode, väčšina filmov nad 20GB seká aj dnes. Nemám na to náladu skúšať XY filmov ci idú. Skúsil som 2 laguje to znova... Uvidíme do kedy
#27
Mne tiež idú 2GB v pohode, väčšina filmov nad 20GB seká aj dnes. Nemám na to náladu skúšať XY filmov ci idú. Skúsil som 2 laguje to znova... Uvidíme do kedy
#28
Niektorí písali, že im to ide, ako máte nastavenú cache?
https://kodi.wiki/view/HOW-TO:Modify_the_video_cache
#29
(05.05.2020, 12:37)BBaron Napsal(a): @"_daRK" ja som pozeral vsetky streamy S08E04 a boli OK...chcelo by to viac upresnit ...
Bohuzial, neviem to viac upresnit, jedine ze by som sa sekol v casti a bola by to S08E05 (avsak bud E04 alebo E05 naisto), urcite to vsak bol prvy stream v zozname, ktory vybehol na vyber. Alebo slo o nahodu ? Aj ked to by mi nedavalo logiku. Este je celkom mozne, ze bol zle ustrihnuty zaciatok a S08E0x pokracoval az po par minutach, to som uz tak nepatral...
Vero 4K+ / Kodi 18.6 / LAN+optika 300MBit
#30
(05.05.2020, 17:18)yanick Napsal(a): Niektorí písali, že im to ide, ako máte nastavenú cache?
https://kodi.wiki/view/HOW-TO:Modify_the_video_cache
no ja to mam presne upravene cachce cez xml file a vobec nefunguje ,ten upload zo servru je hrozne pomaly ,mozno,ze je rychli ale nie na taky napor.cize robia maximum aby to slo.nepomoze ani ares wizard momentalne ani nic server je prilis pomaly .treba pockat
#31
Do 4gb soubory v pohode,vetsi soubory se sekaji,mne to dela taky.Zrejme bude rozdil jestli se divas na slovensku nebo v cesku.
#32
https://nix.cz/ports/aggr/day
Kra.sk je VSHosting

Edit:
Btw, pekne vidno kedy odišla SC z WS
(Tlap s.r.o je WS a VSHosting je kra.sk)
https://nix.cz/ports/aggr/week
#33
Mohol by si mi vysvetliť tie tabuľky?
#34
(05.05.2020, 21:26)DonRicardoBoss Napsal(a): Mohol by si mi vysvetliť tie tabuľky?
Je to štatistika trafficu na nix, čiže ako rýchlo tiekli udaje cez jednotlivé firmy, ktoré sú pripojené na nix.cz. A nix.cz je čosi ako jeden zo zdrojov internetu pre Česko (na Slovensku je to six.sk). Pri elektrike by bol nix.cz elektráreň.
Naľavo je názov firmy a pripojenie, v tabuľke na osi Y je rýchlosť a na osi X čas, v jednom prípade hodiny a v druhom dni.
#35
Z toho vyplýva, že kra je v určitých chvíľach o polovicu pomalšie ako WS?ci sa mýlim?
#36
Odskúšané na Star trek:New genaration 4 séria tiež mi to mrzne aj pri výbere 720 HD a veľkosti súboru 930Mb???.... je to veľmi pomalé. Sad
Zonepi ODROID-N2 4GB CoreELEC Edition/X99 RK3399 4/32GB Android 7.1 Cool
#37
ja som dnes pozeral matrikx 1 4k hevc hdr a bez jedineho seknutia, predtym som tiez nemal ziaden problem...dufam, ze to tak aj ostane a bude to este lepsie
#38
Je to tak super, že nejde přehrát ani Stargate díl o velikosti cca 520 MB a problém mezi mnou a sítí není - testováno! Kra.sk je opravdu výhra!!  Angry  Dobré věci se musí vždy podělat, ještě že jsem zaplatil měsíc, pak KRAvině i tomuhle plug-inu zamávám.  Wink
#39
A cez co budes kukat? 😀
#40
(05.05.2020, 22:32)MagicX Napsal(a): Je to tak super, že nejde přehrát ani Stargate díl o velikosti cca 520 MB a problém mezi mnou a sítí není - testováno! Kra.sk je opravdu výhra!!  Angry  Dobré věci se musí vždy podělat, ještě že jsem zaplatil měsíc, pak KRAvině i tomuhle plug-inu zamávám.  Wink
mas pravdu kreten toto vymyslel aj spojazdnil nejde ani hovno  doteraz slo vsetko ok ako nahle ste zacali ,,vylepsovat,, a zapredali ,,dusu,,kra.sk  ide to do sraciek a riadne Angry Angry Angry Angry

buffering ako sfina B rob s tym nieco ked si to posral sorry inak sa toto nazvat neda


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)